Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 13 123 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1021

Tema: ¿Kaip konfigūruoti redagavimo mygtuką produkto BBCodes?

  1. #1

    Default ¿Kaip konfigūruoti redagavimo mygtuką produkto BBCodes?

    Aš gyvenu dvikalbis regionas, kuris akcijų ispanų ir katalonų kalbomis.

    Ispanų yra nustatytas kaip numatytoji forume kalba, bet daugelis vartotojų kontekstą galima keisti priklausomai nuo sriegis / forumai Lankymūsi iš ispanų į katalonų.

    Daugelis vartotojų, pelno po redaktorius mygtuką, kuris tiesiog įterpti norimą pranešimus Katalonų produkto BBCodes.

    [Lang = lt] .... [/ Lang]

    Aš bandė kaupti šį mygtuką, ranka, tačiau tekstas yra tik įdėtas pranešimą (BBCodes), o ne vykdomos kaip produkto komandą.

    Ar yra paprastas sprendimas?

    Paskutinį kartą redagavo forosmb; 16-07-11 prie 14:56.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Yra paprastų sprendimų klausimas, turite:
    1. Įjunkite automatinio kalbos aptikimą (vBET galimybes Admin CP) - vartotojai tiesiog rašyti pranešimus ir vBET matinis lang BBKodas automatiškai
    2. Jėga vartotojams nustatyti savo numatytąją kalbą (taip pat galimybė vBET) - kai vartotojas turi nustatyti savo numatytąją kalbą, kad forume kalba vBET automatiškai įtraukti redaktorius BBKodas galimybė (o ne, pavyzdžiui, mygtuką, tačiau, kaip mygtuką - įvyniojimas į kalbą, ar ne) - Jūs galite pamatyti, kaip ji veikia net mūsų forume - tiesiog nustatyti savo numatytąją kalbą, išskyrus anglų kalba (naudokite Vartotojo KP).

    Prašome pasakyti, ar Jums reikia daugiau pagalbos?

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Nėra atsakymo laikoma išspręsta. Jei ne, prašome rašyti čia

  4. #4

    Default

    Ačiū, kad atsakote.

    Nė vienas iš šių sprendimų yra pritaikyti 100% mano poreikių nors.

    Nenorėčiau, kad jėgos mano vartotojams pasirinkti kalbą profilį, nes dauguma jų pakeisti rašymo kalbą tarp temas arba temas.

    Be to, "Google" auto kalba aptikti arba netelpa. Jis taikomas tik Posts tagged [Lang] ir su dauguma vartotojų be profilis kalba priskirtas šis būdas neveikia.

    Aš, dar vienas svarbus klausimas, kuris yra, kad kai kalba yra pasirinktas profilis jį galima pakeisti į "ne atrinkta". Aš reikalauju, mano vartotojai neturi fiksuoto kalbos vartojimo ar aprašymą (tai yra dvikalbiai kontekste), ir po bandymo konfigūracija jie mato fiksuotą asignation, kad jie galėtų grįžti. Mes kurią reikia nustatyti, kad.

    Mano pasiūlymas kalba tegus mygtuką redaktorius yra lankstesnė ir siūlo functionlity "pagal pareikalavimą" vartotojams iš mano požiūriu.

    Jūs taip pat turėtų žinoti, kad pridėti antrinio sąrašas Vartotojų grupės jūsų produktui veikia labai paprastai moderatorius Fotoalbumai konfigūracijos. Fotoalbumai numatytąjį vaizdo dydį "0" - neriboto dydžio ir overides posible vartotojų grupės albumas iš anksto nustatyti. Tai yra dalis diskusijos moderatorius mechanika, bet būtų geriausia sukurti naują kalbą, sąrašas Vartotojų grupės, kai nėra begalinis dydis albumo leidimo.

    Ačiū už jūsų paramą.

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    "Google" Auto Detect veikia tik pranešimų, kurie nėra pažymėti kaip [lang] (patikrinti, ar ji jau nėra reikalo). Jis įgyvendinamas, nustatyti [lang] vartotojo pranešimas automatiškai ir tai veikia visiems vartotojams, nesvarbu, jie turi nustatyti savo numatytąją kalbą, ar ne. Jūs neteisingai suprato, kaip ji veikia. Jei manote, kad tai veikia negerai ne savo forumo - prašome atidaryti naują temą naujos emisijos.

    Prašome atidaryti naujas temas jūsų naujų klausimų - tai leis mums niežų savo problemas atskirai ir valyti klausimas istorija. Mes negalime valdyti daug klausimų į vieną giją. Taigi, prašome atidaryti naujas temas moderatorius išdavimo ir auto aptikti, jei manote, dirba blogai jūsų forume.

    Atkreipkite dėmesį, kad pridedant mygtuką kalba BBKodas kai kuriuos klausimus. Ar tikrai norite priversti savo vartotojo kiekvieną kartą paspausti mygtuką ir pasirinkti vieną iš 53 kalbų, jog pirmoji žinoma apie tokį ilgą sąrašą. Atkreipkite dėmesį, kad faktinis sprendimas nėra vakarienė tokio klausimo. Ir tai daroma tikslu, kad būtų išvengta tokios emisijos. Taip pat tokių "pagal pareikalavimą" funkcionalumą neturi tikslu. Kas bus rašyti savo pranešimus įvairiomis kalbomis? Kiekvienas skirtingomis kalbomis ir kiekvieną kartą pranešimą, pasirinkite pranešimą? ... Kada nors, jei kas nors nori, tai geriau naudoti automatinio aptikimo, už šio nei jėga vartotojo pasirinkti pats.

    Nenorite, kad priversti jus vartotojui nustatyti numatytąją kalbą, bet nori priversti jį tai padaryti kiekvieną kartą, kai jis rašo pranešimą? ... Taip pat jūs neturite priversti savo vartotojo nustatyti numatytąją kalbą - naudokite automatinį kalbos aptikimą. Tokiais atvejais jis skirtas, ir ji veikia Gerai. Jūs neteisingai suprato, kaip ji veikia.

    Vartotojo numatytoji kalba yra ne numatytąjį vBulletin kalbos naudojimo. Tai neturi nieko, bet redaktoriai įtaką. Kodėl norite, siekiant panaikinti?

  6. #6

    Default

    Man nereikia mygtukai 53 kalbų, tik viena ne numanomą vienas.
    Ir aš nebūtų priversti vartotoją nieko. Blogiausiu atveju gali pats redaguoti ir pridėti žymes su vienu paprastu spustelėjimu, o dabar neišgali.

    Aš atidaryti siūlų automatinio vertimo klausimas, nes iš tikrųjų jis nėra ok mano forumas.

  7. #7
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Taigi, jei norite, kad tik viena kalba, tada atkreipkite dėmesį, kad vBET automatiškai prideda kažką panašaus, kad. Jei vartotojas pasirinko savo numatytąją kalbą ir kitus, kad forume numatytąją kalbą, tada vBET bus įtraukti į kiekvieną redaktorius variantas, kuris leis automatiškai nepermatomas vartotojo lang BBKodas žinutę. Tai ne mygtukas, bet radijo mygtuką, leidžia įjungti (jis yra nustatytas pagal nutylėjimą) arba išjungti. Jūs galite pamatyti, kaip ji veikia mūsų forumas nustatyti savo numatytąją kalbą, išskyrus anglų.

    Kada jis naudojamas tada redaktorius siunčia papildomus duomenis į serverį. Tai parametras pavadintas, vbet_postInLanguage ir jo reikšmė yra kalbos kodas, kuris turėtų būti įtrauktas į lang BBCode. Taigi, jei norite nustatyti savo mygtuką, tuomet jūs galite siųsti redaktorius formos šiuos duomenis, kai mygtukas yra nustatyta, arba galite nustatyti kliento pusėje logika (Java Script), kuris bus užbaigtas / išsivynioti redaktorius mygtukas / išjungimo mygtuką. Atrodo nusišaipyti tiesiog nustatyti / išjungimo vertė yra paslėptas vbet_postInLanguage srityje (kurį galite įtraukti mygtuką su jūsų).
    Ji nereikalauja jokių Java "scenarijus, jei jūsų mygtukas bus žymės langelį srityje (o ne paslėptų, kurių vertė yra nustatyta pagal mygtuką). Tai atrodo, kad paprasčiausias būdas - vBET kai pasireiškia šis parametras nustatyti rūpintis vyniojimo pranešimą lang BBKodas serverio pusėje

    Aš eisiu į savo naujas temas, remti kitus klausimus. Ar jums reikia daugiau paramos šį?

  8. #8

    Default

    Ačiū už jūsų paramą. Nematau mygtuką kalbos pasirinkimas mano 3.7.3 versija forum.I pabandysime vistiek aktyvuoti it.We spręsti sudėtingą situaciją. Labiausiai Rodyti dviem vartotojai nenorėtų matyti jokio posto išverstas tarp tiek gerai žinomų languages.But, turime pažymėti tam tikru būdu, katalonų pranešimų pasiūlyti vertimus kai tik ispaniškai kalbančius users.In conjuction su automatinį aptikimą, mes norime pasinaudoti, "nulis", vėliava, kad būtų išvengta bet kokio translltion user.That būdu, atrodytų, katalonų ir ispanų Žinutės originalios versijos, ir tik užsieniečio ir ne dvikalbis skaitytojų prašyti vertimo aktyvinimo forum.I apreciate savo produktą ir manau galimybė yra puikų darbą. Prisipažinsiu, kad mūsų poreikiai yra gana savotiškas, bet mes norime, kad vartotojams būtų tikrai patogu kalba konfigūracijos svetainės.

  9. #9

    Default

    Matau linijos kanalai prarado redaguoti pranešimų šiame forume.

  10. #10
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Jei nori turėti 0 vėliava, tada naudokite notranslate BBCode ji negali būti perskaičiuojami visi - tai reiškia ne bet kokia kalba. Prašome apsvarstyti tai, ką tikrai nori - jei parama taip pat kitomis kalbomis (ne tik tuos 2), tada bus daug pranešimų nėra išverstas iš viso.

    Tai yra pavyzdys notranslate BBKodas naudojimo: This will not be translated at all

    Dvikalbiams naudotojams, taip pat vertimo, neturėtų būti problema - jūs turite įtraukti originalaus pranešimo.

    Jei WAN pavyzdžiui pranešimų nėra išversta į katalonų kalbą X (bet kitiems išversti), tada jums teks:
    1. kad šie laiškai, pažymėti kaip katalonų
    2. vBET kodas BBKodas tvarkymo pridėti sąlygą, kuri grąžina originalus tekstas, šio vertimo poros modifikuoti.

Pradžia 13 123 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •