Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 22

Tema: Puiki idėja, puikus produktas :-)

  1. #1
    Junior Member m_k's Avatar
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    7

    Default Puiki idėja, puikus produktas :-)

    Nemokamą versiją šio paskutinę naktį pamačiau per ne vbulletin.org ir atėjo čia norėdami sužinoti daugiau - turiu pasakyti, tai puiki idėja, ypač apie tai, kaip jūsų svetainė indeksuoti 52 kalbomis :-)

    Aš įsikabinti kopiją išbandyti naują svetainę, aš esu pastato, ir įdiegti buvo gerai, be jokių didelių incidentų. Viena pastaba, kad vis dėlto tiems iš jūsų, kurie naudoti vbSEO - padaryti pakeitimus FORUM_ROOT/includes/functions_vbseo_createurl.php prieš importas produkto vbenterprisetranslator.xml failą

    Siūlau nurodymai taip pat paminėti viršuje, kažką panašaus į "Jei jūs naudojate vBSEO prašome pakeisti šį failą". Jei jums nereikia daryti šį pirmąjį jūs negalėsite naudoti savo admincp, kol jūs.

    Aš dar ne suprato, kaip jį žaisti gražus mano vBadvanced Links Directory ir PhotoPost vBGallery, bet aš esu tikras, kad gaus netrukus pašalinsime pakankamai.

    Ką aš esu mylintis, iki šiol yra mano vBSEO Sitemap Generator šį rytą, kuris rodo papildomą 42k URL ataskaita buvo sukurta, nes aš įdiegiau mod :-)

    Jei norite pamatyti kaip tai veikia išvaizdą -> TheCHS ~ Čarlstonas Forumai
    Paskutinį kartą redagavo m_k; 04-12-09 prie 21:57.

  2. #2
    Junior Member m_k's Avatar
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    7

    Default

    5 dienų, ir aš esu, kai užsienio kalbų puslapius gauti indeksuoja Google :-)

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •