Text automatically translated from: Greek to: Lithuanian
Translated text
Šis kursas tekstas yra parašytas graikų kalba

Pradžioje aš mačiau syngekrimeni atnaujinti vBulletin Aš turėjau ne pirma jausmas, todėl montavimo 2chch visų mūsų forumo nariai buvo sužavėti! Staiga iš niekur pradėjo atsirasti ir vartotojų iš kitų šalių ir esame tikri, kad tai lėmė atnaujinti!

Vienintelė problema yra (ir tikrai yra į mano forumas problema, nes aš turiu įdiegta daug patobulinimų ir programas / plugins, bet gal serveryje puslapį) yra lėtai ir grynasis tūris duomenų atsarginę kopiją kiekvieną dieną, kuris automatiškai Forumas .

Natūralu išjungtas spartinimo ir 1,2 GB padarė atsarginę sistemą per parą (aferesa ir vaizdus gražu duomenų bazėje) dienos atsarginės dydis nukrito iki maždaug 360 Mb.

Dabar aš neįgaliesiems talpyklą ir aš turiu tik 4 pagrindinius kalbų gali rinktis iš forumo nariai.

Taigi laukiu nekantriai 2 dalykų. Išleidimo 3.ch kuris pagerino laikinojo saugojimo problemą, ir, žinoma, netrukus bus keisis svetainės talpinimas puslapyje.

Kai okoklirothei versija 3x ir kai mano forumas pakilo iki tokio lygio, kad čia greitis yra tikras, kad judėjimo nariams ir lankytojams į forumą bus dvigubai o gal trigubai konkrečių atnaujinti.

Ačiū
Nektarios Zogkos
Original text