Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1017

Tema: "Facebook" Kaip mygtukas

  1. #1
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default "Facebook" Kaip mygtukas

    Aš pridėjo Facebook panašus į savo svetainę mygtuką.

    Jis veikia tik bauda, išskyrus atvejus, kai like išverstą puslapį.

    Mano Facebook profilis URL, kuris rodomas visada anglų puslapio url (forume numatytąją kalbą)

    Kaip padaryti, kad išverstų puslapių mygtuką.

    Čia yra mod detales, "Facebook" kaip "Mygtuko vBulletin - vBulletin SEO Forumai

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Ką aš matau, yra "iframe" mygtuką. Prašome apibūdinti, kaip tiksliai jis veikia, kaip ji yra pateikta jūsų forume (nurodyti, kur mes galime matyti jūsų forume ir pasakyti, kuri yra URL).

  3. #3
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Lol, "iframe" įkelia kaip mygtukas, kur jums buvo 2010 m., nežinau, ką, pavyzdžiui, mygtuką "Facebook" yra?

    Bet kokiu atveju, tai ne pridėti jį jums bandymų aikštelėje arba vbet, ji trunka 2 sekundes ir daugelis jūsų vartotojai naudojate.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Atkreipkite dėmesį, kad mano laikas išleisti 2010 metais, yra mano asmeninis dalykas. Jei tikitės paramos, siūlau atsakyti į klausimus, o ne rašyti sakinius, kurie suteikia nieko išdavimo, ir gali būti traktuojamas kaip įžeidimas. Mes ne domina, ką, jūsų nuomone, turėtų būti žinoma, kas pasaulyje žmonių (tai prašome naudoti Nariams - turite Off Topic sub forumą), tačiau jums padėti. Ir kad mums reikia jūsų atsakymus.

    Atkreipkite dėmesį, kad mes ne įdiegti kiekvieną mod, kuris yra naudojamas kiekvienas mūsų klientams. Prašome atsakyti į pateiktus klausimus, todėl mes galėsime analizuoti problemą ir padėti jums

  5. #5
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Prašome apibūdinti, lygiai taip, kaip ji veikia
    Kodą i, susijusias su, pavyzdžiui, mygtuką vBulletin Forumas Puslapiai priduria Facebook, kai paspausite ji rodo jums patiko VB puslapyje ir ji taip pat rodo savo Facebook profilis.

    Jis veikia tik bauda, išskyrus atvejus, kai like išverstą puslapį.

    Mano Facebook profilis URL, kuris rodomas visada anglų puslapio url (forume numatytąją kalbą)

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    suteikti URL, kur mes galime matyti jūsų forume ir pasakyti, kuri iš jų yra
    Aš leis man pamatyti ir geriau suprasti. Taip pat matyti nuorodų, kas keičiasi, ne per vertimo, ir tt Dabar aš negalėjo nustatyti, kas tiksliai atsitinka. Prašome pateikti prašoma duomenų

  7. #7
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Kompiuterių Sultys - Forumai - Nemokama PC HELP, IT ir remontas

    Jūs turite būti narys ir prisijunkite.

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Prašome PM man prieigą bet bandymo sąskaitos, kuri leis man pamatyti detales (mes nekuriame apie netikrą sąskaitas savo klientų forume). Aš forume dabar, kad aš galėtų patikrinti greitai

  9. #9
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Gerai, kad aš ten. Bet jūs vis dar nebuvo rašė ką turėčiau ieškote ...

    Dar kartą prašom pasakyti "vienas" - kurį mygtuką, mes kalbame apie? Ką turėčiau ieško ne savo forumo? Duokite man kokį nors tekstą, arba apibūdinti vaizdas ... Dabar matau, dovanoti ir paieškos mygtuką ...

  10. #10
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    "Facebook" kaip mygtuką ekrano viduryje.


Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •