Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 22 FirstPirmas 12
Rezultatai 11 į 1717

Tema: "Facebook" Kaip mygtukas

  1. #11
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Matau nieko panašaus ... Gal tai sukuria ką nors kita pagal vartotojo šalyje. Viduryje (tarp "Google" paieškos ir mygtuką donorystės) matau kai vaizdas su tekstu "Man patinka šis" Lenkijos. Prašome pasakyti yra tai ar kažkas kita. Jei ką nors kita - prašom duoti man visą forumą ir taško, kur ji yra ekrano fotografiją. Nematau Thung iki vaizdas ...

  2. #12
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Taip, tai yra kaip mygtukas "Facebook".

    Kai paspausite ji patinka forumo puslapyje jūsų Facebook profilis.

    Išskyrus tai, kad ji visada mėgsta english version nėra išverstas URL.

  3. #13
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Kaip matau Facebook reaguoja naršyklės kalbos nustatymus - matau, kad lenkų kalba. Taip pat Paspaudę matau prisijungimo formą lenkų kalba. Taigi jūs tikrai reikia bet integraciją čia? ...

    Jei norite įdėti kalbos vertė tuomet pirmiausia patikrinkite, kas yra pavadinimas "Facebook" kalbos kodas, naudojamas atributas. Be to, jie naudoja ta pačia kalba kodai. Jei taip, tada tiesiog šablonas, kur jums pridėta "iframe" pakeisti "iframe" src atributo reikšmė ir pridėti ten, kalbos kodą. Vertę, yra saugomas vBET $_REQUEST['kalba'] - apie šabloną, prašome naudoti $_REQUEST[kalba].

    Taip pat atkreipkite dėmesį, kad nėra traktuojamas kaip dalį savo puslapyje "Google" robotai "iframe" turinys. Už robotai kiekvienam iframe atskiras puslapis - kiekvienas atskirai gali būti indeksuojami. Taip indeksavimo jūsų puslapio robotai nėra atsižvelgiama į tai, turinys iframe - tai traktuojama kaip nuoroda.

    Pasakykite Ar tai padės.
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 02-11-10 prie 15:13.

  4. #14
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Jūs nesuprantate. Ar turite Facebook sąskaitą? Ne idėja, ką tai turi daryti su robots.txt ir "Google". Tai, pavyzdžiui, mygtuką "Facebook", nei tada, kai paspaudžiamas rodo, kaip dėl savo Facebook puslapyje svetainėje, todėl savo draugus tada spustelėkite ją ir gausite srautą iš "Facebook".

    Leiskite man paaiškinti, geriau;

    Spustelėkite mygtuką panašių Ispanų (es)



    Mano Facebook nuorodą english version (EN)


  5. #15
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Taip - aš ne suprasti. Viskas, ką aš pamačiau, buvo "Facebook" prisijungimo puslapį, kuris jau buvo lenkų kalba, ir aš maniau, kad tu kalbi šio vertimo. Kaip matau, norite Facebook žr. nuorodą į jūsų išverstų puslapių. Prašom duoti man akimirką aš vėl žiūrėti šį įtraukta iframe.
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 04-11-10 prie 19:50.

  6. #16
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Gerai, kad turite pakeisti šį kodą (nuo vBSEO sriegiu):
    Code:
    $facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
    tai viena (ne testuoti):
    Code:
    require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
    $facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];
    Pasakykite Ar tai padės

  7. #17
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Vas 2010 m.
    Pranešimai
    210

    Default

    Aš padariau, kad pasikeis, bet kai i like transted url rodo mano Facebook puslapis:

    Dave mėgsta http://www.facebook.com/forums/da/ facebook.com.

    Tai yra visiškai neteisinga.

    Ačiū.

Pradžia 22 FirstPirmas 12

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •