Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 22

Tema: Nemokamai su ribotas funkcijas arba bandomąją versiją?

 1. #1
  Junior Member
  Prisiregistravo
  2012 M. gegužės
  Pranešimai
  2

  Default Nemokama versija

  Prieš įsigyti, reikia įsitikinti, kad tai bus dirbti už savo įmonės ugniasienės. Mes blokuoti daug vertimo raštu įrankiai, nes vartotojai gali naudoti šiuos įrankius gauti į svetaines, kurias paprastai yra blokuojami.

  Ten yra versija, kad ribotas funkcijas, arba buvo bandomasis laikotarpis, kuris gali patikrinti mano KU aplinkoje? Jei jis dirba, aš bus stumti ji mano gamybos aplinkoje.

  Kitas klausimas, ar reikia licencijos mano ku aplinkai, jei aš jį, taip pat gamybos?

  Ačiū

  Drew

 2. #2
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Mes turėjo nemokamą versiją, kai vertimo į "Google" ir "Microsoft" buvo nemokamai. Po to, kai jie buvo sumokėti mes sustabdytas, remti nemokama versija nuo mokamų paslaugų poreikius optimizavimas, kurią mes turime, mokamų versijų.

  Atkreipkite dėmesį, kad vBET reikia jūsų serverio turėti prieigą prie išorės vertimo paslaugų teikėjų (Microsoft ir (arba) "Google" ir/arba Apertium). Visi vertimai yra pateikiama HTTP, todėl jūsų saugos konfigūracija turi tiesiog leisti siunčiamo HTTP užklausas

  vBET licencija skirta vienai įrenginio. Jei norite jį įdiegti skirtingi forumai, tada jums reikia skirtingas licencijas. Kartą per kiekvieno forumas, jūs naudojate. Jei turite testavimo aplinka, kuri nėra prieinama pašaliečių tada po informuoti mus galite įdiegti vBET dėl jūsų tikrinimo aplinka. Žinoma jums reikia turėti licenciją pirmą kartą.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jums negali kurti naujas temas
 • Jums negali rašyti atsakymus
 • Jums negali paštu priedai
 • Jums negali keisti savo pranešimų
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33