Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 44

Tema: API teikėjų pakeitimai

 1. #1
  Uždraustas
  Prisiregistravo
  Spa 2011
  Pranešimai
  1

  Default API teikėjų pakeitimai

  Taigi, "Google" pradeda mokestį už vertimus, ir MS būsimų mokesčių struktūra yra nežinoma (kaip ilgai jie siūlo nemokama paslauga?)

  Jei nusipirkti savo produktą, nėra jokių užtikrinimo, kad vertimo paslaugas ateityje turės nereikia mokėti papildomas žodis mokestis?

  T. y. Jei ateityje, valstybės narės sustabdo savo nemokamas paslaugas, ir arba jūs negalite rasti bet nemokamai API, aš galėsiu gauti grąžinamąją išmoką dėl savo programinę įrangą?

  Ačiū.

  -Andy.

 2. #2
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  "Google" vertimo API v1, be yra prieinama tik iki 2011 m. gruodžio 1 d.
  "Google" vertimo API v2 jau turima ir mokama.
  Microsoft vertimo API bus nemokamai iki 2012 m. kovo. Tai jau taip pat kaip mokama paslauga, todėl mokesčių struktūrą yra prieinama.
  Booth nemokamai vertimo API turi jau nustatytas ribas.

  Mes ne suteikti ir mes negalime bet užtikrinimu, kad jūs turite prieigą prie vertimo paslaugų teikėjų. Ji yra vartotojo pusėje rūpintis apie tai (sukurti atitinkamą sąskaitą vertimo paslaugų teikėjų sistemų, mokėjimo, jei mokama paslaugos naudojamos, yra gerai jų paslaugų sąlygomis). Mes negalime padaryti tai mūsų vartotojų. Taip pat mes negalime pateikti garantijas 3rd šalims. Jei norite turėti tokias garantijas, prašome prašyti tų vertimo paslaugų teikėjų.

  Ir atsakyti į jūsų paskutinis klausimas - ne. Tikrai - kodėl? Jūs nesumokama mums Vertimai - jums mokama mus vBET licenciją, kuri naudoja išorės paslaugų teikėjams teikti jums vertimai iš 3 šalių. vBET tai ir bus padaryti tą patį - prašyti vertimo į vertimų paslaugų teikėjas, galite pasirinkti (iš palaikomos) ir pristato jų rezultatus. Jei išorės teikėjų bus keisti nieko, kas savo strategiją, vBET bus dar padaryti tą patį. Taigi kodėl būtų net norite iš mūsų grąžinamosios išmokos, jei mes vis dar suteikia jums tas pats? -iš vertimo paslaugų teikėjų.

  Nė vienas iš mūsų žino ateities - jei norėčiau, asmeniškai nebūtų rašau šį pranešimą, eikite į kai kurių Loteri Mūsų rizikos šiame versle yra, kad mes nuo išorės vertimo teikėjų API. Mūsų vartotojai pavojus yra, kad jie priklauso nuo išorės vertimo paslaugų teikėjų terminų paslaugos. Niekas bus pakeisti. Jei savo paslaugų teikėju užduoti jums daugiau serveris, kuriame jums bus reikalauti grąžinamosios išmokos nuo to laiko naudojote serverio? Leidžia būti realūs - norite naudoti jį ir turėti ne idėja, kas bus ateityje (kaip visada su viskas) arba galite likti lovoje visą dieną, nes jūs nežinote, kas atsitiks, kai jūs atsistoti. Mes ne draudimo bendrovės ir mes galutinai ne fortune-tellers. Mes nežinome, kas atsitiks - mūsų planą turi patvirtinti

  Taigi aš duosiu jums jokių pažadų, kurios negalima laikyti. Kai jūs perkate pieno jums ne paklausti, bus jums visa grąžinamoji išmoka, jei jūs ne gerti nenugriebto pieno (nes jūs padalinti it, palikti jį, nutraukti butelis arba ką nors). Ar turite vBSEO? Ar jūs paklausė jų, bus jums visa grąžinamoji išmoka, jei vBulletin galiausiai pridėti SEO nuorodos ir jūs galės turėti jį nemokamai vietoj mokėjimo už kitą mod - ką jūs galite padaryti jį dabar. Kodėl jūs net Klauskite apie tai? Atidžiai perskaitykite licencijos sutartį - jis yra teisingas ir realus. Tas pats, rasite kitų programinės įrangos - ypač, kai jis priklauso nuo iš 3 šalių.

  Jei turite kokių nors klausimų, prašome tiesiog paklausti
  Paskutinį kartą redagavo vBET; 11-10-11 prie 19:48.

 3. #3
  Narys
  Prisiregistravo
  Bir 2011
  Pranešimai
  32

  Default

  Aš skaityti "Google" puslapiuose, kad kainos už API, vertimo paslaugos būtų 20$ /Mb

  Reikia įvertinti išlaidas, kad šios paslaugos būtų generuoti mano svetainėje.
  Yra ir būdas gauti šiuo metu dienos ar mėnesio suma išverstas turinį su jūsų produktas jau įdiegtas ir darbo internete?

  Ačiū

 4. #4
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  vBET ar ne statistikos, pati - ji neturi prasmės, nes "Google" vertimo API v2. Taip pat į "Google" vertimo API v2 jūs galite nustatyti savo ribas. V2 yra sumokėta. V1 nemokamai, bet ji bus uždaryta gruodžio 1-2011. Microsoft vertimo API yra nemokama iki 2012 m. kovo. Šiuo metu mes remti visus 3 šių API

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jums negali kurti naujas temas
 • Jums negali rašyti atsakymus
 • Jums negali paštu priedai
 • Jums negali keisti savo pranešimų
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33