Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 22

Tema: VBSEO ir VbOptimise

 1. #1
  Junior Member
  Prisiregistravo
  Rugs 2011
  Pranešimai
  3

  Default VBSEO ir VbOptimise

  Text automatically translated from: Spanish to: Lithuanian
  Translated text
  Prieš perkant produktą noriu atsakyti į du klausimus.

  1 .- Aš mačiau forumuose, kad pasakyti vBET vBulletin sukelti neigiamą poveikį serverio veikimo. Mano svetainė yra 1.000.000 puslapio peržiūrų per dieną, ir naudoti Memchached. Žinoma, serverio netaps?

  2 .- "vbeta" yra comptabile su vBSEO ir VbOptimise? Aš perskaičiau, kurie nėra suderinami, jie nori man pasakyti tiesą.


  Ačiū.
  Original text

 2. #2
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Sveiki, atsakyti į jūsų klausimus

  1 .- Vertimas ką nors papildomas kas atsitinka po to, kai puslapis yra sukurtas, todėl, žinoma, ji imsis papildomų išteklių. Bet mes turime daug patobulinimų, pavyzdžiui, talpyklos, kurios riboja šį poveikį. Ir, jei mes net pagerinti puslapio generavimo greitis (svečiai talpyklą puslapis generuoja greičiau negu normalus vBulletin) - tokiu atveju mes talpyklą galutinės produkcijos, todėl kitą prašymus tame pačiame puslapyje yra akimirksniu - tiesiog transliacijos jau paruoštus rezultatas (mažiau procesoriaus ir atminties svečių vartojimo išlaidas vietos standžiajame diske). Žinoma, kol baigiasi jame nurodytas laikas (konfigūruojama). Mes negalime jums garantuoti, kaip greitai jūs puslapiai sukurs, nes ji priklauso nuo daug veiksnių (savo procesorių, atminties kiekis, ryšio greitis vertimo paslaugų teikėjai, prašymus versti puslapių kiekis). Normalus puslapiai vBET turi minimalų poveikį (tiesiog pridėkite vėliavomis ir patikrinimus, pavadinimai, parašytų įvairiomis kalbomis). Didesnis eismas išverstų puslapių reikš didesnį išteklių suvartojimą. Kaip ilgai, kaip jūs turės laisvos atminties jūsų serveris turi nepriklauso. Atkreipkite dėmesį, kad jūs visada galite naudotis tik dalis palaikomų kalbų ir po Laikinoji atmintis yra užpildyta, tada pridėti daugiau kalbų ir patikrinkite, kaip tvarko jūsų serverio. Nėra magija - papildomų funkcijų bus papildomos sąnaudos, tačiau mes dirbame su magija, po, kad (talpyklą Svečių talpyklos), siekiant sumažinti šį poveikį ir kada nors talpyklą puslapių generuoti greičiau nei įprasta puslapiuose.

  2 .- Taip, mes esame suderinama su vBSEO (Galite pamatyti šioje labai forume) ir mes galime integruoti su kabina vBSEO vBulletin draugiškas URL versti URL. Mes taip pat suderinama su vBOptimise - mes naudojame šį forumą. Tai reikia integruoti su vBSEO (Aiškiai aprašyta, kaip), o ne integracijos reikia vBOptimise

  Ačiū.
  Visus kitus klausimus, atveju - tiesiog paprašykite.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jums negali kurti naujas temas
 • Jums negali rašyti atsakymus
 • Jums negali paštu priedai
 • Jums negali keisti savo pranešimų
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33