Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 99

Tema: Ar tai įmanoma?

 1. #1
  Junior Member
  Prisiregistravo
  Rugs 2011
  Vieta
  http://yuforum.net
  Pranešimai
  7

  Question Ar tai įmanoma?

  Hi!

  Turiu keletą iki pardavimo klausimus ... Turiu vBulletin 4.0.8 forumą ... ir aš esu įdomu pirkti vBET ...

  1. Versti iš "Microsoft" Translate "API" Google Translate API v1?

  Kroatų kalba (labai panašus į Serbijos ar Bosnijos kalba) mano forumas.
  "Google Translate" parama kroatų, serbų ir bosnių kalbomis, tačiau "Microsoft Versti API Nėra remti bet kokią šio kalbomis ...

  Ar galiu išversti mano forumas su "Google Translate API v1 iš kroatų kalbos į anglų kalbą ... ir tada versti iš anglų į visų kitų "Microsoft Versti API palaikomų kalbų mano forumas?

  2. Jei tai neįmanoma ... Ar galiu tai padaryti rankiniu būdu iš MySQL duomenų bazių ... išversti iš anglų į kitas kalbas su MS Versti API BP duomenų lentelė ... Ar tai įmanoma, su vBET ?

  Arba ... su kai kurių kitų scenarijų ... arba ... kitu būdu tai padaryti?

  3. "Google Translate API V2 yra labai brangi paslauga, man (ir turbūt visiems tiems, kurie turi vidutinio ir didelio dydžio forumą) .. GT_API_v2 ... M 1 ženklų = $ 20 ... ?!?!? ...

  Aš, vb4 duomenų bazėje ... tik stalo "po" ... "pagetext" ... CHAR_LENGHT ... 330 m simbolių ...

  SELECT SUM (CHAR_LENGTH (pagetext))
  Iš posto

  Kitose DB lentelių ... kaip stalo "gija" ... pavadinimas ... raktažodžius ... lentelėje "žymę" ... lentelėje "frazė" ... kitas vb įskiepių ...

  Leiskite pasakyti, kad mano forumas turi viso 500 mln. Simbolių ... "Google Translate API v2 ... tik viena kita kalba išversti mano forumas ... Jis bus man kainavo ... (M 1 = $ 20) ... 500 M = $ 10,000 JAV dolerių

  Jei versti mano forumo top 20 kalbų ... Jis bus man kainavo ... 20 x 500 m = $ 200,000 JAV dolerių

  Kas mokės, kad daug pinigų už tai? ... Žinau ... Aš ne!


  Conclussion: "Google" turi pakeisti šį ... M 1 ženklų = maks $ 1 doleris

  Aš neteisus?


  4. Ar galima išversti tik kai kuriuos forumus ... ne visi forume ir visus forumus?


  Dėl atsakymų,

  Vadovas
  Paskutinį kartą redagavo Manual; 30-09-11 prie 00:23.

 2. #2
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Sveiki.

  1. Į vBET galite konfigūruoti vertimo paslaugų teikėjo, kurį norite naudoti kiekvieno vertimo kalbų poros. Dar vBET šiuo metu nepalaiko dvigubo vertimai. Taigi, jei vertimo teikėjas nėra remiami konkretūs kalbų jums negali naudoti jį išversti arba iš šios kalbos.

  2. Ne dabar. vBET nėra pakeitimų vBulletin duomenų. Mes naudojame savo talpyklą ir tai yra viskas. vBET numato priemones, - pavyzdžiui, pridedant BBKodas jau esamus pranešimus. , Tačiau mes negalime turėti įrankį, kuris būtų pakeisti duomenis, ir tokia priemonė būtų potencialiai pavojingas, nes jums netektų savo originalaus turinio.

  3. 1M simbolių - 1 000 000 spaudos ženklų. Atkreipkite dėmesį, kad "Google" API V1 yra vis dar atviri, tačiau jie įdėti ribojančias ribas, kuris baigiasi labai greitai, dabar. Taip pat vBET palaiko "Microsoft" vertimo API, kuris vis dar nemokama, ir jie taip pat turi tam tikrų apribojimų. Jei žinote kokių nors kitų nemokamo API Naudojimosi taisyklės nebus uždrausti jo naudojimą vBET nukreipkite ją ir mes mielai pridėti paramą.

  Atkreipkite dėmesį, kad jūs neturite įjungti visų palaikomų kalbų. vBET leidžia konfigūruoti, kokiomis kalbomis turi būti aktyvus.

  Atkreipkite dėmesį, kad jums reikia eiti su savo išvadą, kitoje vietoje - "Google". Mes visiškai sutinkame, kad ji būtų geriau, jei "Google" vertimas būtų pigiau ar net geriau, jei jis būtų dar nemokamai. Vis dėlto, ne mums, o mes nieko negalime padaryti su juo. Prašome siųsti savo išvadas "Google" - tikimės, kad jie bus apsvarstyti.

  4. vBET leidžia nustatyti, kad puslapiai, kurie turėtų būti ignoruojami vertimo variklio. Galite nustatyti, suteikiant dalis URL - kiekvieną UURL kuri apima tekstas bus ignoruojami vBET.

  Jei turite daugiau klausimų - prašome tiesiog paprašykite. Mes suprantame, kad šiuo metu pirkti vBET nėra taip lengva sprendimą, kaip buvo prieš "Google" gauti išmokas.

 3. #3
  Junior Member
  Prisiregistravo
  Rugs 2011
  Vieta
  http://yuforum.net
  Pranešimai
  7

  Default

  Taip ... Jūs esate teisus ... Aš eisiu į "Google" po šio conclussion ... , tačiau "Google" tikslus yra ne forumuose ... tik mažoms ir vidutinio TVS tinklalapius ir blogai ...

  Aš žinau, ką aš darysiu ... pirmą ... 50 + kalbų išversti visą forumą ... iki 2011 Grd 1st ...

  ... antrą ... rankiniu būdu, MySQL ir keletą kitų priemonių ... versti mano visų forumo į anglų ... ir pereiti prie MS Vertėjas API ... Versti į kitų 35 kalbų ...

  Mano nariai iš Kroatijos, Serbijos ir Bosnijos ... vis dar galite naudoti "Google Translator (nemokama paslauga) ... "JavaScript" ant forumo ... išversti iš anglų kalbos forumas EXYU kalbų ...

  Klausimas ...

  5. Kaip "Google" išversti mano forumas ... vBET siųsti žodžius į google ... ir gauti išverstus žodžius ir talpyklos ... ar kaip?

  6. Kaip ilgai užtrunka "Google" išversti visą mano forumas 53 kalbų. vieną mėnesį ... du mėnesius ... ?

  Kiek žodžių (ar simbolius) "Google Translate API v1 išversti per dieną?

 4. #4
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Prašome Nota, kad nemokama paslauga "Google" vertėjas forume "JavaScript" viršuje vertimo dar neduos rezultatų, kurie bus indeksuojami. Vienintelis būdas vartotojams gauti tuos bus jau žinoti jūsų forumą suprasti bent šiek tiek turinio, kuris yra užsienio kalba, ir tada spustelėkite versti. Tai klausimas dėl šio sprendimo - žmonės jau turi suprasti, šiek tiek, ką jie mato, motyvuoti juos spustelėkite vertimo. Jie neras, jį išversti paieškos sistemose. Taigi pabaigoje - žmonės, kurie domisi ir užsienio kalbos ieškos jūsų temą nebus surasti jūsų forumą. Štai kodėl vBET buvo sukurta - jį pakeisti ir pateikti išversti turinį tiems, kas ieško jūsų tema.

  Atkreipkite dėmesį, kad vBET leidžia naudoti keletą tuo pačiu metu vertimo API. Kaip rašė prieš galite konfigūruoti kiekvieną kalbų porą, teikėjas turėtų jį išversti. Taigi, net jei norite naudoti "Google" V1, kol jis yra uždarytas, mes vis tiek rekomenduojame jį naudoti kartu su "Microsoft Vertimas API - vengti greitai pasiekti ribų.

  5. Tiksliai. Po to, kopija vBET naudoja talpyklą.

  6. Neįsivaizduoju. Tai priklauso nuo jūsų forumą eismo. Greičiau žmonės / robotai eis į savo išverstą puslapį, greičiau jis bus išsaugotas. Bet ne naudoti visus jūsų pačių robotai, kad tai yra neleidžiama. Taip pat turite pridėti čia ribos, kurios atrodo trumpesnis ir trumpuoju - "Google" V1 rengia būti uždarytos.

  Taip pat neįsivaizduoju. Kaip aš ką tik rašė, atrodo, kad ribos yra labiau ribojančios, kai mes esame arčiau uždarymo metu. Prašome ieškoti "Google" išteklių Už šį atsakymą. Mes nenorime klaidinti visiems suteikiant kai kuriuos senus informaciją.

 5. #5
  Junior Member
  Prisiregistravo
  Rugs 2011
  Vieta
  http://yuforum.net
  Pranešimai
  7

  Default

  Quote Originally Posted by vBET View Post
  Atkreipkite dėmesį, kad vBET leidžia naudoti keletą tuo pačiu metu vertimo API. Kaip rašė prieš galite konfigūruoti kiekvieną kalbų porą, teikėjas turėtų jį išversti. Taigi, net jei norite naudoti "Google" V1, kol jis yra uždarytas, mes vis tiek rekomenduojame jį naudoti kartu su "Microsoft Vertimas API - vengti greitai pasiekti ribų.
  Man malonu girdėti, kad parinktį ... kalbų poras ...

  Jei teisingai suprantu ... Aš prašau, kad jūs patvirtinate šiuos sprendimus:

  Į vBET Administratoriaus valdymo skydo parinktis galiu padaryti šį:

  1a) išversti su Google Translate API V1 ... iš kroatų kalbos į anglų ...

  1b) versti su Microsoft Versti API ... iš anglų kalbos į visas kitas 35 + kalbomis

  Ar tai geriau ... Kadangi Google pateikia tik du mėnesius. ... Pirmiau pateiktas sprendimas ... arba šį žemyn sprendimas?

  2a) išversti su Google Translate API V1 ... iš kroatų kalbos (6 kalbos) Anglų, ispanų, italų, vokiečių, lenkų ir prancūzų

  2b) versti su "Microsoft" Versti API iš anglų į 5 kalbomis ... Iš ispanų į 5 kalbomis. Italų / vokiečių / lenkų / prancūzų į 5 kalbomis ...


  Turiu vBSEO 3.6.0 ir vBSEO Sitemap Generator ... Ar jie paspartinti vertimus ar ne?

  Turiu daugiau "Google" nei "Bing" / "MSN Robotai Robotai kasdien ... Manau, tai kito sprendimo, geriau negu pirma .... , o gal ir ne ... ką jūs mąstyti ... gal Pirmasis sprendimas yra geriau, nes "Google" sustabdyti API v1 "labai greitai?

  Ačiū už jūsų pasiūlymus.
  Paskutinį kartą redagavo Manual; 01-10-11 prie 23:17.

 6. #6
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Atkreipkite dėmesį, kad Admin CP turite nurodyti Google, kurią versiją norite naudoti v1 ar v2. Jūs taip pat galimybė, kuri leidžia jums nurodyti, ar norite naudoti tik "Google" ar kiti paslaugų teikėjai per. Kai jis yra naudoti kitų paslaugų teikėjai, tuomet pagal nutylėjimą, kai tai įmanoma, tada "Microsoft" yra naudojamas. Vis dar galite ją sukonfigūruoti ir nustatyti vertimo teikėjas už kiekvieną kalbų porą, ši konfigūracija yra padaryti konfigūracijos failus, kurie nėra Admin CP. Tai 53x53 derinius Admin CP taip per daug, tačiau vis dar lengvai - tiesiog kiekvienos kalbos jūs turite atskirą lentelę atskiri konfigūracijos failą, jei jums nustatyti žemėlapių - pavyzdžiui, jūs turite atskirą bylą iš Lenkijos žemėlapių ir yra stalo, kur raktai yra " "kalbos kodus ir vertybes teikėjo pavarde. Šiuo būdu jūs galite konfigūruoti vertimo teikėjas už kiekvieną kalbų porą. Taigi ne viskas yra Admin CP, bet vis dar lengvai konfigūruoti.

  1a) ir 1b) Manau, kad jūs nesuprantate - jūs negalite nustatyti vertimo srautas. vBET ne palaiko dvigubo vertimai. Tik vieną vieno prašymo vertimą. Nuo pranešimo kalba prašyti kalba. Jūs negalite turėti bet viduryje vertimo. Taip taip, galite nustatyti, kad "Google" išversti iš kroatų į anglų. Ir taip galite nustatyti išversti iš anglų kalbos į kitą palaiko "Microsoft" "Microsoft" (tai užtenka nustatyti, kad 1 galimybė - leisti naudoti kitų paslaugų teikėjų). Vis dėlto ne dvigubo vertimo. Pranešimus, kurie parašyti anglų kalba, bus išverstos Microsoft. Pranešimus, kurie yra parašyta Kroatų bus išverstas "Google" (visomis kalbomis įjungtas, nes "Microsoft" ne palaiko Kroatijos.

  2a) ir 2b) Aš tikrai nesuprantu, kaip šių dviejų variantų yra išimtinė. Jūs turite jūsų forumą Kroatijos? - Tuomet turite naudoti "Google". Jūs turite jūsų forumą Anglų - tada galite naudoti, kuris iš jūsų norite "Microsoft" ar "Google". Jei turite forumas 2 kalbos - tada jums teks pasirinkti, kokia kalba yra numatytoji, ženklas pranešimus kita kalba (mes tai robotas - jis dabar yra beta stadijoje ir bus išleista netrukus) ir tada jums teks naudoti Google, Kroatijos ir jūs galite naudoti Microsoft poilsiui. Tačiau visas žinutes gaminiai raštu į kroatų bus išverstas, bet prašomam vertimui "Google" - "Microsoft" nepalaiko šios kalbos.

  Jei turite struktūra ir jums bus integruoti ją su vBET, Tada galite tikėtis, kad batai bus eiti greičiau jūsų išverstų puslapių. Dar, jei turite labai didelis eismo ir daug turinio prašome žinoti apie apribojimus dėl laisvo API. Greičiausiai jums bus gauti labai greitai. Booth "Google" V1 "ir" Microsoft "yra dienos limitai. "Google" V2 galite nustatyti jį taip, kaip norite, nes mokate už tai ir ribos tik kontroliuoti savo išlaidas. Todėl ji gali būti protinga įjungti pirmą tik 2 kalbomis - Default + vienas kitas. Ir po podėlį užpildo pridėti vieną vienas naujas kalbas. Jei jūs tikrai didžiulis eismo ir daug turinio versti, tuomet tai yra įmanoma, kad jums greitai pasiekia savo ribas, net tik 2 kalbos įjungtas. Tai ne mums - "Google" buvo daugiau vartotojui draugiškas prieš. Dabar jie tiesiog sumažinti V1 ir nurodo ribas ... Tačiau ji yra kažkas, ką galite patikrinti gyviems arba kai kuriuos skaičiavimus ir prielaidas apie kasdieninio eismo naujai išverstų puslapių (po pirmojo vertimo jūs jau jį talpyklą).

 7. #7
  Junior Member
  Prisiregistravo
  Rugs 2011
  Vieta
  http://yuforum.net
  Pranešimai
  7

  Default

  Manau ... šis produktas yra ne man ... nes mano forumas Kroatų kalba ... ir aš galiu naudotis tik "Google" ...

  Aš ne mokėti už "Google Translate API v2 vertimai ...

  , Jei aš įdiegti šį produktą dabar ... Aš gali būti naudojamas tik Grd 2011 1 ... ir tada pašalinkite ... tik aš turiu šiek tiek daugiau lankytojų ir narių ...


  Kaip aš galiu versti forume ... Naujų pranešimų iš Kroatijos į kitas kalbas ... po "Google", išjunkite tranlsation GT API V1?

  Answer = jokiu būdu

 8. #8
  Isibėgėjęs Narys
  Prisiregistravo
  Sep 2010
  Pranešimai
  256

  Default

  , Jei jūsų forume yra mažas tada jums bus būti galima naudoti mokama versija akiniai API, turiu tik įdiegta tai ir jūs galite nustatyti ribas "Google" API konsolės, kiek simbolių per dieną gali būti išversta ir taip pat kaip daugelis simbolių persecond / vienam vartotojas (Thats pasakyti simbolių skaičius per sekundę vienam vertimą paskambinti), jis turi visus stebėsenos jums reikia per todėl jūs galite pamatyti, kiek charatcers jūs naudojate ir kai. Kad būtų galima nustatyti išlaidų limitas ir stebėti, kaip jis, jei tik domina tik keletą išversti kalbomis tada jums nereikės nustatyti išlaidos riboja per didelis, aš šiuo metu gauti areound 200.000 lankytojų per mėnesį, dabar i " Ve ribotas mano išleisti 100000 raidėmis dieną ir aš suporting 32 kalbomis, taip Thats 2 $ per dieną, aš jums stebėti, kurios kalbos yra vadinamas mano forume (galite pamatyti "Google" statistika jūsų API) ir tada savo ruožtu daugiau kalbų išjungti, nėra vadinamas, gali pratęsti mano kasdien išleisti, nes vizitai i gauti sumą, bet jūs turbūt galėtų sumažinti jūsų toliau.

  Ir atminkite, "Microsoft" pridėti naujų kalbų, pakeliui, todėl viskas gerai

 9. #9
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Answer = naudojant kitas API

  Yra būdas, kuris jau yra palaikomi vBET - Tai "Google" v2. Taigi yra būdas - ne kas nori mokėti, tačiau taip, egzistuoja. Suprantu, kad jūs nenorite naudoti mokama API.

  Taip pat atkreipkite dėmesį, kad mes ieškome kitų vertimo API - taip, jūs žinote, kai tai tegul mums dėmesį. Tai OK jų Terms of Service mes mielai pridėti paramą kitų API vBET

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jums negali kurti naujas temas
 • Jums negali rašyti atsakymus
 • Jums negali paštu priedai
 • Jums negali keisti savo pranešimų
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33