Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 22

Tema: Labai domina VBET. Keli klausimai

 1. #1
  Junior Member
  Prisiregistravo
  Bir 2011
  Pranešimai
  1

  Default Labai domina VBET. Keli klausimai

  Aš netrukus bus atnaujinti vBulletin 4.1.4. Ar mokama versija VBET dirbti su naujausia versija vBulletin?

  Aš taip pat mano svetainėje Photopost Skelbimai. Ar mokama versija VBET dirbti su Photopost Skelbimai?

  Porą savaičių aš taip pat pridėti Visichat iš gchats.com mano svetainės. Ar žinote, jei mokama versija VBET taip pat dirbti su Visichat?

  Ačiū už sugaištą laiką.

 2. #2
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Sveiki. Taip mokama versija vBET Darbas su vBulletin 4.1.4. Mes jau išbandyti jį mūsų bandymo forume (netrukus taip pat bus perkelti mūsų forume į vBulletin 4). Soma papildomos informacijos apie vBET vBulletin 4.1.4 rasite čia (Vienas iš mūsų klientų paprašė apie naujas redaktorius vB4.1.4).

  Šiuo metu aš negaliu patvirtinti, bus vBET parama vertimo Photopost Skelbimai, nei Visichat puslapių. Labiausiai mados nereikalauja jokių specialių integracijos ir vBET tiesiog perkoduoja rezultatus. Dar kai kuriais atvejais reikia specialios integracijos. Čia galite rasti daugiau informacijos apie integraciją vBET su kitomis modifikacijomis: http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
  Yra aiškių instrukcijų kaip tai padaryti PhotoPost, vis tiek mes ne naudoti Photopost Skelbimai ir mes nežinome šio produkto, todėl mes negalime manyti, kad ji taip pat dirbti. Mes negalime būti atsakingi už kitų mados kodas, ir daug mados pertraukos vBulletin architektūra (tai yra, kodėl papildomą integracija kartais yra būtina - daugiausia dėl mados, kurios sukurti savo puslapius).
  Mes taip pat negalime patvirtinti, kad Visichat bus išversta. vBET remia vBulletin AJAX vertimas tinkamas kablys dar turi naudotis kitomis modifikacijomis vBulletin architektūra tinkamai (kitaip vBulletin nebus atlikti kablys) ir prašymas turi eiti su kalbos kodą. Taigi čia aš, manau, kad tam tikras specialias integracijos bus reikalaujama remti vertimo. Vėl - negali tiksliai pasakyti, nes mes neturime Šis mod ir nežinote. Dar neturėtų sukurti jokių klaidų.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jums negali kurti naujas temas
 • Jums negali rašyti atsakymus
 • Jums negali paštu priedai
 • Jums negali keisti savo pranešimų
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33