Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 44

Tema: Klausimas

 1. #1
  Junior Member
  Prisiregistravo
  Bir 2011
  Pranešimai
  2

  Default Klausimas

  Text automatically translated from: Hebrew to: Lithuanian
  Translated text
  Kur galėčiau gauti versija 3,8 VB Forumas
  Kaip ir kur pradėti?
  Original text
  Paskutinį kartą redagavo vBET; 02-06-11 prie 13:16. Priežastis: BBCode korekcijos

 2. #2
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Šiuo metu vBET pardavimas paprastai uždarytas, nes "Google" bus uždaryti jų vertimas API gruodžio 1 d. (išsami informacija čia: http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

  Mes oficialiai atnaujinti pardavimo, kai turėsime alternatyvių sprendimų vertimo. Mes galime suteikti jums specialią nuorodą, kuri leis jums pirkti, jei esate tikri, kad norite pirkti, net nežinodami, kad per 6 mėnesius "Google" bus uždaryti vertimai API ir jei vBET neturi alternatyvių sprendimų tada vertimai, nustos veikti. Tai kodėl mes laikinai uždarytas pardavimo. Jei esate visiškai tikri, kad norite pirkti vistiek - praneškite mums ir mes atsiųsime Jums specialią nuorodą, kuri leis tai.

 3. #3
  Junior Member
  Prisiregistravo
  Bir 2011
  Pranešimai
  2

  Default

  Text automatically translated from: Hebrew to: Lithuanian
  Translated text
  Noriu nuorodą, ačiū.
  Original text

 4. #4
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,032
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Kadangi mes buvo prašoma kelis kartus apie tai vBET galima pirkti dabar, mes atnaujinti pardavimo vBET. Dar mes pridėjome aiškus įspėjimas dėl pirkimo puslapį, todėl bet kas, kas nori pirkti žino, kad 2011 m. gruodžio 1 d. vertimo Google API bus uždaryta ir vBET neturi šiuo metu alternatyviu būdu remti vertimo.

  Čia yra pareiškimą awailable pirkimo puslapį:
  ĮSPĖJIMAS: "Google" nustos teikti vertimo API 1 gruodis 2011!. Mes dirbame, siekiant paremti kitas paslaugas, vertimai. Visą informaciją apie mūsų pažangą galite rasti čia: "Google" išsijungia vertimai API

  Mes blokavo pardavimas vBET kol mes tai darome ne alternatyvus sprendimas už vertimą, bet mes buvo prašoma leisti pirkti vBET vistiek. Mes esame sąžiningi bendrovės ir manome, kad parduoti produktą, kuris ateityje gali greitai pasibaigti, net ir tada, kai klientas sutinka, kad licencijos nėra būdas užsidirbti verslo (daugelis vartotojų ne skaityti licenciją). Nes mes šiuo klausimu buvo paprašyta atnaujinti pardavimo vBET su įspėjimu. Žinoti - gruodžio 1 d. "Google" bus pašalinti vertimo API. Mes negalime pasakyti, kiek kalbų bus po to ar mes rasti jokių alternatyvių vertimo API. Ir išvengti bet kokių klaidų - čia yra dalis vBET Licencija: vBET veikia naudojant "Google" vertimo paslaugos ir turite būti leidžiama jį naudoti. PAPRASTA Podbielski Michał suteikia jums ne, atveju grąžinamosios išmokos, jei jūsų forumas yra užblokuotas / uždrausta arba apribota kokiu nors kitu būdu "Google" vertimo paslaugas.
  Todėl nebus jokio grąžinamąją išmoką. Mes padarysime viską, kad remti kitų API vertimai, Dar šiuo metu mes negalime garantuoti, tai teisiškai įmanoma, nei kiek kalbų bus remiami.
  Taigi, jei jūs vis dar norite pirkti, apie tai prašome tiesiog naudoti mūsų Pirkti dabar! nuorodą.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jums negali kurti naujas temas
 • Jums negali rašyti atsakymus
 • Jums negali paštu priedai
 • Jums negali keisti savo pranešimų
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33