Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 77

Tema: Kaip gauti vertimai vėliavas į ibproarcade?

Junior Member
    Prisiregistravo
    Vas 2015

Question Kaip gauti vertimai vėliavas į ibproarcade?

Sveiki,
    Turiu problema su vBET. I can't get Vertimas vėliavas ant to ibproarcade. Aš žinau, aš galėtų naudoti $vbenterprisetranslatorflags už jį. Gali jums padėti man prašom ir duok man žinoti tiksliai turiu pateikti jį hwere? Aš išbandžiau jau arkada šablone priešais $navbar ir tai tiesiog nėra rodomi. Any Help su tai būtų fantastinis. Man reikia įsitikinti, kad jis veikia taip pat arcade prieš aš pirkti Pro versiją.

Linkėjimai

Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012

Jei turite tam vB 2.3.13 į vieta vėliava bet kurioje vietoje, tada jums reikia nustatyti AdminCP ->vBET-> vėliava -> vėliavos vietoje į Paprotys ir įdėti į šabloną frazę: $ Vbenterprisetranslatorflags.

Junior Member
    Prisiregistravo
    Vas 2015

Ačiū už atsakymą. Ar reikia įdėti jį į vbulletin šabloną arba ibproarcade odos? Gal galėtumėte patarti man daugiau specifinių prašome? Kur tiksliai ar reikia įdėti frazė?

Ačiū iš anksto

Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012

Jums turi būti išdėstytos šabloną, kuris yra matomas ir yra kūno.
    Pavyzdžiui, galite įdėti tai pirmoje eilutėje naršymo juosta šablono į AdminCP -> stilius Manager -> redaguoti šablonus -> Naršymo / Breadcrumb šablonai -> naršymo juosta.

Junior Member
    Prisiregistravo
    Vas 2015

Ačiū už atsakymą. Taip aš ar įdėkite jį į naršymo juosta šabloną. Ir tai rodo visur, o ne vbandvanced portalo ir (svarbiausia) – mano ibproarcade. Kai aš spustelėkite į mano arkada per mano vbulletin įrengimas. dingsta Vertimas vėliavas. Nežinau kodėl, bet mano arcade.php turi ignoruoti ir $vbenterprisetranslatorflags. Ar žinote, kaip man Vertėjas į mano Arcade? Aš mačiau kitose svetainėse, kurios turi ji viduje Arcade.

Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012

Prašome atsiųsti man PM prieigos duomenis administratorius CP. Aš patikrinti kas vyksta ten

Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012

Jokio atsakymo - laikomas klausimas yra dingo. Jei ne prašome rašyti čia.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

• Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33