Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1018

Tema: Vertimas kategorijoje pavadinimą URL

Junior Member RootShell's Avatar
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    JAV / Marokas

Default Vertimas kategorijoje pavadinimą URL

Sveiki Admin!

Ačiū už šį puikų ir nuostabus Mod daug, mano geriausias Mėgstamiausi mod .

Mano funkcija yra kategorijoje pavadinimo vertimas į URL, pavyzdžiui, prancūzų ir arabų "funkcija Prašymai šią temą nuorodą nekeičia. : / Fr/feature-requests/62-traduction-du-nom-de-cat% C3% A9gorie-dans les-url.html

Atsiprašome už mano blogas anglų .

Nuoširdžiausi linkėjimai.
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 04-11-09 prie 13:44. Priežastis: Neteisingas BBCodes

Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Blog'o įrašai
    1

Sveiki RootShell!

Džiaugiuosi jums patinka Taip pat - jei jūsų anglų yra ne per gerai - tiesiog nustatyti savo numatytąją kalbą Vartotojo KP, ir pradėti rašyti savo gimtąja kalba - pabaigoje šis mod yra apie įvairių kalbinių bendruomenių

Apie jūsų prašymą, tai yra gera idėja ir ji yra papildomas ToDo List. Taip pat matome, kai su šio vertimo klausimais, bet mes padarysime viską, kad ją paremti

Junior Member RootShell's Avatar
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    JAV / Marokas

Michal padėkoti jums už jūsų toliau stengtis pagerinti pakeitimo, aš esu versija 3.x kantriai laukia.
    I Love Šis mod

Prisiregistravo
    Aug 2009
    Blog'o įrašai
    1

Ji jau yra turima

Junior Member
    Prisiregistravo
    Nov 2009

Text automatically translated from: Spanish to: Lithuanian
    Translated text
    Sveiki,

Nemanau, versti kategoriją, ką aš galiu praleisti?. (VBET 312)

Ačiū.
    Original text

Prisiregistravo
    Aug 2009
    Blog'o įrašai
    1

Quote Originally Posted by jorgejgm View Post
    Translated text
    Sveiki,

Nemanau, versti kategoriją, ką aš galiu praleisti?. (VBET 312)

Ačiū.
    Original text
    Atsiprašau, kad ne brangiųjų. "Tai yra" komentarą apie laukia 3.x
    Vertimai kategorijų nėra palaikoma. Mes vis dar svarstant, kaip tai padaryti be vertimai pokyčių rizikos.

Temos yra ne problema, nes turite identifikatorius elgetavimui, todėl, jei atsitinka, kad "Google" padarė geriau vertimo, tada jau indeksuojami URL tiesiog peradresavimai 301 ir "Google" vėl indeksas neprarandant poziciją.

Kategorijas (sub-forums) yra problema, nes daugelis forumų identifikatorius prieš kategoriją URL, todėl, jei vertimas bus pakeisti, geriau vieną senasis bus tiesiog neveikia. O jūs nesate leidžiama tik išlaikyti vertimai kategorijų amžinai - tik 15 dienų, "Google" leidžia talpyklą vertimai.

Taigi mes turime didelis iššūkis čia Mes dirbsime ir tai gali užtrukti šiek tiek laiko mums rasti saugus būdas, kaip temas pavadinimai. Mes turime keletą idėjų, dabar, todėl jūs galite apsvarstyti tai, kaip vyksta

Prisiregistravo
    Aug 2009
    Blog'o įrašai
    1

Mes vis dar turės atidesnio tyrimo šioje srityje, bet jau kai sprendimas planuojama. Ne švelnus, todėl mes norėtume, skirtas aptarti.

Dabar mes planuojame, kad 2 kategorijos vertimo strategijas. Taigi Jūs galėsite pasirinkti pageidaujamo vieną.

1 - lengva - vertimas bus automatiškai ir jei po talpyklos valymas atrodo, kad vertimas buvo pakeistas, tada tiesiog jūs gausite 301 peradresavimo ir vartotojui bus vis dar gali skaityti tašką. Tai taip pat leidžia dirbti su tinkamai indeksavimo klausimus dėka iki 301 (jei kada nors atsitiks). Tačiau šį turimą URL modelis turės įtraukti kategoriją (sub-forume) ID URL (dabar daug forumų apima ID tik pranešimų).

2 - sunkiau vienas, bet dirbs forumų, kurie nėra šablono URL id kategorijas (sub-forums) ir nenorite keisti (SEO klausimais). Šioje strategijoje jums reikės rankiniu būdu nustatyti kiekviename kiekvienos kategorijos forume konfigūracijos vertimas (sub-forume). Nustatykite jį ir palikite jį, nes bet kokius pakeitimus, bus baigti senų nuorodos neveikia (kaip ir dabar, jei jūs pakeisite forume vardas - taip, tai ne problema). Mes paprasčiausiai negalime tai padaryti automatiškai, nes "Google" pak - "Google" rezultatai negali būti išsaugotas daugiau nei 15 dienų. Ir šie vertimai turi būti saugomi visą gyvenimą. Tai gali būti tam tikrą darbą rankiniu būdu. Kiekvienas sub-forume padauginkite šį skaičių iš galimų kalbų skaičių savo forumą, tačiau galite nustatyti jį vieną kartą ir palikti ją. Jums tereikia išsiaiškinti, iš kur gauti vertimai - internete galima rasti daug nemokamų vertimo paslaugų HTML formą. Gal net iš jų puslapį (ne "AJAX" arba CURL API) "Google" vertimų, kurių buvo imtasi, gali būti naudojamas laikyti jį rankiniu būdu (reikia patikrinti).

Tai yra mūsų idėja. Ir šiuo metu, mes vis dar nežinote apie visus galimus klausimus, bet mes norėtume žinoti, ką mūsų vartotojai mano apie tai

Junior Member
    Prisiregistravo
    Nov 2009

Default 1

Translated text
    Man labiau patinka 1 variantas.

Tačiau geriausias dalykas būtų suteikti 2 variantus ir jau po vieną pasirenka.

sveikinimai.
    Original text

Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009

Esu labai domina 2., nes jos labai geros SEO svarbius raktažodžius "iš apačios į aplanką" domain.com / dugno aplanko / poilsio ...

Jokių naujienų apie tai?

Prisiregistravo
    Aug 2009
    Blog'o įrašai
    1

Mūsų tikrasis prioritetas yra vBET4.x vB4 ir mes apie tai dabar. Mes pasirūpinsime apie kritinius klausimus, jei tokių ateis į vBET3.x ir tai viskas, kas yra planuojama iki 4.x spaudai.

Po 4.x spaudai parengti stendą linijos 3.x ir 4.x, ir tada mes pridėsime naujų funkcijų.

Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

• Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33