Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
  • vBET - vBulletin Įmonių Vertėjas

   Padidinti jūsų forumą eismo skaičių vartotojų ir pajamų iš reklamos!
   Mes palaikome vBulletin 5.x, 4.x ir 3.8.x!


   LIVE DEMO dėl vBulletin 5.x


   vBET yra vertimo, įskiepiai vBulletin forumai, kad paverčia jūsų forume (naudojant išorės vertimo raštu) 53 kalbų ir leidžia vartotojams rašyti žinutes skirtingomis kalbomis.
   • Naudokite Laisvas ir PIGUS automatinių vertimų

   Galite naudotis vBET Kur visiškai laisvas vertimas. vBET Remia integracijos su keliais aparatas vertimo ir kalbų aptikimo API: Apertium (NEMOKAMAI), Žemėlapiai ()NEMOKAMAI didelis kvota), DetectLanguage ()NEMOKAMAI su big kvota), Microsoft (NEMOKAMAI su maža kvota), IBM Watson (NEMOKAMAI su maža kvota), SDL Kalbos Debesis", "Google" (NEMOKAMAI su maža kvota). vBET Automatiškai renkasi laisva ir pigesnių vertimo paslaugų teikėjai prieš brangiau. Taip pat remia rankinis vertimas.
   • Pritraukti daugiau lankytojų

   vBET akimirksniu suteikia jūsų forumą turi 53 kartus daugiau turinio, 53 kalbų! Tai reiškia, kad 53 kartus daugiau URL temas, kurios dabar bus aplankė turinį vartotojams, ieškantiems savo gimtąja kalba.
   • Pritraukti daugiau vartotojų

   Yra vienas dalykas, kad žmonės ateina vBET nėra. Padaryti žmonėms likti dar viena! vBET remia įvairių kalbinių bendruomenių, taip dabar jūs gausite vartotojai žmonių, kurie nesinaudoja savo forumo numatytąją kalbą.
   • Tobulinti AdSense "uždarbį

   Daugiau lankytojų reiškia daugiau potencialių paspaudimų ant reklamos, reiškia daugiau pajamų iš savo forumo.
   • Pagerinti kokybę ir sumažina išlaidas

   Šalia Automatinio vertimo kabiną laisvą ir išmokėta varikliai (nuo) vBET Palaiko rankinis vertimai. Jūsų vartotojai lengvai galėtų išversti rankiniu būdu, ir teisingas vertimas - suteikti Jums geresnės kokybės ir mažiau išlaidų

   Greitai, 5 minutės įrengimas vBET suteikia 53 kartus daugiau turinio jūsų forumą ir atveria duris naujiems vartotojams. Plius naujų pajamų iš viso pasaulio.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33