Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai Patikrinkite, vBET ant vBulletin 5

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 33

Tema: Svarbus vBet klaidą!

 1. #1
  Narys
  Prisiregistravo
  Jun 2010
  Pranešimai
  90

  Default Svarbus vBet klaidą!

  Sveiki,
  im naudojant vBulletin, vBSEO ir vBet.

  I leido "stažuotojas ne-po (tik parodyti) post" vBSEO. Jis veikia labai gerai, tačiau problema yra, nes vBet, jos ne darbo/en /. Todėl ir reikia daug vertimus, kurių nereikia apmokėti. Patikrinkite visų "Rodyti tik post" nofollow (!) arba "meta noindex" Thats ką reiškia: Forumas WoW | Oho Bot Fairplay Forum - View pranešimą - WoW / MMO sklandytuvas parsisiųsti (visos versijos ir įskaitant beta versijos) tai neturi būti indeksuojami nes jos tik pasikartojančios turinio!
  Paskutinį kartą redagavo vBET; 03-01-14 prie 13:35. Priežastis: BBCODE pataisos

 2. #2
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,029
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Aš nesu įsitikinęs aš suprantu jūs teisingai. Jei yra klaida vBET? Kas yra neteisingas, jis jums davė mums puslapio? Tais atvejais, kai "Nr-pūdymas" reikėtų įtraukti? Tai turėtų būti nuoroda į puslapį, jums davė mums ne dėl paties puslapio. Į savo pradinį puslapį taip pat jums bet "meta noindex" - Atkreipkite dėmesį, kad vBET ne prideda turinį tik jį paverčia. Jei norite, kad "meta noindex" ten tiesiog taikyti jį Pradinis puslapis ir liks dėl kiekvieno išverstą puslapį

  Taip pat yra puslapis, kuriame yra nuoroda į puslapį, galite parodyti mums turėti pagal šią nuorodą "nofallow", tada po vertimo šio "nofallow" taip pat bus įtraukti. Taigi, kur yra problema? Prašome apibūdinti jį į daugiau informacijos. Šiuo metu aš nematau klausimas.

  Atkreipkite dėmesį, kad vBET turi parinktį, kuri leidžia ignoruoti vertimo nurodytas puslapių. Ši pasirinktis nėra išversti bet kurio puslapio, kuriame URL tekstas papildomas vBET konfigūracijos. Puslapio, jums davė jį gali būti"-puslapis"Taigi jei jūs įtraukiate į Admin CP -> vBET -> Vertimo Options -> Ignoruoti URL tada bet kurio puslapio, kuris turi "-puslapis", URL bus neverčiami, saitus su puslapiais ne bus sustiprinta kalbos kodą, vėliavomis nebus generuojamas ten, ir net jei kas nors prideda kalbos kodą į URL iš rankų, tada jis slenksčio būti peradresuotas į pradinį vieną.

  Pasakykite, ar jums reikia daugiau pagalbos čia?

 3. #3
  Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
  Prisiregistravo
  Aug 2009
  Pranešimai
  3,029
  Blog'o įrašai
  1

  Default

  Jokio atsakymo - aš manau, išdavimo pastaba yra daugiau

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jums negali kurti naujas temas
 • Jums negali rašyti atsakymus
 • Jums negali paštu priedai
 • Jums negali keisti savo pranešimų
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31