PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta CMS-Vertimas skiriasi, kai svečių ir kai prisijungęs

brubros
06-09-10, 05:00
Aš visada esu prisijungęs vBulletin kaip administratorius. Tačiau prieš kelias dienas buvau išbandyti kažką ir prisijungęs kaip administratorius ir tik peržiūrėti mano svetainę kaip neregistruotas svečias. CMS tituliniame puslapyje straipsnyje, prasideda BBCode [lang = pt] (Portugalijos), bet, kai žiūriu tituliniame puslapyje, kaip neregistruotas vartotojas santrauka atrodo kaip Tagalų. Tada, jei aš prisijungti kaip administratorius, pasirodo tituliniame puslapyje santrauka anglų kalba, kaip aš norėčiau tikėtis, išvertus iš portugalų. Labai keista, kad du skirtingi elgesys grindžiamas prisijungęs statusas. Jei jums reikia papildomos informacijos, prašome nedvejodami peržiūrėti savo svetainę ir, jei reikia, prašome nedvejodami prisijungti naudojant prisijungimo informaciją, aš anksčiau jums naujausią atnaujinti įrengimo. Jei nerandate prisijungimo informaciją, jeigu anksčiau, prašome, tik leiskite man žinoti PM ir aš, kad informacija Jums. Jūsų pagalbos, kaip visada, yra labai vertinamas!

vBET
06-09-10, 07:48
Greičiausiai turite įjungti Svečių talpyklos ir kažkas buvo redaguoti pranešimą. Taigi aš manau, kad priežastis yra:
1. Kažkas parašė pranešimą, už kuriuos "Google" rasti netinkama kalba.
2. Kad jau buvo paslėptas Svečių talpyklos
3. Kažkas padarė pranešimą (korekcija POKYČIUS kalba)
Tokio scenarijaus jūs galite pamatyti įvairių kalbų svečių (kurie hached rezultatas) ir prisijungęs vartotojas. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju dings po talpyklą baigiasi (1 valandą atitinkamuose puslapiuose pagal nutylėjimą).

Prašome pasakyti, ar problema išnyksta (todėl buvo tik talpyklą rezultatas), ar turėtume ištirti šį klausimą.

brubros
07-09-10, 14:17
Ačiū. Jūsų paaiškinimas atrodo tiksliai aprašyti klaidą aplinkybes, nes neteisingas vertimas atrodo išnyksta laikui bėgant problema kiekvieną straipsnį. Norėdami išvengti šios problemos, turėtų išjungti talpyklą? Kadangi aš esu tik viena, sukurti TVS straipsniai ir vienintelis kūrimo / modifikacijos prieigos, šios klaidos "Google"?

vBET
07-09-10, 19:20
"Google" ne visada randa tinkamą kalbą. Paprastai tai gerai, kartais ne. Aš tikiu, kad "Google" žino apie tai.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.9.99