PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta kirminas, 4.2.3?

bhanuprasad1981
14-08-10, 18:47
aš modernizuotos mano vbet naujausią versiją 4.2.3 vb 4.0.6 vBSEO 3.5.1pl1 klausimas poraštės skelbimą, kur jos rodymą antraštėje yra instaed skelbimą kažkokiam keistam žodžiai, kaip šie: -

//0){location.replace('http://www.pdaapps.org/showthread.php?p='+cpostno);};} } if(typeof window.orig_onload == "function") window.orig_onload(); } //]]>

Ši klaida įvyksta tik išverstų puslapių, todėl aš laikinai išjungta poraštės skelbimą, prašome padėti man: (

vBET
14-08-10, 22:55
Ar galite suteikti daugiau produkcijos ..

Tai lengviausias, jei jūs tiesiog PM man acces duomenis savo Admin CP ir FTP + aprašyti, kaip atkurti problemą (kaip įjungti poraštės skelbimą), bet gal aš galėsiu padėti, be prieigos, kai aš turės daugiau duomenų.

Taip pat - kas yra atsakingas už pridedant poraštės skelbimo kodą? Nes jei tai kiti įskiepiai, tada mes turime keletą integracijos klausimas ne apie klaidą.

bhanuprasad1981
15-08-10, 19:50
Gerai leiskite man pateikti daugiau paaiškinimų

i vb 4.0.6 naujausia versija, vb4 yra Integruotą reklamos vadybininkas, kuri yra teistis skelbimai mano svetainėje, klausimas yra tai, kylančius poraštės skelbimą kuri yra pakeičiama antraštės srityje ir atsitinka tik išverstų puslapių, jei norite i gali suteikti jums administratoriaus detalės

info i pridėti atvaizdus savo poraštės srityje: -

ne išverstą puslapį: -

Desi Pix | Vaizdo pasidalijimo ir talpinimas akcijų Jūsų Hot Desi Pix ne translated.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2043_nontranslated.GIF.html)

išverstą puslapį: -

Desi Pix | Vaizdo pasidalijimo ir talpinimas akcijų Jūsų Hot Desi Pix išvertė page.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2044_translatedpage.GIF.html)

šios klaidos neturėjo pasirodyti 4.2.2 su pačiu mados

išverstą puslapį

vBET
16-08-10, 22:53
Gerai - ačiū už išsamią informaciją. Mes patikrinti, kas pasikeitė atveju apačią kodas, ir taip pat pabandyti atkurti problemą. Ačiū už nuotraukas - gal galėtumėte išsiuntė grynasis HTML yra išėjimas - bent tai daliai, kuri nėra kaip ji turėtų būti. Taip pat manau, kad Kamila, ji gali būti labai naudinga, jei jis tiesiog gali gauti prieigą prie serverio, kai problema jau egzistuoja, tačiau jis bus susisiekti su Jumis apie šį pats:)

kamilkurczak
17-08-10, 18:22
Sveiki,

Dabar, aš pabandyti atgaminti ir išspręsti šią problemą .. ačiū už aprašymą.

bhanuprasad1981
18-08-10, 19:59
visus atnaujinimus?

kamilkurczak
20-08-10, 19:46
Aš pridėjo vaizdą į poraštės skelbimo vieta, bet tai dar tik vaizdą, be jokių specialų kodą, pavyzdžiui, Adsence tt
Turiu vieną klausimą: tu įtraukti į šį poraštės jokių konkrečių kodas arba tik su nuoroda įvaizdį?
Ar galite įklijuoti šio skelbimo kodą pavyzdys? Aš išbandyti jį.

jei ne, galite PM man arba vBET prieigą prie jūsų FTP ir admincp, nes I cant atkurti šią problemą mūsų bandymo forume. Jis padės.

kamilkurczak
23-08-10, 14:14
jokių naujienų? prašome perskaityti mano ankstesnį postą. Ačiū.

bhanuprasad1981
23-08-10, 18:39
išsiųstas val vbet apie 12 val atgal dėka:)

kamilkurczak
23-08-10, 20:56
Taip, žinau, kad. Jis bus nustatytas.

kamilkurczak
24-08-10, 14:53
Kai aš išversti puslapį, aš galiu pamatyti šį skelbimą. tu gali jį įjungti?

bhanuprasad1981
24-08-10, 15:09
Šiuo metu aš įterpti neautomatiniu būdu skelbimą šabloną, atlikite automatinio įterpimo procesas, kurį jau minėjau, val

kamilkurczak
24-08-10, 17:29
Gerai, dabar galiu atkurti jūs forume. Jis bus nustatytas.

kamilkurczak
25-08-10, 14:51
Sveiki,
Aš tikrai reikia šiai prieigai

kamilkurczak
26-08-10, 13:36
Sveiki,

Prašome pastebėti: Jei išjungsite vBSEO šį priedą puikiai ir vertimo puikiai. Taigi vBET dirba normalus, bet vBSEO įveikė šio skelbimo.
Radau: jei išjungti Įskiepiai global_complete vBSEO šio skelbimo bus geras, todėl šis kablys yra konfliktas.

Kai aš naudoti print_log žurnalą, aš galiu pamatyti, kad kai vBSEO leidžia savo vertimo raštu funkciją gaunu $ produkcija su šio skaldytų skelbimą. be Šis kištukas (global_complete) veikia gerai.
Taigi mes turime integracijos problema.

Aš pastebėjau, kad jūs naudojate vBSEO 351 PL1, bet aš naudoju vBSEO 351 be PL1 versija, todėl aš turiu atnaujinti šį vBSEO PL1 versija.

po to aš jį patvirtinti.

kamilkurczak
26-08-10, 15:50
ehh, tačiau aš vis tiek negali atkurti mano Test Forum, todėl aš vis dar reikia patekti į jūsų forumą. Ačiū.

Aš neįgaliesiems Visi skelbimai admincp-> adverting-> valdytojui dar galiu pamatyti šio skelbimo savo forumą? kaip aš galiu išjungti? Ar turite tai šablonus skelbimo?

kamilkurczak
27-08-10, 15:01
išspręsta.
Tai vBSEO klausimas, o ne vBET. Tai yra klausimas global_complete kablys vBSEO.
tirpalo (jau padaryta jūsų forumą)
1. admincp-> Plugins & Produktai> įskiepiai vadybininkas
2. rasti global_complete kablys vBSEO
3. Vykdymo Užsakymo 1001
4. sutaupyti

Aš išbandyti jį ir vBSEO Nuorodos Valdyk gera ir vertimo šios nuorodos yra gera per.
Atminkite:
po atnaujinti vBSEO jūs visada turėtų nustatyti šio vykdymo Užsakymo 1001

Prašome patvirtinkite jį.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99