PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Įspėjimai Svečių talpyklos

meto
12-08-10, 22:29
Aš gavo įspėjimus dėl mano svečių talpyklą "

Įspėjimas: filemtime () [function.filemtime]: Stat nesėkminga [kelias] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html [kelias] / / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php 53 on-line
Norėdami išspręsti aš pasikeitė linija 53:

if ((time () - filemtime ($ vbet_readGuestCacheFileName) <= $ timeAllowed) & & vbet_verify_ip_ban ()) {
kad:

@ $ FILETIME = filemtime ($ vbet_readGuestCacheFileName);
if ((time () - $ FILETIME <= $ timeAllowed) & & vbet_verify_ip_ban ()) {
Hope, kad padeda.

PS.
Sutarkuokite dalykas, kad Svečių talpyklos. Dabar yra pirkti vB Optimizuoti Pro nereikia: VšĮ manau aš gausiu kitą vBET mano antrasis forumas. Cheers.

kamilkurczak
13-08-10, 10:54
hmm. Ši galimybė buvo patikrinta, ir viskas buvo ok. Aš patikrinti jį dar kartą ir aš išbandyti savo kodą.

Norėčiau, atkurti šią problemą, galite aprašyti čia, ką turėčiau daryti šiuo klausimu mano Test Forum? Ar galite paaiškinti?

Ačiū

meto
13-08-10, 11:46
Išbandykite PHP 5.3.3 "error_reporting = E_ERROR | E_WARNING", kad būtų mano spėjimas. Aš taip pat naudoti LiteSpeed bet aš manau, tai neturi reikšmės.

kamilkurczak
23-08-10, 14:51
Aš patikrinti savo kodą, ir aš palyginti su vBET kodą. Jūsų kodas: talpyklos yra parašyta ir Skaitė. vBET kodas yra gerai žinoma.
Aš vis dar cant atkurti šią problemą mūsų bandymo forume. Jei galite - jūs galite apibūdinti tai geriau.
Gali būti, tai jūsų forumą.

meto
25-08-10, 12:32
Įspėjimas: filemtime () [function.filemtime]: Stat nesėkminga [kelias] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html [kelias] / / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php 53 on-line
Tai įspėjimas, todėl turi būti susiję su error_repporting nustatymus ir neturėtų būti PHP versija (arba leiskite pasakyti, 5.x).

Jei norite daugiau grįžtamosios informacijos, susisiekite su manimi per GG: 1.701.610.

kamilkurczak
25-08-10, 12:34
Ačiū už tai. :)

StarBuG
15-09-10, 10:57
Tą pačią problemą

vBET
15-09-10, 15:43
Prašome tiesiog naudoti pirmą po pasiūlyto sprendimo:) Tai bus ištaisyti kitame spaudai.

vBET
17-10-10, 10:07
Pataisyta ir bus oficialiai įtrauktos į kitą spaudai:)

meto
17-10-10, 13:41
Kada tai bus? :>

vBET
17-10-10, 20:27
Šiuo metu mes neturime oficialaus išleidimo data. Mes įdarbinimo proceso metu, todėl po to bus perskaičiuoti kitai laidai ir tt mūsų produktyvumą, planuoti funkcijos:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 gives automatic translations