PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Forumas Sidebar su problema

trevis
04-05-10, 01:36
Sveiki, aš pasikeitė keletą variantų blokuoti forumą vadybininkas rodyti šoninės juostos su naujausia forumo žinutės tik pranešimų pavadinimas yra [langtitle = foo], ir net jei matau forumo anglų kalba, pranešimai rodomi kalba jie buvo parašyta, mano testas portugalų. Aš mačiau kai kurių laiškų pakeisti šabloną įtraukti vertimo, o ne trečioji šalis, įskiepiai, aš maniau, kad paklausti, jei aš ką nors negerai, ir kaip nustatyti. Pagarbiai, Trevis.

vBET
04-05-10, 10:35
Prašome pateikti mums URL tiksliai puslapį, kur mes galime matyti ir prašome citata tikslaus teksto, kuris yra klaidingas. Viena nuotrauka verta 1000 žodžių;)

Jesh
04-05-10, 17:14
Jums tikrai reikia padidinti maksimalų vaizdo dydį, tai juokingai mažai. Bet aš esu gana įsitikinęs, Jis - šis. Aš atėjau į diskusijas, nes aš pastebėjau tą patį:

http://www.jesh.com/langbugblock.jpg

vBET
04-05-10, 20:47
Labai ačiū - aš perkelti šią temą klaidą skyriuje. Mes išbandyti ir išspręsti klausimą, jeigu mes galėsime atgaminti, arba paprašyti, jei ne. Mes padarėme specialų kodą vBET, kuris turėtų tvarkyti tokią Cut pavadinimai kitomis kalbomis. Manau, kad mes galime padaryti geriau;)

Mes greitai nustatyti, kad jei ji bus lengva. Žinoma sprendimas bus įtraukti į kitą spaudai:)

trevis
06-05-10, 02:57
Dėkojame už Jesha įvaizdis yra lygiai tokia pati problema. Michał, laukiu kitą versiją. [] S!

trevis
06-05-10, 03:00
Jesha, atsiprašau, jei klausimas yra ne laiku, bet kaip jums pavyko sukurti bloką su "Google" skelbimus?

vBET
06-05-10, 15:51
Jesha, atsiprašau, jei klausimas yra ne laiku, bet kaip jums pavyko sukurti bloką su "Google" skelbimus?

Prašome PM jam atsakymą į šį klausimą. Ne tik sriegis lieka švarus, bet dar svarbiau turite geresnę galimybę gauti atsakymą:)

vBET
07-05-10, 13:07
Gerai, mes tai ištaisyti - ji bus įtraukta į kitą spaudai:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.9.99