PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta vB4 ne aktyviai versti pranešimą

Jesh
21-04-10, 17:29
Aš komandiruotiems bandymo žinutė iš vokiečių į naują temą mano forumas: http://www.coinforums.com/forum/f65/translation-test-267/

Bet jis lieka vokiečių, neturi parodyti vertimo automatiškai kaip čia. Ar aš praleidau nustatymą?

Jesh
21-04-10, 17:50
O aš esu toks kvailas! Aš nežinojau, tai priklauso nuo "Default Language".

: (Stupid mane

Atsiprašau!

vBET
22-04-10, 14:05
Ir ne tik - Taip pat galite nustatyti automatinį kalbos aptikimą "Google" Parinktys:) Ši parinktis veiks visi vartotojai - nesvarbu, ar jie nustatyti savo numatytąją kalbą, ar ne. Taip pat tai yra daugiau veiklos brangus, nes už kiekvieną naują žinutę "Google" paklaustas apie savo kalbą, tačiau ji suteikia puikių rezultatų.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.9.99