PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Iškirpti tekstą

Fabiano
24-05-15, 20:06
Aš atnaujinta mano kalba-rusų čia vBET forumas, blogai, kai aš rašyti tekstą ir siuntimo, tekstas bus atjungta, ne iš vieno gabalo. Aš turiu 3 kartus paskelbti ją čia, kad teksto redagavimo veiksmai. Jei norite, aš po vaizdo paaiškinti geriau.

Marcin Kalak
25-05-15, 09:28
Pabandykite išvalyti naršyklės slapukus. Prašome patikrinti, ar išrašant pasirodo kitoje naršyklėje.

Fabiano
26-05-15, 01:59
Tadas, jau išvalyti slapukus ir aš bandžiau su kita naršykle, man įdomu, jei aš vienintelė su šia problema?

Marcin Kalak
26-05-15, 11:58
Niekas nepranešė panašią problemą ir aš galime ne tik atgaminti ją.

Marcin Kalak
05-06-15, 14:23
Šis klausimas bus nustatoma kitą spaudai.

Fabiano
07-06-15, 19:26
Já que o problem será resolvido na próxima versão, vocês conseguiram reproduzi-lo. Jūsų é o problem que ocasiona esse corte nas mensagens?

Marcin Kalak
08-06-15, 09:43
Klausimas buvo blogai kodavimas UTF duomenų bazėje dėl išverstų puslapių. Mes dirbame dėl sprendimo. Mūsų forume klausimas neturėtų atsirasti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.99