PDA

Žiūrėti pilną versiją: Kaip veikia vadovas apie įvairių kalbų palaikymasMarcin Kalak
22-09-14, 10:59
Šiame straipsnyje aprašoma, kaip automatinio vertimo darbų. Vadovo versti aprašymą rasite čia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet5-general-discussions/4173-manual-translations.html
Jei norite išvengti vertimo teksto dalis, žr. čia: kaip padaryti nėra išversti tekstą? (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet5-general-discussions/4174-how-make-some-text-not-translated.html).

Aš nežinau, kiek jums daro įspūdį iki šiol įvairių kalbų palaikymas ir tikimės, kad jūs dar labiau bus sužavėtas, kai sužinojote, kaip paprasta yra naudojimo: D

Iš pradžių visi mod palaiko vartotojo numatytąją kalbą. Tai yra registracijos formą ir gali būti keičiamos Vartotojo KP. Taigi, jei vartotojas turi nustatyti savo numatytąją kalbą, tada jis nieko nedaro ... Tiesiog rašo žinutes savo kalba, ir vBET rūpinasi apie viską. Tokiu atveju, kai naudotojas turi nustatyti numatytąją kalbą daroma prielaida, kad visa paštu (įskaitant pavadinimą) yra parašyta jo numatytąją kalbą. Ji bus konfigūruojama greičiau, bet ne jo momentas yra paprasta prielaida: jei naudotojas turi nustatyti numatytąją kalbą ir ji yra kitokia nei forume numatytąją kalbą, tada kiekvienas jo pranešimas yra kalba, kurią jis pasirenka kaip savo numatytąją.

Taip pat galite sukurti įvairių kalbos pranešimus, kai tik pranešimo dalys yra skirtingų kalbų. Tai labai paprasta - viskas, ką jums reikia padaryti, įdėti tekstą raštu iš įvairių kalbų viduje lang BBKodas. Tai užtrunka vieną parametrą, kuris yra kalbos kodas. Ty, jei norite ką nors parašyti lenkų kalba, tada BBKodas atrodo šį lang = lt.
Pamatyti visą pavyzdys (erdves BBKodas pridūrė, kad būtų išvengta vertinimo):
[ lang=pl]Przykład tekstu po polsku[ /lang]

Šiame pavyzdyje (be tarpų BBKodas) suteiks jums toks rezultatas:
Pavyzdys tekstas lenkų kalba

Yra dar vienas BBKodas kuris dirba tiksliai taip, kaip lang BBKodas, bet ji skirta tik pranešimų antraštes. Ji yra langtitle BBKodas - jis naudojamas vBET automatiškai ženklas pranešimą vartotojui nustatyti savo numatytąją kalbą, kitų nei forume numatytoji kalba. Ji neturėtų būti naudojama rankiniu būdu, ir jei jūs norite jį naudoti tokiu būdu, tada nepamirškite įdėti visą pranešimą viduje lang BBKodas naudojant ta pačia kalba kaip parametras stendą BBCodes kodas (kitaip kai išvertė RSS kanalai dalys gali būti ne išversti tinkamai , bet pranešimų bus parodyta tinkamai).

Nuo vBET 3.2.0 Taip pat galite naudoti automatinį kalbos aptikimą. Atveju, jei vartotojas bus rašyti žinutę, be lang BBKodas, tada vBET bus automatiškai atpažinti, kas yra šios žinutės kalba ir tinkamai pažymėti. Jūs netgi galite pasirinkti pasitikėti automatinį kalbos aptikimą, ir kada pasitikėti pranešimo autoriui:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1