PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Kaip pašalinti vbet kalbos kodą

norku
05-10-11, 10:41
Pašalinta vbet bet kalbos kodas nebuvo pašalinti [lang = x], etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
Teisė dabar pašalinti vBET ne nuvalykite BBKodas, Atkreipkite dėmesį, kad puslapių užsienio kalba liks šia kalba, kad Pametei vartotojams nuėmus vBET, be to tai bus labai sunku skaityti neišverstas žinutes dėl to - gal geriau sprendimas būtų panaikinti šias pareigas ne visi.
Bet jei norite tik panaikinti "[lang = x"ir tt, galite kodas jums robotas švaresnis pagal savaitės pabaigos

norku
05-10-11, 12:42
Ką reikia valyti yra URL... Temas, kurios buvo užregistruotos, kas turėjo nustatyti savo profilio užsienio kalbų url, vis dar rodo [langtitle = x] [/langtitle], kaip nustatyti, kad?

Aš atsikratė [lang = x], [/ lang], [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/

How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
Atsiprašome, bet man reikia guzas tai...

Taip pat, nukreipti dabar nereikalingas nuorodos į Google indeksą į užsienio kalba puslapiuose mano forumas?

vBET
05-10-11, 13:59
Kaip Radek parašė - mes parengs jums robotas (PHP scenarijų), bus pašalinti visi lang, langtitle ir notranslate BBCodes. Tai galima padaryti ir, jums šią savaitę.

Jei URL, tai reiškia, kad langtitle yra įtraukta į gija pavadinimas yra langtitle. Tiesiog pakeisti pavadinimą iš siūlų ir jį pašalinti. Vietose, kurios yra svarbios ir negali laukti, prašome tiesiog pakeisti ją neautomatiniu būdu. Kitose vietose, prašome palaukti scenarijų.

norku
05-10-11, 14:05
Sveiki,

Kodėl jūs neįspėti žmonės kad vbet bb kodas nėra pašalinama, kai jūs pašalinti? Kodėl jūs jau neturite įrankis jei žinote, kad tai atsitiks? Dėkojame už pagalbą bet kinda norėčiau visiškai pašalinti ir negali laukti, kol savaitę nors "Google" indeksai neteisingai URL...

Ką apie peradresuoti, /da, /de, /es ir tt siūlus, kurį "Google" buvo jau indeksuojami?

vBET
06-10-11, 02:24
Sveiki,

Atsakyti už kabinoje jūsų klausimas yra - nes jis buvo tikrai neįprasta, kad pašalinti vBET, kai ji yra tikrai reikalingas ir naudojama. Mes turėjo prašyti tokia priemonė vieną kartą prieš, bet nusprendė likti su vBET ir tik vartotojo suderinti jį tinkamai.

Taip pat mes negalime padaryti tai išdiegti kodas - pašalinti negali būti potencialiai žalingas. Tai, ko jums reikia, reikės duomenų bazės atsarginės kopijos, jokių problemų.

Taip pat atkreipkite dėmesį kad jei išjungėte vBET tada Google nebus indeksować neteisingą URL, nes toks nerodomi.

Už jau indeksuojami - tiesiog sukurkite peradresavimo taisykles, kurios bus nukreipti visus tuos prašymus grįžti į pradinį vieną. Naudokite šį (prašome patikrinti tuos):

#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Pridėti forumas katalogą ten. Jei turite problemų tiesiog mums savo vBET taisykles ir mes išsiųsime jums atgal pakeista. Ar kitaip tariant - tai yra 2 pirmą vBET taisykles tais atvejais, kai turėtų pašalinti vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & Nukreipta =

norku
06-10-11, 09:51
Perrašyti taisykles neveikia. Kai senas vbet puslapio vadinamas jis generuoja 404.

Turiu vb, įrengti /forum

Htaccess yra public_html

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Bet naujienas apie BB kodas šalinimo įrankį?

vBET
06-10-11, 11:37
Forumas katalogas, papildomas neteisingą vietą, naudoti vieną:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule

Tačiau tai Tarkime, kad ne public_html tik forumas kataloge. Geriausias būdas tai - tiesiog naudoti taisykles, jums turėjo prieš ir modifikuoti tų. Jei jūs neturite jokių, tada mes turime rasti teisę vienas. Naudokite šį jūsų forumas kataloge pirmą kartą. Jei norite naudoti Pagrindinis katalogas, tada patikrinkite pirmosios be papildomų /forum

norku
06-10-11, 13:18
Viskas dirbo gerai su htaccess, /, kai buvo įdiegta vbet. Taip, aš bandė mano senosios taisyklės pirmą kartą, tačiau jie yra ignoruojamos. Aš negaliu gauti savo taisykles arba /forum dirbti arba /. Tiesiog galėtų palikti dalykų kaip jie ir žiūrėti Google atpjovas 404 po 404 į Webmaster Tools, bet norėčiau švarios peradresuoti.

Norite pažvelgti? Aš galiu PM jums admin/ftp prieigą.

norku
06-10-11, 14:34
Vis dar čia

norku
06-10-11, 16:20
ir vis dar čia. Jūs ne čia daugiau nors nepaisant PM daugiau nei dvi valandos, kai jums tikrai buvo čia. I 'm going to padaryti kai kurie arbata. Galite palaukti

norku
06-10-11, 19:39
ir atgal. Bet Naujienos?

vBET
06-10-11, 21:25
Viskas dirbo gerai su htaccess, /, kai buvo įdiegta vbet. Taip, aš bandė mano senosios taisyklės pirmą kartą, tačiau jie yra ignoruojamos. Aš negaliu gauti savo taisykles arba /forum dirbti arba /. Tiesiog galėtų palikti dalykų kaip jie ir žiūrėti Google atpjovas 404 po 404 į Webmaster Tools, bet norėčiau švarios peradresuoti.

Norite pažvelgti? Aš galiu PM jums admin/ftp prieigą.

Prašome parodyti savo .htaccess prieš vBET buvo pašalintas. Taip pat prašome ne ŠLAMŠTAS - tai neturi prasmės. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad PM pranešimus yra privačių pranešimus - tie laukia daugiau vertinimo jei nebuvo prašoma ir gali laukti ilgiau, jei vienas iš mūsų darbuotojai yra nerandamų užimtas. Kol prašoma siųsti programos access duomenis prašome parašyti forume, kad visi mūsų darbuotojai gali jums padėti. Prieigos duomenys nėra būtini čia - tik prašome siųsti savo visą .htaccess prieš vBET buvo pašalintas.

PS.
Aš dirbu dabar dėl pataisų, nauja BETA versija - Radek buvo čia ir negalėjo padėti jums, nes siunčiate info man PM. Atsiprašome, jūs teko laukti.

norku
07-10-11, 09:05
Šlamštas? Forume buvo prieš, per ir po kai posłałem kad PM. Aš pasiuntė jį po laukia už didelį laikotarpio, už atsakymą gija. Jei galite nebūtų perkrauta, vilkdami sau ne per keletą sekundžių, kad atsakyti į klausimą, tada jūs galėtų bent pripažino PM gavimo. Jūs sukėlė problemą, aš patiria. Vbet nėra darbo, reklamuojami (taip, jūsų valios, aš žinau) ir visi nori yra gauti jį išjungti mano forumas greitai. Tačiau ji tiesiog negali būti pašalinti kaip kas kitų Vb priedą. O ne, nes Vbet palieka savo BB kodas splattered visos vietos.

Niekur jūsų svetainėje nėra išsamus, aprašymas, kaip pašalinti Vbet. Ne kur jums pasakyti mums kad BB kodas nebus pašalinti kai mes pašalinti ir kad mes turės laukti, kol dienų priemonė ją pašalinti. Kad priemonė turėtų būti įdiegti paketo dalis, bet jums aiškiai nepatinka, kalbėti apie, kad. Vietoj to aš gauti neįtikėtinai arogantiški atsakymą kai jums veiksmingai sako, kad jūs niekada išnagrinėti galimybę, kad kas nors galėtų norite išdiegti Vbet?

Taigi, dabar aš tūkstančiai indeksuojami nuorodų, kurios dabar visi gamybos 404s ir keletą šimtų žinutes, jūsų BB kodu ir aš problema?

Tiek, kiek tai susiję su nukreipimų ką jūs norite žinoti? Aš įdiegta ne /forum, kaip aš jau pasakė jums ne kartą vb komplektą. Gauti Vbet dirbti su Vb, įdiegta ne /forum veiks tik vieną rinkinį, peradresavimo ir aš žinau, kad jūs žinote, kad. Aš pasiūlė, jūs ftp ir administratoriaus prieigos, kad jūs galite pažvelgti už save, bet aiškiai neturite laiko pačią sumą kaip jums buvo kai buvau dar klientas....

Čia yra htaccess iki pašalinti vbet. Ji buvo įsikūrę public_html ir dirbo puikiai (aš vb, įdiegta ne /forum)

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
Atkreipkite dėmesį, kad pasikartojanti pranešimų laikomas ŠLAMŠTAS - kas forume žinau. Noriu, kad ne diskutuoti apie apibrėžimas ŠLAMŠTAS - tiesiog prašome ne kartoti. Suprantu, kad jei jūsų pranešimas laukia keletą dienų, nes mes praleisti kai kurie, kaip - ji būtų net dėkingi priminti, bet 3 kartus tą pačią dieną...

Jūsų .htaccess turėtų atrodyti taip:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]

Taip pat mano Atsiprašome - Aš pamiršau papasakoti apie 301 nukreipti prieš. Ji yra nustatyta ten dabar. Prašome patikrinti ir pasakyti, tai gerai, (I 'm not sure nereikalauja taisykles / prieš forume arba gal visą URL, tačiau ji yra kažkas patikrinti forumas). Jei ne aš naudoti duomenis siųsti vakar ir nustatykite ją teisę vieta prieigą.

PS.
Radek yra bandymai dabar scenarijų, pašalinus vBET BBCodes - ji turėtų turėti galimybę greičiau.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
Sveiki,
Pastaba!
Tai yra beta versija, šis scenarijus!

1. Prašome sukurti failą ir išsaugoti ją kaip "clearBB.php"
2. Įdėti žemiau kodą į jį ir įrašykite jį
3. Nusiųsti į jūsų serverį, forumas šaknis
4. Daryti atsarginę duomenų bazės
5. Išjungti jūsų forumas
6. Prisijungti kaip administratorius
7. Jūsų naršyklėje, įdėti url su paskirties į jūsų "clearBB.php"
8. Paspauskite "valyti" mygtuką

<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array("[notranslate]", "");
$new_message = str_replace ($ to_remove, ",$ new_message);
Jei ((strpos ($ pranešimą ['pagetext'], "[lang ="))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[lang =');
}
update_pagetext ($new_message,$ pranešimą ['postid']);
}
/ / pabaigos blokas, aiškiai paštu

//Block dėl kliringo URL ir siūlai antraštines dalis
Jei ((strpos ($message ["vardas"], "langtitle"))! == FALSE) {
$new_message_title = $pranešimą ["vardas"];
$to_remove_title = masyvo ("[langtitle = zh-CN]",
$new_message_title = str_replace ($ to_remove_title, ",$ new_message_title);
Jei ((strpos ($ new_message_title, ”);
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

Jei norite tik, kad "aiškius" URL, prašome sumažinti dalis ribojasi su kodą:

//block for clearing urls and thread titles <--> / / pabaigos bloko valymo URL ir temas pavadinimai
Kaip naršyklės įveskite vietą ir jį ir paspauskite "valyti" mygtuką

norku
07-10-11, 18:13
Labai ačiū. Aš jums žinoti, jeigu aš jokių problemų, tačiau informacija atrodo pakankamai aiškūs.

norku
07-10-11, 18:30
Htaccess neveikia. Ji nėra nukreipti ir prideda pradžia/public_html/vartotojo/ir tt į url. Pašalinti.

Kodėl post 17 pirmiau yra du langelius? I 'm guessing, kad 1 langelis yra scenarijų, vienas ir kad 2 langelyje yra du scenarijų. Ar svarbu, kuris yra paleisti pirmą?

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
Ten yra tik viena scenarijų - pirmasis
Antrajame lauke yra pašalinti, jei jūs onlu norite išvalyti BBKodas iš jūsų URL

norku
08-10-11, 11:20
ačiū. Aš gaunu tai, kai bandau paleisti:

"jūsų pateikimas galėtų būti apdorotas, nes trūksta saugos atpažinimo ženklas.

Jei tai įvyko netikėtai, prašome apie tai praneša administratoriui ir apibūdinti atlikote prieš gavote šią klaidą veiksmų".

Aš bandė naudoti numatytąjį odą ir taip pat su išjungta config.php plugins scenarijų. Vis dar neveikia.

vBET
08-10-11, 12:09
Prašome pabandyti pirmą kartą prisijungti jūsų forume, ir pačios naršyklėje atidaryti scenarijų. Prašome pasakyti, jis padeda.

norku
08-10-11, 12:33
:) Aš buvo prisijungęs. Aš taip pat atidarė scenarijų tame pačiame lange.

Redaguoti: į smilie nereiškia, kad problema odeszli. Negalima paleisti scenarijų.

Toliau redaguoti: prašome žiūrėti po 19. Jūs užregistravote htaccess neveikia.

Nusiunčiau jums ftp ir admincp prieigos kelios valandos, kaip jūs paprašė.

Vienas daugiau redaguoti tiesiog kad būtų išvengta neišvengiama klausimą ir į įrašyti tam tikrą laiką čia yra pavyzdys ryšys šiuo metu Google indeksą:
http://www.XXXX.com/forum/No/F72/just-an pvz-726 /

Tai yra peradresuoti rezultatas, naudojant jūsų htaccess paštu 16:
http://www.XXXX.com/home/XX/public_html/Forum/F72/just-an-example-726/

Ką man reikia redaguoti savo taisykles, siekdama pašalinti pradžia/xx/public_html /?

vBET
08-10-11, 23:44
Buvau į jūsų serverį ir jūsų .htaccess problema išspręsta. Kaip aš, aš nesu įsitikinęs daryti, jums reikia arba peradresuoti pradžioje spręsti ar ne - buvo būtina. Tai OK dabar - prašome patikrinti ir patvirtinti.

Radek padės jums jūsų scenarijų problemą - jis bus darbo pirmadienį. Atsiprašome ji imsis daugiau laiko, bet Radek buvo kuriate ir tikrinate scenarijų - jis bus geriausias asmuo padės jums. Jei tai tikrai kažkas ką negali laukti, kol pirmadienis prašome leiskite man žinoti, ir bus praleisti sekmadienis laiko patikrinti jį. Tikiuosi, kad tai tikrai nėra taip skubiai.

norku
09-10-11, 13:19
puiku, puikus. ačiū. Peradresuoti veikia puikiai.

Scenarijus nėra taip skubiai, bet jei jis gali būti pažvelgė į pirmadienį, kad būtų puiki.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
Atsiprašome, jūs turite laukti taip ilgai
Aš redaguoti kodą mano ankstesnį postą (spauskite (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556))
Prašome pabandyti naudoti naują

ačiū. Aš gaunu tai, kai bandau paleisti:

"jūsų pateikimas galėtų būti apdorotas, nes trūksta saugos atpažinimo ženklas.

Jei tai įvyko netikėtai, prašome apie tai praneša administratoriui ir apibūdinti atlikote prieš gavote šią klaidą veiksmų".

Aš bandė naudoti numatytąjį odą ir taip pat su išjungta config.php plugins scenarijų. Vis dar neveikia.

Taip, bet tai gerai žinoma problema, vbulletin, aš apibūdinančių jo juos, teisę dabar, bet dabar prašome naudoti šį naują kodą vieną kartą, ir Prašome pabandyti pakeisti failo vardas

EDIT
Pasakykite man, kurią vbulletin versiją jūs naudojate?

norku
10-10-11, 11:11
Sveiki,

Aš įtraukiau jūsų naują kodą, failui ir bandė jį paleisti, bet vis dar gaunu pranešimą dėl saugos atpažinimo ženkle. Aš naudoju vb suite versija 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
Aš įtraukė kai vbulletin užuomina, ir padaryti šį kodą greičiau, prašome pabandyti jį dabar: spustelėkite (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556) ir duok man žinoti, jei ji padeda

raymond
11-10-11, 04:26
Aš pažvelgė į kodą ir pamatė tai.

< formos action="/forum/lt/clearBB.php?do=execute" metodas = "post" >< input type = "submit"
vertė = "aiškius" stilius = "plotis: 70 %; skirtumas iš dešinės į kairę: 15 % "/ >< / forma >

Gal scenarijų turės būti įvardytas kaip clearBB.php?

raymond
11-10-11, 04:49
Dirbo už mane.
Nukopijavau kodas, įklijuotas į teksto rengyklę ir išsaugoti ją kaip clearBB.php
Įkelti clearBB.php vbulletin forumas šaknis.
Įėjęs, kaip administratorius, uždarykite valdybos ir paleisti clearBB.php iš mano interneto naršyklės.
Spustelėkite mygtuką valyti.

Voila, visos kalbos žymę išvalytas.

Dėka vBSEO, visų šių negyvų ryšių visam laikui nukreips į pirminės gijos :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
Aš pažvelgė į kodą ir pamatė tai.

< formos action="/forum/lt/clearBB.php?do=execute" metodas = "post" >< input type = "submit"
vertė = "aiškius" stilius = "plotis: 70 %; skirtumas iš dešinės į kairę: 15 % "/ >< / forma >

Gal scenarijų turės būti įvardytas kaip clearBB.php?

Taip, tai buvo teisūs, bet problema su trūksta atpažinimo ženklas, yra apie kitus eilutė yra šio kodekso - viena, kad suteikia jums teisę vykdyti failą.
Apsvarstyti šį klausimą spręsti, ar jūs turite kokių nors klausimų

norku
11-10-11, 10:20
Ačiū Raymond. Kad nustatytas simbolinis klaida man.

Tai nėra "išspręsti" nors r.dziadusz...

Problema po veikia scenarijų: visų ankstesnių Apostrofai (ir kabutėse) dabar yra Ascii HTML ": & # 039 & quot; Bet kokias idėjas, kaip išspręsti šią problemą? (Aš vbseo ir bandė simbolių pakeitimo funkcija - neveikia. Aš taip pat przebudowany post talpyklos po rodomi BB scenarijų - ne ką nors keisti). Tik Apostrofai ir kabučių, kurie ten buvo iki scenarijus buvo paleisti turėjo įtakos (naujų etatų, jų turintys bus rodomas paprastai) aš galite "apgauti" dalinį pakeitimą, naudojant vb necenzūruodama, tačiau I 'd rather negali.

Taip pat, & rodo visur kaip & amp;

Problema 2: dėl tam tikrų priežasčių, buvo šios BB kodas kai kuriose vietose: [Lang = x], [lang = x] t, kaip pakeisti savo scenarijų (clearBB.php) žudyti tuos, per?

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
Atsiprašome jau pažymėtas jį, kaip išspręsti, aš turėjo jį dirbti tiek jums
Bus ištirti, kodėl jūs gaunate & # 039, pasakykite man ką meta ar jūs naudojate, (aprašyti kaip tai padaryti, galite rasti jį readme.html failą)
Apie antroji problema, jis appeard becouse vartotojams pridėti "lang" kodą pakeisti pavadinimus
Jei norite pašalinti ii, naudojant mano scenarijų pirmuoju atveju [Lang = x]
Prašome rasti šias eilutes:

Jei ((strpos ($ pranešimą ['pagetext'], "[lang ="))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[lang =');
}

ir įdėti tiksliai po jo:

Jei ((strpos ($ pranešimą ['pagetext'], "[Lang ="))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[Lang =');
}

-tai nebuvo bandomi yra tiesiog greitai nustatyti
Tačiau antruoju atveju [lang = x] Šis BBKodas neveikia ir yra daugiau sudėtingas, taip pat gali turėti įtakos kai kurių daugiau problemų, becouse galite parodyti man žymelę su dviejų spragas, bet aš nežinau, jei ten buvo su trijų spragas ir tt, ir becouse, kad jūs galite turėti cutted, reikia suprasti, jei tai įmanoma, pašalinti žymes kaip šiuo saugiai tekstą.

Redaguoti
Apie & # 039, mes dirbame curently ant jo pleae laukti antrojo

norku
11-10-11, 12:45
Sveiki ir ačiū. Aš pradėjo naują temą apie tai, galėtų naikinti jį prašome?

Mano meta yra ISO-8859-1

Ačiū taip pat už informacijos apie scenarijų.

Nekantriai laukiame jūsų Ascii html dalykas, aš tikrai norėčiau gauti, kad nustatyti.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
Max mes vis dar dirbame ji, mes turime įveikti kai laikinai vbulletin problemą mūsų bandymo forume, Atsiprašome už vėlavimą, gausite tirpalas kuo greičiau!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
Max žinau, kas atrodo, kad klausimas, manau, kad galite naudoti ankstesnės versijos clearBB taip, kaip aš sakiau tai buvo beta versiją.
Į šalinti & amp ir kt. prašome atkurti jūsų duomenų bazę iš jūsų atsarginės kopijos prieš naudojant robotas, ir sukurti šį failą dar kartą tiksliai taip, kaip yra descrption:CLICK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556), naudojant dabartinį-(ne anksčiau, ji galėtų sukurti problemą - Atsiprašome, kad) versiją scenarijų

norku
12-10-11, 15:04
Ir prarasti 2 dienas verta žinutes siūlų pluoštelį paveiktų forumas? Negalima daryti...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
Gerai gali sukurti jums kitą scenarijų, kad bus pašalinti visi ji & # 039, & quot & amp
Aš atsiprašau, kad šis ASCI html kodai pasirodo, tačiau atkreipkite dėmesį, kad naudojate beta versija šio produkto, mes daryti ką nors padėti jums

norku
12-10-11, 17:19
Tai būtų puiki. ačiū. Bus scenarijų pašalinti jas, net jei jos yra sujungtos į tariant, kaip tai: & quot;Munchen-Nordwest & quot;?

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
Taip pat beta versija

1. Prašome sukurti failą ir išsaugoti ją kaip "decode.php"
2. Įdėti žemiau kodą į jį ir įrašykite jį
3. Nusiųsti į jūsų serverį, forumas šaknis
4. Daryti atsarginę duomenų bazės
5. Išjungti jūsų forumas
6. Prisijungti kaip administratorius
7. Jūsų naršyklėje, įdėti url su paskirties į jūsų "clearBB.php"
8. Paspauskite "valyti" mygtuką
<? php aido "< įvesties tipo = /" paslėptų / "pavadinimas = / „securitytoken /" vertė = / "". $vbulletin - > userinfo ['securitytoken']. "/" / > / n ";?>

< p stilius = "teksto lygiavimas: centras" >
Naudokite šią programą keisti asci html kodą į "normalią" ženklai
</br> šis scenarijus turi didelės įtakos jūsų
duomenų bazės ir pokyčiai yra nuolat - <b> negali būti anuliuoti </b> todėl:
</br>
Įsitikinkite, kad jūs <b> atsarginę duomenų bazės! </b> ir prisiminti <b> išjungti
išjungti jūsų forumas </b> metu naudojant šį scenarijų! </p>

< formos action="/forum/lt/decode.php?do=execute" metodas = "post" >< input type = "submit"

<? Php

funkcija update_pagetext (&$ new_message, $message_id) {
pasaulio $ vBulletin;

$vbulletin - > db - > query_write ("
NAUJINIMAS ". TABLE_PREFIX. "post
SET pagetext = "".addslashes($new_message).""
KUR postid = ".$ message_id
);
}

funkcija update_tittle (&$ new_tittle, $tittle_id) {
pasaulio $ vBulletin;

NAUJINIMAS ". TABLE_PREFIX. "post
RINKINIO pavadinimas = "".addslashes($new_tittle).""
KUR postid = ".$ tittle_id
);
NAUJINIMAS ". TABLE_PREFIX. "gija
SETtitle = "".addslashes($new_tittle).""
KUR firstpostid = ".$ tittle_id
);
}

require_once ('/ global.php.');

Jei ($_REQUEST [] == "vykdyti") {
$to_remove = masyvo ("& gt;", "& lt;", "& amp;", „"", "& quot;");

$rezultatas = $vbulletin - > db - > query_read ("SELECT * FROM".TABLE_PREFIX. "po kur pagetext PANAŠAUS" % & gt; %"arba pagetext, pavyzdžiui,"% & lt; %"arba pagetext, pavyzdžiui,"% & amp; %"arba pagetext, pavyzdžiui,"% & # 039 %"arba pagetext, pavyzdžiui,"% & quot; %"arba pavadinimas PANAŠAUS" % & amp; %"arba antraštinė dalis kaip"% & # 039 %"arba pavadinimą kaip"% & lt; %"arba pavadinimas PANAŠAUS" % & gt; %"arba pavadinimas PANAŠAUS" % & quot; %"");
nors ($ žinutę = $db - > fetch_array($result)) {
$new_message = $pranešimą ['pagetext'];
Jei ((strpos ($ pranešimą ['pagetext'], "& gt;"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& gt;
}
Jei ((strpos ($ pranešimą ['pagetext'], "& lt;"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& lt;
}
Jei ((strpos ($ pranešimą ['pagetext'], "& amp;"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& amp;", "&",$ new_message);
}
Jei ((strpos ($ pranešimą ['pagetext'], "& # 039"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& # 039", „"",$ new_message);
}
Jei ((strpos ($ pranešimą ['pagetext'], "& quot;"))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& quot;
}

update_pagetext($new_message,$message['postid']);

$new_title = $pranešimą ["vardas"];
Jei ((strpos ($ pranešimą ["vardas"], "& gt;"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& gt;
}
Jei ((strpos ($ pranešimą ["vardas"], "& lt;"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& lt;
}
Jei ((strpos ($ pranešimą ["vardas"], "& amp;"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& amp;", "&",$ new_title);
}
Jei ((strpos ($ pranešimą ["vardas"], "& # 039"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& # 039", „"",$ new_title);
}
Jei ((strpos ($ pranešimą ["vardas"], "& quot;"))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& quot;
}
update_tittle ($new_title, $message['postid']);
}
}
?>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
Atsiprašome už stiliaus bet jei aš įdėti ją į [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
Tik bandė scenarijų ir ji nėra pašalinti ascii html, jei ji yra sujungtos į žodį. Čia yra pavyzdys: tai yra apsvaiginimo. Aš gali & amp; # 039; t, padėti įvertinti...

Turėtų būti matau rezultatų ekrane po to, kai paleisti scenarijų?

norku
12-10-11, 18:49
O didelis, tam tikru metu išdiegti http:// & quot /; xxxxxxxxxxxxxxxx & quot; pridėta apkrova, vidaus ryšius žinutes.... Nė vienas iš jų dabar dirbti, žinoma. Ne laimingas

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
kai kurie pašalinti etapas
O jūs naudojate antrą scenarijų taip? Taip pat jeigu kas nors nepavyksta tik atkurti jūsų duomenų bazę iš atsarginės kopijos, metu naudojant kodą, jūs forumas turi būti uždaryta taip jums jokių losts.
Taip pat galite esly chang antrojo scenarijaus pašalinti html kodą, net jei jis yra viduje kai kurių žodžių, Atsiprašome už šį unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
Sveiki,

Aš paleisti visas versijas scenarijų dėl pačios duomenų bazės (taip, su forumas uždaryta per jūsų instrukcijas).

Aš praleido 8 valandas, šiandien vyksta per šimtus temas pataisanti vidaus ryšius ir & quot ir t. t. Aš labai nuobodu dabar Taigi jei jums galėtų padaryti man scenarijų, kuris bus pašalinti # 039; , & quot; , & amp; net jei jie yra žodžiai, kad būtų visiškai labai:) dalys

Redaguoti: Scenarijų taip pat nustatys vidaus ryšius kaip vienas # 43 pirmiau paštu?

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
Scenarijų, kuris dabar aš rašau jums bus pakeisti kiekvieną # 039; , & quot; , & amp; į "ir t. t. gali jums taip pat PM man gija url su neveikiančiais saitais atsiranda

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
Kodas naujinimas: spustelėkite (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-4.html#post10734)

norku
17-10-11, 14:00
Sveiki ir ačiū už atnaujinimą. Aš pobiegł scenarijų ir gavo folllowing klaida. Atrodo, kad vienas iš parametrų, galbūt gali būti klaidinga?

Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
Ar galite prašome vieną kartą man savo klaidos message be išleidimą į jį bet BBKodas gairė - kai jums tai padaryti html kodą pasikeičia į požymių ie.: % & # 039; % "% ir tt

norku
18-10-11, 12:11
Duomenų bazės klaida, vBulletin 4.1.6:
Here you go:

Negaliojantis SQL:
Pasirinkite * nuo paštu kur pagetext kaip "% > %" arba pagetext, pavyzdžiui, "% < %" arba pagetext kaip "% & %" arba pagetext kaip "%" % "arba pagetext, pavyzdžiui," % "%" arba antraštinė dalis kaip "% ir %" arba pavadinimą kaip "%" % "arba pavadinimą kaip" % < % "arba pavadinimą kaip" % > % ";

MySQL klaida: Jūs turite klaida, jūsų SQL sintaksė; patikrinti vadovo, kuris atitinka jūsų MySQL serverio versija sintaksė yra teisinga naudoti netoli "%" arba pagetext kaip "%" % "arba antraštinė dalis kaip"% ir %"arba pavadinimą kaip"%"%" arba ti "ne linijos 1
Klaidos numeris: 1064
Prašymo dienos: Pirmadienis, spalio 17-2011 @ 01: 57: 46 PM
Klaida dienos: Pirmadienis, spalio 17-2011 @ 01: 57: 46 PM
Scenarijų: http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
Polecający: http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php (http://www.hj-research.com/forum/clearBB.php)
IP adresas: 79.194.232.35
Vartotojo vardas: xxxx
Klasė: vB_Database
MySQL Versija: 5.0.92-bendruomenės

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
Max kai įdėti savo kodą į teksto redagavimo programa, ji greičiausiai pasikeitus html Asci kodo į įprastą požymių, ir taip, kad atsirado problema. Prašome įklijuokite jį vieną kartą ir įsitikinkite, ar visi asci kodas nepakeitė - lieka taip, tai mano paštu. Ypač atkreipti dėmesį į "% # 039; %" ji neturėtų tapti a "

norku
18-10-11, 12:49
gerai. I try to.

norku
18-10-11, 13:09
Kaip apsaugoti, kad vyksta? I tried Notepad ++ taip pat, bet kai aš įdėti savo kodą simboliai keisti

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
Jei jūs prašome jūsų lygiavertėmis išsamiai PM į savo ftp, galite įdėti šį kodą exatly kaip ji turėtų būti, jei nenorite duoti man lygiavertėmis, galite pabandyti pakeisti pavadinimus pakeisti simbolius dar kartą po to, kai ji tampa panašaus "

norku
18-10-11, 14:43
Išbėgau tai vistiek ir atrodo, kad šį kartą. Įdėti ją į "operatoriaus klaidos":)

Ačiū labai už klijuoti ne tai ir aš tikiuosi, kad gija bus naudinga visiems kitiems, kurie buvo pašalinti vbet dėl tam tikrų priežasčių.

Patarimas visiems išdiegimas: DON'T daryti ką aš padariau ir tiesiog pašalinti kaip jums su įprastomis vbulletin mod. U˛duoti vaikinai čia ne vbet, prieš šalindami. Ji jums sutaupyti daug galvos skausmo.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
Sveiki, jei turite kitų klausimų šioje temoje prašome prašyti, kitais klausimais prašome atidaryti naują temą.
Jei viskas ok aš bus pažymėti išspręsti

schan
20-02-14, 19:37
Ar tai vis dar problema ar turi šie klausimai buvo išspręsti dabar? Ar vis dar norite pašalinti vBET užpakalis skausmas?

Ačiū.

Marcin Kalak
21-02-14, 12:11
Problema buvo išspręsta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.2