PDA

Žiūrėti pilną versiją: PhotoPost problemų

Bill Craytor
22-02-11, 05:15
Aš turiu problemų diegiant VBet dirbti su PhotoPost. Aš bandė veltui šias instrukcijas kitų pranešimų.

Turiu naujausius parsisiųsti vBulletin Foto ir po vBulletin įdiegta

/ Home / .... / public_html direktoriją;

PhotoPost įdiegta / home / .... / public_html / photopost

Tai taip pat photopost.xxxx.yyy

Aš nukopijuoti stilius vBulletin PhotoPost ir
vertimai vėliavos atrodo ten. Bet kai aš spustelėkite vėliava, ji šokinėja atgal išverstas pagrindinis forumas pagrindinis forumas. Kai aš einu atgal į photopost forume nėra išverstas. Tai taip pat yra problema, jei aš paspauskite į bet PhotoPost Subforumai.

Gali kas nors padėti?

kamilkurczak
22-02-11, 12:20
prašome įklijuokite čia URL integruoti instrukcijas, kad jūs darote.

bcraytor
26-02-11, 01:01
ValuationEngineer.com / skelbimai ValuationEngineer.com / peržiūra ir ValuationEngineer.com / photopost

kamilkurczak
22-04-11, 09:54
Sveiki, Prašome galite patvirtinti, kad šis klausimas yra vis dar jūsų forume (jums dar reikia mūsų pagalbos?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99