PDA

Žiūrėti pilną versiją: turi būti įtraukti prieš visas taisykles vbseo.php

KaRiMoO
23-12-10, 05:30
What `s reiškia į. htaccess

have to be included before all rules to vbseo.php

bandau įdiegti nemokamą firist prieš pirkti versiją ir aš įdiegta sėkmingai sužinoti daugiau apie vertimą ir suteikti man daugiau lankytojų iš google, ar ne
matau, kad it `s veikia puikiai, bet kai bandau naudoti jį su vBSEO` s neveikia: mad:

Pavyzdžiui, kai bandau pasirinkti
Rapidshare Forumai - ReleaseHour.com (http://www.releasehour.com/forums/de/example.html)
tai suteikia man 404 klaidos, manau, kad problema, nes turiu įtraukti
Aš pašalinti jį vėl, nes jis `ai gali duoti man daugiau klaida 404 mano" Google "žiniatinklio` s įrankiai

kamilkurczak
23-12-10, 11:10
Sveiki, tiesiog įklijuokite mūsų taisykles prieš vBSEO. Htaccess taisyklės.

Pavyzdžiui:

#rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#vbseo rules
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbseo.php [L,QSA]

KaRiMoO
25-12-10, 02:09
Prašome aš noriu kodas
softsclub.com forumuose, aš naudoju šį forumą be bet kokio katalogo, nes ... : D

vBET
25-12-10, 21:05
Sveiki,
Gerai jums greičiausiai pavyzdyje. Greičiausiai todėl, kad man reikia žinoti, jūsų faktinis. Htaccess failą turinio duoti jums, kaip tiksliai tai turėtų atrodyti įpylus vBET taisykles.

Trumpus žodžius - dabar jūs turite savo Htaccess failą. Vbseo.php failą taisykles. Ir jūs turite nustatyti vBET taisykles prieš Only You vbseo.php failą - kaip pavyzdyje failo. Jei vis dar nežinote, ką daryti, tada prašome tiesiog suteikia mums visą savo Htaccess failą turinio ir mes atsiųsime jums atgal, kaip ji turėtų atrodyti po pakeitimų.

KaRiMoO
26-12-10, 02:03
Sveiki,
Gerai jums greičiausiai pavyzdyje. Greičiausiai todėl, kad man reikia žinoti, jūsų faktinis. Htaccess failą turinio duoti jums, kaip tiksliai tai turėtų atrodyti įpylus vBET taisykles.

Trumpus žodžius - dabar jūs turite savo Htaccess failą. Vbseo.php failą taisykles. Ir jūs turite nustatyti vBET taisykles prieš Only You vbseo.php failą - kaip pavyzdyje failo. Jei vis dar nežinote, ką daryti, tada prašome tiesiog suteikia mums visą savo Htaccess failą turinio ir mes atsiųsime jums atgal, kaip ji turėtų atrodyti po pakeitimų.

ačiū už man padėti:)

mano. Htaccess

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|chat|cron)
RewriteRule ^(.*\.php(/.*)?)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !\.(jpg|gif)$
RewriteRule ^(archive/.*)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteEngine On
RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

mano forume be jokių kataloge

http://www.softsclub.com

kamilkurczak
27-12-10, 14:39

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteEngine On
RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

pabandykite šį

KaRiMoO
28-12-10, 01:24
Aš naudoju jį, bet yra problema
1 - kai bandau pasirinkti skyriuje nukreipti mane forumai pagrindiniame puslapyje
2 - klaida prisijungti `s nukreipti mane į pagrindinį puslapį ..

kamilkurczak
28-12-10, 13:58
Sveiki,
Buvau jūsų svetainėje, ir viskas yra ok,
jei ne - prašome čia įklijuokite URL į puslapį su šiuo klausimu.

KaRiMoO
02-01-11, 16:21
Taip, Tai yra todėl, kad aš jį išjungti
visų forumuose puslapių po suteikia
Prašome leiskite man žinoti, jei turite pasiuntinys arba gyvena su manimi kalbėtis įdiegti
dėka **********.

kamilkurczak
05-01-11, 09:32
Aš buvau jūsų svetainėje, kai buvo įjungtas vBET ... prašome įjungti vBET ir įklijuokite čia url į puslapį su šiuo klausimu .. Norėčiau ją patikrinti.

ir išbandyti šį Htaccess failas.:

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99