PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Goto New Posts

scottct1
07-12-10, 16:17
Aš einu vBulletin 4,1 Pl2 ir man kyla klausimas, kur eiti į pirmąjį neskaitytą pranešimą neveikia.

Man buvo pasakyta, kad jūs matote tai taip pat jūsų bandymo forume ir prašome pateikti pranešimą apie klaidą, čia taip aš darau tik tai.

Visa kita veikia puikiai.

Dėkojame, puiki programa.

kamilkurczak
07-12-10, 17:18
Gerai patvirtino. Galiu atkurti jį į mūsų Test Forum. Jis bus nustatytas ir įtrauktas į kitą IŠLEIDIMAS.

Ačiū už šią informaciją.

scottct1
08-12-10, 20:39
Bet kaip ilgai tai truks ilgai? Mano vartotojams apie mane nužudyti.

Ačiū!

kamilkurczak
09-12-10, 10:29
Išspręsta.
Ar galite patvirtinti? dabar turėtų veikti jūsų forume.

greitai nustatyti:
1. redaguoti ir padaryti kopiją šį failą:

vbenterprisetranslator_seo.php
2. rasti šią eilutę:

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['goto']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
4. ir pakeisti šią eilutę:

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
5. išsaugoti failą
6. jį išbandyti.

Jau padaryti savo serveryje. Ar galite patvirtinti?

šis sprendimas bus įtrauktas į kitą IŠLEIDIMAS.

scottct1
12-12-10, 11:25
Ši problema vis dar nėra išspręsta.

Aš gali pašalinti šią mod iš mano svetainės, ir prašyti grąžinamosios išmokos. : (

Štai what vyksta.

"Eiti į pirmą naują pranešimą", o ne darbo

mateuszr
13-12-10, 11:43
Jūs jau kelis kartus pranešė apie problemą, todėl apie tai patvirtinti vienas prašom.

kamilkurczak
16-12-10, 14:29
tęskite apie problemą paieška čia naujas pranešimas:

išspręsta eiti į pirmą naują pranešimą forume (paieška)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.99