PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Baltoji puslapiai prisijungimo vardą ir juda pranešimų.

Taurus
02-11-10, 13:49
Gerai, aš tiesiog turėjo mano Co-admin aiškiai visą talpyklą ir slapukus, ir tai patikrinti. Prisijungę jis gavo baltas puslapis. Buvo atnaujinti.

Kai jis nori perkelti bet kokius pranešimus ar temas, po prašo savo slaptažodį ir paspaudus enter, jis gauna baltą puslapį.

kamilkurczak
02-11-10, 14:10
Sveiki,
Aš buvau jūsų forume, ir aš prisijungęs, bet aš nebūtų balta svetainėje (Opera ir Firefox), galite paaiškinti?

Taurus
02-11-10, 14:21
Ji taip pat negali atsitikti su manimi. Atrodo, kad atsitiks tik tuomet, kai mano moderatoriai. Bet kai buvo pašalinta VBET to neatsitiko.

kamilkurczak
02-11-10, 14:25
hmm gegužės Jūsų Moderatoriai turėtų išvalyti slapukus?

Taurus
02-11-10, 14:35
LOL, tai yra pirmas dalykas, aš visada jiems daryti. Kad ir išvalius naršyklės talpyklą. Tai nereiškia, kad Kamila. Ji turi kažką daryti su miško ruoša., Nes atrodo atsitikti nieko, reikia prisijungti. Kaip juda pranešimų. Pirmąją žinutę jums reikia prisijungti dar kartą patikrinti. Ten jie gauti baltą puslapį. Po to, juda pranešimų vėl, o ne vėl prisijungti, tada baltas puslapis nėra atsitikti.

, Todėl ji turi būti kažkas prisijungti.

kamilkurczak
02-11-10, 14:44
Gerai Jautis, išvalėte slapukus, bet ką apie jūsų moderatoriai? Ar jie ištrinti visus slapukus?

Taurus
02-11-10, 14:49
Cituoju:

LOL, tai yra pirmas dalykas, aš visada jiems daryti. Kad ir išvalius naršyklės talpyklą.

Taip jie padarė.

kamilkurczak
02-11-10, 14:57
hmm Atsiprašome Jautis, bet tai labai sunku nustatyti jį man, nes aš negaliu atkurti šią problemą (jūs cant do, kad per daug), patikrinkite, kai vBET yra išjungtas. išjunkite vBET dabar.
Redaguota:
Michał aš paklausti apie tai, gali būti, kad jis gali daugintis.

Taurus
02-11-10, 15:02
Duok man akimirką prašome Kamil. Bandau kažką su šiais moderatoriai. Aš ataskaitą per kelias minutes.

Taurus
02-11-10, 15:19
Atsiprašome Kamil. Turiu baigsis kada nors dabar. Aš pranešti apie tai vėliau vėl. Ačiū už jūsų pagalbą iki šiol.

kamilkurczak
02-11-10, 15:20
ahh atsiprašau už tai.
Galiu atgaminti mano Test Forum, kai bandau prisijungti išverstą puslapį.
Taigi aš ją išspręsti savo bandymo forume. dabar aš dirbu sprendimas.

Prašome kreipkitės į moderatorių, kas nutiks, kai jie bando prisijungti įprastą puslapio ir kas nutiks, kai jie bando prisijungti išverstą puslapį.

Taurus
03-11-10, 00:24
Nuo normalaus puslapio, kad tai neįvyks. Atsiprašome, aš taip pat nebuvo įgyvendinti tik tada, išverstų puslapių. Bet aš esu laimingas, kad mes judame teisinga kryptimi. Leiskite man žinoti, kada jums rasti sprendimą.

Ačiū!

kamilkurczak
03-11-10, 10:10
Gerai aš ją radau. Kvietimas į neapibrėžtą funkciją.

Greitas sprendimas Jums:
1. atidaryti, kopijuoti ir redaguoti šį failą: Forums / / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Ieškoti:

vbet_handleTextDirection($_REQUEST['language']);
3. Įklijuoti Prieš tai:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php');
4. išsaugoti ir įkelti failą.

Prašome jį išbandyti ir patvirtinti. Jei tai išspręsti jūsų problemą - perkelti šią temą Re skyriuje.
Patvirtinti, nes aš išbandyti šiuo klausimu mano Test Forum Naujausias failą (kitos funkcijos).
Jei tai vis dar neveikia - prašome atgaminti šią problemą jūsų forumą, pažvelgti į savo forumo log failus su klaidomis ir rasti Kreiptis į neapibrėžto funkcija klaidų nuo šiandien (ir įklijuokite šį pranešimą čia) Ačiū

VB4 - fiksuoti ir bus įtraukti į kitą IŠLEIDIMAS.

Taurus
03-11-10, 10:30
Atsiprašome Kamil. Bet ką turėčiau rasti? Nr 2 sakote Ieškoti: ir tada, REDAGUOTI??

kamilkurczak
03-11-10, 10:37
Prašome pažvelgti dabar į mano ankstesnį postą.

Taurus
03-11-10, 11:12
Gerai, tik išbandytas. Ir ji dirba labai dabar man!! Ne daugiau baltos puslapių!

Jūs da žmogus!!

Ačiū labai labai Kama.

kamilkurczak
03-11-10, 11:29
Ačiū už jūsų patvirtinimo. Bus įtraukti į kitą IŠLEIDIMAS.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.9.99