PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Wiki pietus kataloge klausimais

Smaug
06-10-10, 04:44
Gerai, aš turiu www.xxxxxxx.com / wiki wiki sub kataloge, mano Forumai www.xxxxxxx.com / forumai.

Aš esu stengiasi integruoti į MediaWiki vertimo, kurie sutinka su mano prisijungimo informacija su forumo metu.

Matau šių DB klaida, kai bandymų:

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:16 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:17 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxx.com/wiki/?vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi

Bet idėja, kur ieškoti? Aš perskaičiau kiekvieną pasiūlymą, kurį davė kitiems apie tai, kaip integruoti. Problema yra ta, kad aš tiesiog neturi idėjos, kuris sprendimas man reikia.

Ačiū

kamilkurczak
06-10-10, 09:40
jis yra pilnas klaidos pranešimą? jei ne, įdėkite čia.

Jūs taip pat galite optimizuoti BP lenteles. daryti tiesiog eikite į savo admincp> maintence-> Remontas / optimizuoti stalai-> chect visus-> ir spustelėkite toliau

Smaug
06-10-10, 14:46
jis yra pilnas klaidos pranešimą? jei ne, įdėkite čia.

Jūs taip pat galite optimizuoti BP lenteles. daryti tiesiog eikite į savo admincp> maintence-> Remontas / optimizuoti stalai-> chect visus-> ir spustelėkite toliau

Nesako lentelėje yra sugadintas ... ji sako negalioja SQL. Greičiausiai kažkas negerai su perrašo projekte SUB rež arba neišsami integracija su wiki.

Esu tikras, kad esu kažko trūksta ir ieškote veiksmus, kurių man reikia mano integracijos.

Aš gaunu nėra klaidų pačiame forume.

Smaug
07-10-10, 00:07
Sveiki? Tai negali būti, kad sunku jums, vaikinai, diagnozuoti.

vBET
07-10-10, 08:04
Tiesa yra ta, kad tai yra sunku diagnozuoti - nėra jokių klaidų skaičiaus, nei klaidos pranešimas. Štai kodėl Kama prašau jus jis yra pilnas klaidų bendrauti ar ten buvo kažkas pašalinti iš ten.

Be klaidos pranešimą, mes akli čia ... Ar galite rasti daugiau informacijos apie tai, pavyzdžiui, rąstų?

vBET
07-10-10, 08:29
Taip pat - kaip suprantu, tai atsitinka tik už wiki. Ne normalus puslapių. Ar jūs naudojate stalo prefiksą?

Smaug
07-10-10, 15:55
Taip pat - kaip suprantu, tai atsitinka tik už wiki. Ne normalus puslapių. Ar jūs naudojate stalo prefiksą?

Negaliojantis SQL klaida.

Tai, kas atėjo į laišką, aš ne klaidos numerį.

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxxxxxxxx.com/wiki/vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=&vbet_outside=true&vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi
MySQL Version :

Wiki lenteles visi "mw_", visos svetainės poilsio, ne prefiksą pradžia. Žr. aukščiau, kur jis sako "išorės = true" du kartus. Aš pažvelgti perrašo.

Žinau tai, kad mano įgyvendinimas buvo gana daug spėjimas, instrukcijas integruoti wiki. Ką aš noriu žinoti, kas Jūsų postai man. Ar MediaWiki naudoti pasaulio užbaigti? Aš tikrai nežinau, kaip man galėtų pasakyti, kad?

Dėkoju jums už sugaištą laiką

Smaug
08-10-10, 21:29
26 valandą guzas **********

Ar yra mokestis, galiu mokėti už prioritetas atsakymus?

Ačiū

vBET
09-10-10, 18:04
Labai atsiprašome už vėlavimą. Mes ne imtis mokėjimų prioritetinių atsakymus. Mes stende (man ir Kamil) kai forume ketvirtadienį ir penktadienį - tik ne išsiaiškinti, kas rūpinsis apie šią problemą. Įtraukti tam tikrą klausimą, daugiau šviesos, Kama, nors, kad aš paėmė šiuo atveju ... Atsiprašau. Mes padarysime tai geriau kitą kartą. Taip pat, tikiuosi, kad jūs bus laimingas, žinodamas, kad mes pradėti ieškoti dar vieną klientų aptarnavimo darbuotojas (šį savaitgalį ar kitą savaitę bus rodoma reklama):)

Jūs žinosite, kad integruotas mod naudoja global_complete nes puslapius nebus verčiamas. Nuorodos kalbos kodą ryškių darbą, bet nebus verčiami. Jei toks dalykas atsitinka, tada prašome kreiptis patarimų mados, kuri nepalaiko global_complete. Tai gali atsitikti tik mados, kuris generuoja savo puslapių ir visiškai ignoruoti vBulletin architektūra.

Apie MySQL klausimas - mes vis dar aklas. Maniau, kad ji galėtų būti priešdėlis klausimas, bet jūs nenaudojate, diskusijos. Be papildomos informacijos apie problemą, mes negalime pasakyti, kas tai yra. Prašome susisiekti su MySQL paramos ir paklausti, kodėl jūsų pranešimų nėra kokių nors klaidų skaičiaus, nei klaidos aprašymas. Taip pat - tu patikrinti MySQL rąstų? Gal bus daugiau apie tai.

Smaug
10-10-10, 01:54
Jūs žinosite, kad integruotas mod naudoja global_complete nes puslapius nebus verčiamas. Nuorodos kalbos kodą ryškių darbą, bet nebus verčiami. Jei toks dalykas atsitinka, tada prašome kreiptis patarimų mados, kuri nepalaiko global_complete. Tai gali atsitikti tik mados, kuris generuoja savo puslapių ir visiškai ignoruoti vBulletin architektūra.

Gerai, ne vBulletin mod, Mediawiki yra atskira. Tik nuorodą į savo forumus, tai iš vb.org mod:
MediaWiki / vBulletin Single Sign-On - vBulletin.org forume (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=213102)

Nes aš naudoju Šis mod "tiltas" vartotojo sesijų aš esu vis dar įdomu, jei pasaulio užbaigti, naudoti ir todėl vis dar nežino, kiek, kurių įgyvendinimas yra teisinga.

Apie MySQL klausimas - mes vis dar aklas. Maniau, kad ji galėtų būti priešdėlis klausimas, bet jūs nenaudojate, diskusijos. Be papildomos informacijos apie problemą, mes negalime pasakyti, kas tai yra. Prašome susisiekti su MySQL paramos ir paklausti, kodėl jūsų pranešimų nėra kokių nors klaidų skaičiaus, nei klaidos aprašymas. Taip pat - tu patikrinti MySQL rąstų? Gal bus daugiau apie tai.

, Nėra klaida prisijungęs MySQL, aš tik patikrinti atidarymo klaidos žurnale, kad yra nurodyta my.cnf.

Tai neteisingas pareiškimas.

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_fr help, vbenterprisetranslator_cache_short_fr cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

Pasirinkite nėra. Ar tas lenteles ir laukus jums atrodo teisinga? Kur yra ta, kad pasirinkti vadinamas?

Ačiū jums už jūsų pagalbą

vBET
10-10-10, 21:45
Pats SQL užklausą Gerai, - kaip jūs rašė sau, ji dirba už vBulletin.

Jūs pridėjo svarbi informacija - MediaWiki nėra vBulletin mod. Taigi vBET negali jam pritarti. , Jei MediaWiki nėra vB mod tada galutinai jį nėra, naudojant bet vB kablys - rašė sau, kad ji yra atskira programa. vBET i vBulletin Įmonių Vertėjas - išversti vBulletin.

Taigi šios klaidos priežastis, kad vBulletin yra ne inicializuoti - ji nėra naudojama ne visi ...

Aš esu ženklinimas, kaip išspręsti šią problemą, nes mes žinome, kad dabar ir žinome, kad ji nėra vBET apimtį - vBET nėra pasirengę versti puslapių, susijusių su vBulletin.

Smaug
10-10-10, 21:54
Pats SQL užklausą Gerai, - kaip jūs rašė sau, ji dirba už vBulletin.

Jūs pridėjo svarbi informacija - MediaWiki nėra vBulletin mod. Taigi vBET negali jam pritarti. , Jei MediaWiki nėra vB mod tada galutinai jį nėra, naudojant bet vB kablys - rašė sau, kad ji yra atskira programa. vBET i vBulletin Įmonių Vertėjas - išversti vBulletin.

Taigi šios klaidos priežastis, kad vBulletin yra ne inicializuoti - ji nėra naudojama ne visi ...

Aš esu ženklinimas, kaip išspręsti šią problemą, nes mes žinome, kad dabar ir žinome, kad ji nėra vBET apimtį - vBET nėra pasirengę versti puslapių, susijusių su vBulletin.

Tada, kaip kitiems versti MediaWiki čia? Nėra prasmės man, kodėl jie gali ir aš negaliu. Jie veikia kaip mane tilto.

Užklausa galėjo būti klaidinga, nes ir aš negali tinkamai įgyvendinama.

vBET
10-10-10, 22:01
Atkreipkite dėmesį, kad aš nežinau MediaWiki produkto. Mano paskutinis atsako bazę savo aprašymą, kad ji yra atskira programa. Pakeisti statusą paaiškinti ir patikrinti jį dar kartą:)

vBET
10-10-10, 22:18
Kaip matau ten MediaViki nėra atskira paraiška - tai integruota su vBulletin puslapis sukurtas vBulletin. Galite patikrinti tai patys - yra adresą.

Kaip matau jūsų forumas MediaWiki nėra integruota - puslapis nėra sukurtas vBulletin. Tai yra skirtumas.

Taigi pirmą kartą integruoti MeidaWiki su vBulletin. Ir kai puslapis bus sukurtas vBulletin (antraštės, poraštės ir tt), tada galite integruoti su vBET.

Smaug
10-10-10, 22:27
Kaip matau ten MediaViki nėra atskira paraiška - tai integruota su vBulletin puslapis sukurtas vBulletin. Galite patikrinti tai patys - yra adresą.

Kaip matau jūsų forumas MediaWiki nėra integruota - puslapis nėra sukurtas vBulletin. Tai yra skirtumas.

Taigi pirmą kartą integruoti MeidaWiki su vBulletin. Ir kai puslapis bus sukurtas vBulletin (antraštės, poraštės ir tt), tada galite integruoti su vBET.

Nuorodos produktas yra panašus į ką aš veikia. Aš esu su forumu susietas dviejų produktų dalijimosi prisijungimo informacija tarp jų.

Ar jūs pasakyti, kad man reikia įtraukti antraštę ir poraštę, kad jūsų mod elgtis, man patinka kitas asmuo?

vBET
11-10-10, 09:44
Ne, tai nėra atveju įskaitant apačią arba antraštę. Tai integracijos "wiki" puslapių, atveju turi būti sukurtas pagal vBulletin variklio.

Tiesiog kaip rašiau - mūsų klientų, kurie naudoja vBET eiti versti Wiki puslapiai naudoja tikrai išversti vBulletin puslapyje, kuris rodo, "wiki" puslapių (greičiausiai - tai, kaip matau). Štai kodėl vBET dirba ten. Kaip matau jūsų forumą wiki puslapis nėra sukurtas by vBulletin variklis.

Prašome susisiekti su vartotojo, kuris jau tai padarė, ir paprašyti jį integracijos informacija tarp diskusijos ir MediaWiki. Jis yra lyginamas su pačiu mod, bet tai nereiškia, kad kai kurių papildomų užduočių nebuvo padaryta. Kaip rašiau rezultatai skiriasi tavo forumuose, todėl įtariu, kad kažkas buvo padaryta čia (jis gali būti net ir šis mod konfigūracijos problema, ar tiesiog gauti problema - neteisingas URL).

Smaug
11-10-10, 18:41
Ne, tai nėra atveju įskaitant apačią arba antraštę. Tai integracijos "wiki" puslapių, atveju turi būti sukurtas pagal vBulletin variklio.

Šiame pareiškime trūkumas yra, kad niekada generuoja vBulletin MediaWiki puslapių. vBmediawiki yra vienas ženklas tiltas tarp forumo ir wiki. Aš suprantu, kad tai yra įvairių mod, nei aš naudoju, nes aš negaliu paleisti vbmediawiki Esu 3.8.x ir kad mod yra vb4.

Tiesiog kaip rašiau - mūsų klientų, kurie naudoja vBET eiti versti Wiki puslapiai naudoja tikrai išversti vBulletin puslapyje, kuris rodo, "wiki" puslapių (greičiausiai - tai, kaip matau). Štai kodėl vBET dirba ten. Kaip matau jūsų forumą wiki puslapis nėra sukurtas by vBulletin variklis.

Kaip jau minėjau, nei jo techniškai. Nors yra geriau integruotis odos su savo mod.

Prašome susisiekti su vartotojo, kuris jau tai padarė, ir paprašyti jį integracijos informacija tarp diskusijos ir MediaWiki. Jis yra lyginamas su pačiu mod, bet tai nereiškia, kad kai kurių papildomų užduočių nebuvo padaryta. Kaip rašiau rezultatai skiriasi tavo forumuose, todėl įtariu, kad kažkas buvo padaryta čia (jis gali būti net ir šis mod konfigūracijos problema, ar tiesiog gauti problema - neteisingas URL).

Aš vertiname jūsų laiką. Jo integracija su vBulletin versiją.

Prašome atsakyti į šį. Kaip aš galiu pasakyti, jei mano MOD / tilto naudojant global_complete? Spėju, aš pabandyti padaryti jį dirbti savo, jei aš galiu gauti šį klausimą atsakė.

Aš negalėjo naudoti photopost instrukcijas iš šios svetainės?

Ačiū

vBET
13-10-10, 10:31
Taip - ji gali būti, kad jo forumo darbo dėl skirtingų versijų. Kaip rašiau kol aš nežinau, informaciją apie jo integraciją tarp vBulletin virš MediaWiki. , Atrodo, kad jis yra sukurtas vBulletin dar gali būti išdėstymo integracijos, kaip jums rašė. Gal naujausia versija MediaWiki mod ar papildomų dalykų, gal forume autoriaus proto papildomų pastangų. Ar paklausiau? Ar galite patikrinti aprašymas Naujausias MediaWiki integracijos mod? Matau, kad vėliavos poraštės - jis atrodo kaip poraštės generuoja vB šablonų mechanizmas, o ne tiesiog kieta.

Kaip patikrinti, ar kablys global_complete naudojamas. Tai yra labai paprasta. Jei pirmą integracijos dalis, atitinkamai - tai reiškia, forume bus pripažinti nuorodos kalbos kodą (ty / lt /...) - tada, jei global_complete remia puslapis vers bauda. Jei jis nepalaikomas, tuomet puslapis negali būti išverstos, ir jūs galite pamatyti, kad puslapis, kuriame turėtų būti išversti nuorodos pagal vėliavas turės vbet_flag "įtraukta į URL.

Smaug
21-10-10, 16:34
Taip - ji gali būti, kad jo forumo darbo dėl skirtingų versijų. Kaip rašiau kol aš nežinau, informaciją apie jo integraciją tarp vBulletin virš MediaWiki. , Atrodo, kad jis yra sukurtas vBulletin dar gali būti išdėstymo integracijos, kaip jums rašė. Gal naujausia versija MediaWiki mod ar papildomų dalykų, gal forume autoriaus proto papildomų pastangų. Ar paklausiau? Ar galite patikrinti aprašymas Naujausias MediaWiki integracijos mod? Matau, kad vėliavos poraštės - jis atrodo kaip poraštės generuoja vB šablonų mechanizmas, o ne tiesiog kieta.

Kaip patikrinti, ar kablys global_complete naudojamas. Tai yra labai paprasta. Jei pirmą integracijos dalis, atitinkamai - tai reiškia, forume bus pripažinti nuorodos kalbos kodą (ty / lt /...) - tada, jei global_complete remia puslapis vers bauda. Jei jis nepalaikomas, tuomet puslapis negali būti išverstos, ir jūs galite pamatyti, kad puslapis, kuriame turėtų būti išversti nuorodos pagal vėliavas turės vbet_flag "įtraukta į URL.

Prašome nužudyti tai daviau.

Ačiū

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.9.2