PDA

Žiūrėti pilną versiją: vBadvanced dinamika integracija



vBET
14-11-09, 15:05
Integruoti vBET su VBA Dyna turite įdiegti tik vieną papildomą ir nemokamą papildinį. Jūs galite jį atsisiųsti iš arešto šį pranešimą. Įdiegimas yra labai paprasta - tiesiog nusiųsti failus, įdiegti produkto failą ir mažai konfigūracijos pokyčius vBET - visos detalės yra įtrauktos į paketą.

Nuo: vBET 3.2.0
Išbandyta: vBAdvanced Dynamics 1.2.0

Ką šis įjungti duos jums:

Daugiakalbės visuomenės parama - vartotojai galės rašyti įrašus įvairiomis kalbomis
Palaikomos automatinį pranešimą kalbos aptikimą
Palaiko vartotojo numatytąją kalbą redaktoriams
Vartotojų vardai nebus verčiamas

Naršyti kategorijos
Nario visų kategorijų
Dyna postbit
Įrašas

vBET
21-11-09, 18:42
Naujoji versija palaiko automatinį pranešimą kalbos aptikimą.

Reikalingas vBET 3.2.0 ir naujesnė

muratcan25
24-12-09, 15:58
Taip, aš manau, kad problema nebus apkrovos plug-ins

yahoooh
30-12-09, 22:51
kai aš spustelėkite attachement
ji duos tuščią puslapį

vBET
31-12-09, 16:58
Ačiū už dėmesį - tai turi būti šalutinis poveikis serverio juda aš įkelti jį vėl.

Ir dabar jis yra:)

yahoooh
20-01-10, 01:43
galėtumėte PLZ patikrinti, jei replys ir naujus įrašus, turės tas pačias funkcijas, kaip tai, ką mes matome forumo temas
vartotojo negalite atsakinėti su jo gimtąja kalba ir vbet, išversti kitiems priklauso jų kalbų

vBET
21-01-10, 16:16
Taip - tai:) Tai yra nemokamas priedas vBET 3.x - tiesiog pabandyti:)

tavenger5
03-03-10, 18:49
Dėl tam tikrų priežasčių tik namų puslapyje mano vbDynamics darbo. 404 ir kategorijų puslapiai nebėra pranešimas Puslapiai rezultatų dinamika aplanką (ne stebėjimo iš namų puslapyje). Aš po instrukcijas. Ar yra kažkas aš turiu daryti? Aš naudoju Spider draugiškas URL parinktį. Ar perrašyti taisykles dinamika aplanke turi būti pakeista?

vBET
03-03-10, 20:46
Dėl tam tikrų priežasčių tik namų puslapyje mano vbDynamics darbo. 404 ir kategorijų puslapiai nebėra pranešimas Puslapiai rezultatų dinamika aplanką (ne stebėjimo iš namų puslapyje). Aš po instrukcijas. Ar yra kažkas aš turiu daryti? Aš naudoju Spider draugiškas URL parinktį. Ar perrašyti taisykles dinamika aplanke turi būti pakeista?

Ar galite PM man savo forumo adresą. Noriu sužinoti, kokių versijų jūs naudojate ir kokios vertimo nuorodos.

tavenger5
03-03-10, 22:08
PM'ed jums **********..

vBET
22-06-10, 23:01
Paketas atnaujintas. Versija nepasikeitė, nes tik 3 papildomi failai vėliavos, kai kuri gali būti taip pat paimti iš paskutinio vBET spaudai - čia pridėta naudotojų patogumui.
Jei atnaujinote vBET 3.3.4 savo vėliavas gali nutraukti darbo VBA dinamika - tik pirmasis integravimo žingsnis dar kartą (įkelti paveikslėlius) ir ji bus išspręsta:)

yahoooh
13-11-10, 08:11
yra VBA 2.0.x ankstesnę versiją ir 4.0.x vBulletin versiją
kaip žinote senas vBulletin versiją dirbti su nauja

galėtumėte ją atnaujinti ir i gali pateikti Dyna išbandyti tik
ačiū

vBET
14-11-10, 06:10
Šiuo metu mes neturime remti VBA vB4.0
Mes palaikome ją, vB3.8 nes vienas iš mūsų vartotojų davė mums naudotis į forumą su VBA (kuri yra mokama mod, kaip aš atsimenu). Mes neturime VBA 2.0.x licenciją

Taip pat ateityje apibūdinkite klausimus, susijusius vB4.0, skyriai vBET4.x:)

anand
31-01-12, 05:47
Dar kartą mes turime šią problemą su naujausios versijos & failą serveryje nėra

http://www.architectpavilion.com/vbet_missing_images.jpg

http://www.architectpavilion.com/vbet_file_error.jpg

VB - dabartinė versija: 4.1.0
Dynamics - dabartinė versija: 2.1.3 RC1
vbenterprisetranslator-dabartinė versija: 4.4.6


ačiū
Anand

r.dziadusz
01-02-12, 11:27
Sveiki,
Prašome atidaryti naują temą mūsų forume. Taip pat greičiausiai bus mes redaguoti plugin becouse:

Šiuo metu mes neturime remti VBA vB4.0

Prašome atidaryti naują temą

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1