PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Gauti klaidos pranešimą, kas juda temas



basketmen
08-09-10, 11:34
Aš gaunate šį klaidos pranešimą, kas juda temas


Fatal error: Kvietimas neapibrėžto funkcija vbet_vbseo_filter_replace_text () in / home / vartotojo_vardas / public_html / vBSEO / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 47


dar naudojate numatytąją kalbą temas perkelti, tačiau jos išvaizda nebūtų nukreipti į rewrited URL vėl po sėkmingai juda thread, vis dar su domain.com / showthread.php? t = 123.456 ir gauti klaidos pranešimą, pažvelgti į zrzutki






http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/3.jpg

vBET
08-09-10, 22:51
Atrodo kai su Htaccess klausimas - buvau darant specialias integracijos (PM), todėl jūsų taisyklės nėra standartas ir tai yra klausimas (prašymas ateina SEO failą be dėmesį, kad mūsų papildomų funkcijų nėra įtraukta ir integruota vBSEO kodas neveikia ). By pm Sutarėme, kad aš vis dar dirba šias taisykles (ypatingą narys puslapių), taigi aš vis dar turite prieigą detalės - Aš ištaisyti:)

basketmen
08-09-10, 23:16
Atrodo kai su Htaccess klausimas - buvau darant specialias integracijos (PM), todėl jūsų taisyklės nėra standartas ir tai yra klausimas (prašymas ateina SEO failą be dėmesį, kad mūsų papildomų funkcijų nėra įtraukta ir integruota vBSEO kodas neveikia ). By pm Sutarėme, kad aš vis dar dirba šias taisykles (ypatingą narys puslapių), taigi aš vis dar turite prieigą detalės - Aš ištaisyti:)
Ah taip dėl to, jis yra ok tada ne per daug svarbūs / ne skubiai, dabar, nes temas perkeliami tik gauti, kad klaidos pranešimą, jis yra svarbesnis narys puslapiai


šioje temoje išspręsta

vBET
09-09-10, 07:34
Ačiū už atsiliepimus. Aš jau rasti sprendimą, kad, todėl po sprendimo narys puslapių aš taip pat padės išspręsti šią problemą.

vBET
10-09-10, 07:36
Šis klausimas, atrodo, bus lengviau spręsti Thant savo memberpages ypatingas atvejis. Taigi tai yra išspręsti dabar (aš Stil dirbti valstybės puslapių).

Atkreipkite dėmesį, kad dėl savo individualų. Htaccess taisyklės turėsite pagaminti 1 papildoma integravimo žingsnis, su vBSEO kiekvieną kartą jums padarė atnaujinta vBSEO. Šis žingsnis yra dar vienas pokytis failą FORUM_ROOT / vBSEO / includes / functions_vbseo_createurl.php. Taigi, kai jums bus pakeisti šį failą pagal įprastas integracijos instrukcijas, prašome:
1. Ieškoti:

<?php
2. Pridėti po:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Tai išsprendžia problemą su judančiomis temas:)

basketmen
10-09-10, 07:55
Šis klausimas, atrodo, bus lengviau spręsti Thant savo memberpages ypatingas atvejis. Taigi tai yra išspręsti dabar (aš Stil dirbti valstybės puslapių).

Atkreipkite dėmesį, kad dėl savo individualų. Htaccess taisyklės turėsite pagaminti 1 papildoma integravimo žingsnis, su vBSEO kiekvieną kartą jums padarė atnaujinta vBSEO. Šis žingsnis yra dar vienas pokytis failą FORUM_ROOT / vBSEO / includes / functions_vbseo_createurl.php. Taigi, kai jums bus pakeisti šį failą pagal įprastas integracijos instrukcijas, prašome:
1. Ieškoti:

<?php
2. Pridėti po:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Tai išsprendžia problemą su judančiomis temas:)
taip savo darbo, ačiū labai:)

kad mes dont reikia keisti paryškinti


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

savo kelią kaip

require_once(dirname(__FILE__). '/home/username/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

vBET
10-09-10, 11:53
Nekeičia - tai jau darbinį tirpalą. Jei norite pakeisti ją į specialų kelią savo serverį tada tik nustatyti yra sunkiai koduojamų kelio, bet net ir tai nėra būtina.

basketmen
23-09-10, 13:07
Michał Aš atsiprašau tik rasti šią


When i go to admincp --> tada eikite į Nuosaikus erotika, ar Priimamojo erotika, arba išeinantis erotika puslapis, bet aš tik gauti šį klaidos pranešimą:


Warning: require_once (/ home / vartotojo_vardas / public_html / modcp / includes / functions.php) [function.require-kartą]: failed to open stream: Nėra tokio failo ar katalogo / home / vartotojo_vardas / public_html / includes / init.php 155 on-line

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening '/ home / vartotojo_vardas / public_html / modcp / includes / functions.php' (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php '), / home / vartotojo_vardas / public_html / includes / init.php 155 on-line


Jeigu aš ištrinti šią eilutę tuos Lankomumo statistika, puslapis vėl normalus, todėl jos atrodo kai vBSEO funkcija klaidingu keliu


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');


galite tos linijos tobula vėl? jei ne gal i naudoti, jei ne tiems, erotika puslapyje, pavyzdžiui,


if (THIS_SCRIPT != 'scriptname') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}

vBET
23-09-10, 13:30
Šis sprendimas buvo parengtas dirbti tik admincp forume puslapius. Jūs turite pridėti sąlyga, keisis kelią atveju admincp, arba tiesiog nebus pridėti šį vBET failą, tada.

basketmen
23-09-10, 17:09
turite jį todėl čia yra tai, ką darau


? Vbseo_moderate.php failą po <php pridėti šį

define('THIS_SCRIPT', 'vbseo_moderate');

- Functions_vbseo_createurl.php aš wrap savo kodą, jei ne sąlyginio


if (THIS_SCRIPT != 'vbseo_moderate') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}



darbo dabar, jei kas nors reikia per

vBET
24-09-10, 15:33
Jūs turėjote šią problemą, nes kaip aš atsimenu, kad jūsų serveris naudoja individualų. Htaccess taisyklės. Taigi šis klausimas neturi nieko bendro. Bet kokiu atveju - Thanks for sharing:) Tai gali būti naudinga tiems, kurie taip pat reikės pritaikyti Htaccess taisykles dėl kai kurių kitų mados integracija.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1