PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta HTML Komentarai rodomi pranešta po vartotojo vardą



moman
07-08-10, 12:58
Šis nedidelių klaidų atsiranda, kai po vartotojo išverstas vartotojo vardą pranešė moderatoriui ir komandiruotiems į pokalbio. HTML komentarai, nes jie yra konvertuojami į HTML saugus simbolių prieš pasaulio kablys buvo paleisti.

Prieš-
http://img39.imageshack.us/img39/7610/screenshot4ij.png

Po-
http://img833.imageshack.us/img833/1936/screenshot5r.png

Fix-
Be functions_vbenterprisetranslator_hooks.php rasti:

if (strpos($output,'")) {
$ Output = & str_replace (array ('',
'"),'', $ Produkcija);

Pakeisti:

if (strpos($output,'') | | Strpos ($ išėjimo ,'<!-- vBET_ENTA -> ")) {
$ Output = & str_replace (array ('',
'','<!-- VBET_SNTA - >','<!-- vBET_ENTA -> "),'', $ produkcija);

Ten tikriausiai sumaniau nustatyti, kuris leistų būti naudojami šių komentarų ty "kodas" BBCode, bet kad ne mano atveju susirūpinimą.

kamilkurczak
09-08-10, 09:41
Gerai. Taigi, man reikia atkurti šią klaidą dėl mano forumą. Kaip aš galiu padaryti? Gali būti, tai yra konfliktas su kitu mados? Ar galite tai patikrinti (rasti konfliktą).
Aš stengsiuosi, kad jį patvirtintumėte. Aš jums parodysiu šį tirpalą Michał Nr.
Ačiū

moman
09-08-10, 10:13
Jei po kalba skiriasi nuo forumo nutylėjimą, tada vardus saugomi snta ir Enta žymeles aplink juos duomenų bazėje. Tiesiog pranešti apie tokį darbą, ir automatiškai generuojamas thread, susiję vartotojo vardas bus įtraukti komentarus.

kamilkurczak
10-08-10, 11:36
Aš negaliu atkurti šią problemą mano bandymo forume.

Žinoma, man reikia žinoti - gali būti konfliktų. Turėtų apibūdinti, kaip rasti konfliktų ankstesnį postą, kad aš apibūdinu jį dabar.

prašome Išjunkite visus kitomis modifikacijomis vienas vienas (vBET turi būti įjungtas) ir pabandyti rasti šį klausimą dar kartą. Jei viena iš šio mados yra išjungta ir jūs negalite fint šią problemą - mes turime Šis mod konfliktas.

Taigi, pabandykite rasti šį konfliktą:)

moman
10-08-10, 11:46
Aš negaliu padaryti, kad mano forumas dabar, kaip gyventi svetainėje, o ne bandymų aikštelėje.

Štai informacijos galiu pateikti jums:
1. SNTA ir Enta komentarai išsaugomi per "postusername" srityje "po" duomenų bazės lentelę.
2. , Kai pranešimas yra diskusijos ima vartotojo vardą iš tos srities, ir todėl, komentarai rodomi.

Jei negalite rasti klaidą, nesijaudinkite-jis gali būti konkrečiai į mano svetainę, nors aš abejoju, kad.

vBET
11-08-10, 18:25
Yra ne skiltyje "postusername" stalo "po". Aš manau, kad šioje skiltyje buvo įtraukta kai kurių mod - šiuo atveju tai turėtų būti problema, nes kai kurios integracijos klausimas. Bet mes nežinome, su kuriuo mod.

Rašyti lentelės skiltyje "vardą" - bet ten ne su NTD žymenų vertė. Aš patikrinti mūsų duomenų bazėje pagal šią užklausą:

SELECT * FROM post where username like '%SNTA%'
Ir mūsų forume yra daug pranešimų, parašytų įvairiomis kalbomis.

Ar jums nustatyti, kuris iš jūsų mados pridėjo postusername "skiltyje savo" post "stalo. Kad būtų naudinga sužinoti, kas ten vyksta. Šiuo metu galiu perkelti šią temą į skyrių "Trikčių diagnostika, ir mes judėti integracijos skyriuje, kai mes žinosime, su mod mes integruoti čia.

moman
12-08-10, 11:49
Aš manau, reiškia vartotojo vardą. Aš jums fotografiją ekrano netrukus.

moman
12-08-10, 11:57
Tai iš tikrųjų buvo Vartotojo vardo laukas.

Žiūrėkite čia pavyzdys:

Įdomu tai, kad ne visi išversti pranešimų yra ent ir SNTA žymes aplink vardą.

http://img265.imageshack.us/img265/2383/97408180.gif

BTW, jūs turite padidinti rezoliuciją apribojimus, pridėtus vaizdus.

kamilkurczak
12-08-10, 12:35
Gerai, tai yra "username". dabar ji yra teisinga.

If you can't find the bug, no worries- it might be specific to my site, even though I doubt that.
Gerai, bet mes norėtume, kad Integracijos vadovas su mod, kurie sukelia šią klaidą. (Jei tai yra klausimas dėl konflikto).

Antra - mes norėtume patvirtinti savo sprendimą mūsų nariams.

moman
14-08-10, 19:31
Ar esate tikri, kad tai sukelia konfliktą, ir tik neatsitinka tam tikromis aplinkybėmis? Deja, aš negaliu tikrai visus kitus bandymus, mano pabaiga. Tik 8 pareigybės, visą savo duomenų bazėje vardai NTD pastabas suvynioti aplink juos. Be to, atkreipkite dėmesį, kad vertimo sistemos yra plačiai naudojami mano svetainę laikinojoje duomenų bazėje gali išaugti iki 10GB +. Todėl tai turi reikšti vieną du dalykus: apie klaidą arba egzistavo praeityje ir dabar yra nustatytas, arba, kad klaidų pasitaiko labai retai.

Ar patikrinote savo post lentelę duomenų bazėje šioje svetainėje?

kamilkurczak
17-08-10, 10:03
Taip, yra tikrinami ir dėl mūsų Test Forum (ir mūsų pagrindinis forumas, vBET) viskas dirba gerai.

moman
17-08-10, 18:59
Ok-tikimybė, kad klaida yra senas ir buvo nustatyta, tada. Aš esu naujas klausimas su PHP, kad aš taip pat įdėtas į šį forumą, jei galėtų patikrinti, kad man.

kamilkurczak
19-08-10, 08:41
Kaip matau jūsų forumas - tai darbo dabar išspręsta

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations