PDA

Žiūrėti pilną versiją: 4 su vBulletin vBET ir vBSEO



asabet
29-07-10, 14:56
Sveiki, aš esu vBSEO vartotojo vB4 forume. Ar yra paprastas, lengvas būdas įdiegti vBET neįžeidžiant SEO mano forumas mano forumas? Bandžiau VBET kartą anksčiau VB3 forume, ir "Google Webmaster Tools daug klausimų, nes į tą patį puslapį kelis URL. Norėčiau turėti šią funkciją be įtakos SEO.

vBET
30-07-10, 12:31
Atkreipkite dėmesį, kad mokama versija turi daug funkcijų - jis verčia URL. Taigi jūsų SEO vBET 4.x bus saugus:)

asabet
01-08-10, 15:09
Atkreipkite dėmesį, kad mokama versija turi daug funkcijų - jis verčia URL. Taigi jūsų SEO vBET 4.x bus saugus:)

Ar man reikia daryti nieko ypatinga perrašyti taisykles, arba aš tiesiog įdiegti komercinę versiją, ir ji dirba su vBSEO (naujausia versija), iš karto be jokių tweaks?

vBET
02-08-10, 16:58
Galite pridėti vBET taisyklės - jau paruoštas - labai lengva:)

Unite
08-09-10, 18:18
Ar vBulletin forumas ir vbet vertimas reikalauja atskiro pirkti?

vBET
08-09-10, 22:40
Ar vBulletin forumas ir vbet vertimas reikalauja atskiro pirkti?

vBET suteikia jums vertimai. Kai jūs perkate vBET tada vertimai vBulletin leidžiama - jums nereikia mokėti, kad papildomai. Žinoma, turite turėti vBulletin pirma, gebėti naudoti vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations