PDA

Žiūrėti pilną versiją: Ar vbet pridėti "nofollow" į išorinius puslapius?



bhanuprasad1981
24-07-10, 04:14
taip, kaip pavadinimas sako vbet pridėti bet kokio tipo nofollow "atributą į išorinius puslapius pagal nutylėjimą?

vBET
26-07-10, 07:30
Ne - ji iškirtimo bendro su vBET funkcionalumą (remti daugiakalbė bendruomenė).

bhanuprasad1981
26-07-10, 12:32
faktinio išdavimo visus išorinius ryšius mano forumuose yra įtraukiamos ne sekti, nežinau kodėl: (, net aš neįgaliesiems vBSEO jokių tolesnių galimybė dar jokio rezultato: (, nors gali man padėti?

vBET
26-07-10, 20:02
Taip - išjungti mados vieną ir patikrinti, kai nofollow išnyks. Taip pat - komentuoti vBSEO Htaccess taisyklės - išjungtas vBSEO bet vis dar kai kurie dalykai yra ten, nes eismas yra nukreipiamas ten. Atkreipkite dėmesį, kad jei jūs naudojate vBSEO ir vBET - jūs taip pat turi laikinai išjungti vBET taisyklės, nes vBET viduje bus nukreipti į vbseo.php tokiu atveju.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1