PDA

Žiūrėti pilną versiją: pasiūlytų vbet_guestcache per didelis pridėti tuščią Cpanel komandą



mario06
16-07-10, 16:15
vbet_guestcache per didelis pridėti tuščią Cpanel komandą

Jis paėmė mane 4 val quad suklastoti serverio tuščias (rankiniu būdu) turinį, yra perdėtas ir jaučiu, kad kažkoks suspaudimo reikia čia ir vbet lenteles talpyklą ir dar vienas dalykas, kaip apie naują nuleidimo mygtuku admincp?

dėl

kamilkurczak
18-07-10, 10:26
Gerai, bet I dont suprasti exacly,

Jūs rašote, kad jūs neturite galimybės admincp (klausimas), ar rodo, pridedant naują funkciją? (Nuleidimo mygtuką)
jei taip Esu juda temą prašyti funkcijas

mario06
18-07-10, 10:39
Vietoj ištuštinti rankiniu būdu iš mano DMin lenteles, galite pridėti galimybė praplauti admincp?
Linkėjimai

vBET
20-07-10, 19:47
Mes jau sumažinti dydį svečių atveju prašymą ir taip pat pridėti galimybė išvalyti duomenų bazės talpyklą nuo Admin CP - patenkinti visi:)

Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu sumažinti svečių talpyklos, galite tiesiog įdėti daugiau puslapių ignoruoti. Ir sumažinti duomenų bazės talpyklą tiesiog pakeisti talpyklos laiko gyventi į mažesnius. Tačiau stendo atvejais turės neigiamą veiklos poveikį, nes dažniau rezultatus wil būti paimtos iš "Google", kas užima daug daugiau laiko.

vBET
20-07-10, 19:50
Taip pat - jūs jau rašė tą pačią dalykas, kai tai jau buvo pasiūlyta (tiksliai čia siūlai:

Prašome STOP SPAM! Ši gija bus pašalinti greitai - tai enought kai jūs įtraukėte savo informaciją vieną kartą:)

mario06
20-07-10, 22:51
Nėra jokio reikalo būti grubus, nes mes negyvename 1940 žinote, ir aš ne šiukšlės, jei kas nors galėtų operatyviau reaguoti nebūtų reikia pakartoti jį daugiau ir daugiau ir be to, mes kalbame apie 2 skirtingus dalykus.


Kitoje temoje sakėte, kad norite, kad mes niekada kalbėjo apie FTP vbet_guestcache failą Deleter admincp duomenų bazės apgavikas?!?

Kaip apie mano kita problema išversti pavadinimai -> F.. , Aš vis dar laukia atsakymo.

Linkėjimai

vBET
21-07-10, 07:38
Atsiprašome, jei paėmė mano komentarą kaip primityvumas. Tai buvo ne mano ketinimą. Prašom priimti mano atsiprašymą už tai. Aš tik norėjau padaryti jums matomas ne rašyti apie paties klausimo keliose vietose, nes aš jau paprašėme jūsų apie tai prieš ir paaiškino, kad ji tik daro netvarka forume ir mūsų komandoje, ir tai, kodėl mes turime valyti tokius dalykus. Viena gija per viena problema yra pakankamai. Priešingu atveju mes turime problemų su valdymo ir paskiriant jį į mūsų personalą. Štai kodėl aš padariau jį pusiau ir viršutinėje atvejais - Aš jau paprašėme jūsų apie ne pačią info rašyti kelis kartus (kas šiame forume yra laikoma kaip šlamštas ir bent keletą kitų, aš žinau) ir kovojo, kad praleidote prieš . Tiesiog nenorėjau jums praleisti jį dabar.

Net dabar aš awaking jums patvirtinti, kad kai kurios kitos 2 temas jūsų yra tikrai apie vienas klausimas, ar ne Ir kabo kaip nuo savaites (čia rašote, kad esate wayting mūsų atsakas - atrodo ten mes wayting jūsų nuo 2 savaičių;)). Rašyti kelis kartus apie vieną problemą, jūs tiesiog ilgiau įvertinti ne greičiau. Taigi, tiesiog nustokite tai daryti ir, jei turite problemą - pokalbis apie - vos 1 - mes atliks. Štai kodėl mes turime statusus apie iš siūlų - kad daro, kažką vis dar reikalauja mūsų dėmesio, ar ne.

Dar kartą atsiprašau, jei jums paėmė mano komentarą ne pernelyg gerai: o ir tikrai ačiū už jūsų komentarą apie tai - aš įdėti daugiau dėmesio į tokius klausimus daugiau švelniai. Tikiuosi, mes galime sukurti mūsų būsimų santykių su supratimo ir gerų emocijų:)

Apie klausimus, kurie vis dar - pagal nuorodą, prašome patvirtinti, daro, yra tas pats klausimas, kaip kitos mūsų siūlų. Ir 2 vienas prašome siųsti reikalingus duomenis, kuriuos aš tiesiog paklausė apie vakar. Buvau atostogauti prie jūros, todėl aš negalėjo išspręsti visas problemas ir Kamila dirbo tuo pačiu metu daugeliu klausimų. Dabar, kai aš atgal, turėtų būti atliekamas greitai:)

Ir esate teisus - tu ne apie Admin CP talpyklą kliringo prieš rašė. Jis jau paprašė kitų siūlų kažkas, todėl aš čia statusą, kaip jau pasiūlė.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1