PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Išverstas tekstas tuščias



Taurus
15-07-10, 13:58
Spėju mano kiti postas buvo praleista. Tai dabar didelis klausimas, mano forumas!

Visi išversto teksto Naujų pranešimų nėra tuščia / tuščia. Galiu paspausti ir matyti originalo kalba, tačiau išverstas dalis yra tuščias.

Ar galite, prašome padėti man su šia!??

kamilkurczak
15-07-10, 15:30
hmm tik perskaityti šį straipsnį: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

gal užblokuotas "Google".

Taurus
15-07-10, 16:34
Tai nėra užblokuotas. Išbėgau bandymas. Bet aš gaunate šią klaidą:

Nuo vertimo bandymas
Bandymo rezultatas:
Bandymas klaida: Nepavyko prisijungti prie 209.85.225.95: tinklas yra nepasiekiamas
Prisijungimo laikas (ms): 2,78100585938

Taigi aš dabar laukia iš savo bendrove hostingową, jei jie turi išspręsti šią.

Taurus
16-07-10, 15:31
Tiesiog norėjau pasakyti, kad mano priegloba bendrovė nustatė, kad kai tinklo klaida, ir po koregavimo, viskas veikia puikiai vėl! Ačiū!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations