PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Unsuccess istorija?



mario06
14-07-10, 04:27
Atsižvelgiant į tai, kad vBET palaiko serverio procesoriaus apkrova, gana didelis ir tik 2% temas iš 350K pranešimų indeksuojami įvairiomis kalbomis, tai tikrai verta?

Jūs turite vBSEO įrengti taip, tai turi padaryti vBET, tai darbą visiškai?

Yra | Šis mod išbandyti ne vBSEO lenta?

Koks procentas yra vBSEO ir vBET indeksavimas?

Sėkmės istorijų, labai mažai informacijos Givin dalykų šiek tiek neaišku man.
vBSEO įdiegta | Nustatymai?
Serverio parametrai?
vBET nustatymus?
vBSEO nustatymus?
vBulletin nustatymus?
"Google" PR?
ir tt?

mario06
16-07-10, 16:18
Dienos iki:)

Ramses
16-07-10, 19:49
Aš neturiu vBSEO įdiegta ir kiek galiu pasakyti, aš vargu ar galima pamatyti vis daugiau lankytojų. Ok, gal kai kurie anglų, lenkų ar kitų kalbų lankytojų, bet mes kalbame gal 500-1000 papildomų lankytojų per mėnesį. Kasdien gal 30 papildomų apsilankymų procentais tai didėja 1%.
Taigi aš manau, kad geriausias poveikis bus tik tada, jei yra įdiegtas vBSEO.

pepito69
16-07-10, 20:31
Sveiki,
Aš ne naudojant vBSEO.
Aš pradėjau naudoti vbet šio mėnesio 5. Per 10 dienų apsilankymų auga. %:

(15,79%)
apsilankymai: 24,813
Prieš: 21,429
Aš ką turėsiu daugiau nei 1000 lankytojų per dieną keletą laiko.
Bet aš ne visi mano interneto išversti, tik forumuose. Šis produktas (vbet) yra geras (ok. .. labai ...) mintis, bet ji varo mane iš proto su daugeliu problemų. Per trumpą laiką tai lengva pasakyti, tai ok, bet pažiūrėkime, kas atsitiks, kelis mėnesius ...

mario06
17-07-10, 18:29
Aš negaliu pamatyti daugiau vartotojų skirtumo, nes per pastaruosius metus nuolat didėja mano forumas buvo ir mano "AdSense" pajamos išliko tas pats, be to, aš atidžiai stebėti viską, Google Analytics ", aš įsitikinęs, kad vBSEO URL perrašo turi pamatyti keletą reikšmingų rezultatų, atkreipkite dėmesį, kad aš savo vBSEO bet pašalinta, nes ji priduria, daugiau streso serverio, nes aš jau daug metų, aš tikrai negali pridėti URL perrašo, kad šiuo metu aš manau, kad tai nenaudingas

Tikras sprendimas sėkmės kokybės turinį ir aukšto PR Atgalinės, tai yra mano asmeninė nuomonė, bet aš rekomenduoju vBET tiesiog savo vertimo funkciją, kuri yra vertingas turtas

pepito69
17-07-10, 18:41
Kokybės turinį ir aukštą PR realaus sprendimo sėkmę

Tai, žinoma, yra svarbiausia.

mario06
18-07-10, 10:45
Sveiki,
Aš ne naudojant vBSEO.
Aš pradėjau naudoti vbet šio mėnesio 5. Per 10 dienų apsilankymų auga. %:

(15,79%)
apsilankymai: 24,813
Prieš: 21,429
Aš ką turėsiu daugiau nei 1000 lankytojų per dieną keletą laiko.
Bet aš ne visi mano interneto išversti, tik forumuose. Šis produktas (vbet) yra geras (ok. .. labai ...) mintis, bet ji varo mane iš proto su daugeliu problemų. Per trumpą laiką tai lengva pasakyti, tai ok, bet pažiūrėkime, kas atsitiks, kelis mėnesius ...

Kadangi jūsų forumas yra naujas, tai gali būti sutapimas, o gal mano forumas yra didesni, todėl užtrunka ilgiau vistiek laikas parodys. Tačiau žinant, konfigūracijos ir tweaks, sėkmės istorijų būtų sužeistas arba.

Nuoširdžiausi linkėjimai

mario06
18-07-10, 10:51
Aš neturiu vBSEO įdiegta ir kiek galiu pasakyti, aš vargu ar galima pamatyti vis daugiau lankytojų. Ok, gal kai kurie anglų, lenkų ar kitų kalbų lankytojų, bet mes kalbame gal 500-1000 papildomų lankytojų per mėnesį. Kasdien gal 30 papildomų apsilankymų procentais tai didėja 1%.
Taigi aš manau, kad geriausias poveikis bus tik tada, jei yra įdiegtas vBSEO.

Bet kaip ir minėjau anksčiau, ji pridėti papildomų užklausų ir be URL perrašo jį nebūtų veiksmingas URL perrašo ir mes visi, kad vidutinis / didelis forumas yra nerekomenduojama, todėl aš nukentėjo aklavietę ir pirmenybę teikia nėra įdiegti.

vBET
20-07-10, 20:24
Atsižvelgiant į tai, kad vBET palaiko serverio procesoriaus apkrova, gana didelis ir tik 2% temas iš 350K pranešimų indeksuojami įvairiomis kalbomis, tai tikrai verta?

Jūs turite vBSEO įrengti taip, tai turi padaryti vBET, tai darbą visiškai?

Yra | Šis mod išbandyti ne vBSEO lenta?

Koks procentas yra vBSEO ir vBET indeksavimas?

Sėkmės istorijų, labai mažai informacijos Givin dalykų šiek tiek neaišku man.
vBSEO įdiegta | Nustatymai?
Serverio parametrai?
vBET nustatymus?
vBSEO nustatymus?
vBulletin nustatymus?
"Google" PR?
ir tt?

Atkreipkite dėmesį, kad vBET nieko nedaro normalus puslapių - jei jūsų procesoriaus apkrovos auga, tai reiškia, kad jūsų išverstų puslapių aplankė, todėl jums sėkmės papildomų eismo išverstų puslapių. Nauja eismo visada bus daugiau išteklių iš jūsų serverio, nesvarbu, ar turite vBET arba bet kokiu kitu būdu.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad vBET yra labai konfigūruojama skruzdė galite tiesiog sumažinti savo CPU apkrova - tik pamatyti rezultatus patarimų: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
Mūsų klientai naudoja vBET tikrai didžiulis forumuose, be jokių veiklos klausimais, jei turite, tai tada turite savo prašymu. Jūs turite paprastas būdas pašalinti jį naudojant mūsų veiklos užuominų.
Dabar dėka vBET turite 52 kartus daugiau turinio - tai negali būti padaryta stebuklingai. Ji turi šiek tiek daugiau išteklių, jei negali susitvarkyti su savo serveryje - tiesiog jį sukonfigūruoti:) Pavyzdžiui išjungti kai kurias kalbas. Bet iš tikrųjų aš tiesiog dėl jūsų forumą ir matau, kad vertimai raštu būtų šakojimasis greitai, todėl aš nerekomenduočiau Tokiu atveju pašalinkite visus vertimus. Rašote apie daugiau procesoriaus naudojimas - tai ne problema. Kaip ilgai, kaip jūs vis dar turite šiek tiek laisvo procesoriaus išteklių ir atsakymai greitai jis tiesiog reiškia, kad jūs naudojate savo išteklius.

vBET gali dirbti visiškai be vBSEO - jūs naudojate jį tokiu būdu, kad jūs jau žinote. Ir vBET darbas visiškai be vBSEO - vBSEO nieko bendro su vertimais ir remti daugiakalbį bendruomenės. Taip pat vBulletin 4.x savo SEO nuorodos paramą ir taip pat palaiko vBET jo vertimą.

vBET yra visiškai išbandyta be vBSEO ir mes turime daug klientų, kurie naudojant tokiu būdu, įskaitant jums. Taigi Galite se sau, kad jis dirba. Aš tikrai nesuprantu šio klausimo šaltinį ... Jei rasite kažką dirba negerai jūsų laive - prašome tiesiog atkreipti dėmesį į pranešimo apie klaidas skyrių.

Indeksavimo atsižvelgiant stende vBSEO ir vBET procentas yra 0% - nė vienas iš tų padaryti indeksavimo. Ir nėra jokio įrankio, kuris darys indeksavimo jums jūsų forume. Indeksavimas yra padaryti "Google" vorai, kurie dirba kaip svečiai jūsų forumą.

Sėkmės istorijos yra pateikti mūsų vartotojams - galite tiesiog paklausti apie detales. Bet tai galutinai ne tame skyriuje - čia vBET darbuotojų dilgėlinė paramą. Tiesiog paprašykite juos PM - matote, kas rašo, kurios istorija. Mes davė keletą pavyzdžių sėkmės istorijas, bet tik forumo savininkas gali suteikti jums informaciją apie savo konfigūraciją, jei jis nori.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1