PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Problema integracijos reviewpost / photopost



pepito69
04-07-10, 13:08
Sveiki,
Aš ką tik nusipirkau savo mod ir ji veikia gerai, forumuose, bet aš sekti jūsų instrukcijas, kad vertimus kitomis modifikacijomis, bet aš turiu daryti someting negerai.
forumo aplanke:
: / / Mano domeno / forumai

Mod aplankus (čia yra problema):
: / / Mano domeno / opiniones
Jo kaip photopost, vadinamas reviewpost.

Aš tai:
# VBET pakuotės / do-not-upload/tools/vbenterprisetranslator_front_controller.php kaita SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH "visą savo forume kataloge kelias.
Negalima naudoti "/" pabaigoje. Jei jūs nežinote, kas yra jūsų kelias, prašome žr. žemiau instrukcijas.
# Kopijuoti vbenterprisetranslator_front_controller.php mod į URL failą į katalogą

Tada aš pasiklysti. Tai mano Htaccess / opiniones:
RewriteCond% {QUERY_STRING}! Nukreipti =
RewriteCond% {QUERY_STRING} kalbos =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php? Nukreipti = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Vbet_outside = true
RewriteRule ^(.*)$ $ 1? Vbet_outside = true [L, QSA]

Ką darau negerai?
Ačiū
Ak, aš taip pat turi apibrėžti admincp opiniones / aplankus / ir / fotos / va katalogų ir stebėjimo URL ir URL stebėjimo ne forume katalogas

kamilkurczak
05-07-10, 12:15
Čia jūs turite tirpalo.


Prašome rasti šį šio posto dalis:

How to integrate vBET exactly with this mod:

* PhotoPost - see instructions for case 4 and 5

vBET
06-07-10, 00:03
Tiksliai - phopopost nepalaiko global_complete kablys:) Prašome pūdymas Kama užuomina - rasite ten visi reikalingi žingsniai, kaip integruoti. Testuota ir veikia:)

pepito69
06-07-10, 00:56
Pasistengsiu rytoj ir pasakys jums, ir ačiū.

tsak76
06-07-10, 22:26
Tiksliai - phopopost nepalaiko global_complete kablys:) Prašome pūdymas Kama užuomina - rasite ten visi reikalingi žingsniai, kaip integruoti. Testuota ir veikia:)

gali ir man pasakyti, ką daryti intergrate photopost PRO, jos aplanko / nuotraukos / / nuotraukų įdėti Htaccess? BTW aš naudoju photopost Pro

vBET
07-07-10, 13:19
Instrukcijos yra ppropriate photopost pro versija.

Apie tikslus turinys - viskas aprašyta tam instrukcijas. Prašome tiksliai pasakyti, kuris žingsnis interation nesupranta ir mes apibūdinti tai geriau už jus.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad jei jūs norite mums padaryti tai už jus jūsų serveryje, galite naudoti intgration paslaugų už $ 30 (). Dar mes skatiname jus pūdymas instrukcijas ir išsaugoti savo pinigus - mes suteiksime Jums mūsų nemokamas online palaikymas, aprašant kiekvieną žingsnį, kurių jūs nesuprantate. Tokiu atveju tiesiog pasakykite, kuris žingsnis reikalauja geresnių aprašymas? Jei jau tai padarė ir tai neveikia - prašome suteikti mums youe Htaccess turinio po integracijos ir mes patikrinsime tai yra OK.

tsak76
07-07-10, 14:20
Tiesiog pasakyk man, ką man reikia įdėti į aplanką photopost Htaccess

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1