PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Įdiekite išlaiko Nepavykus!



tbl33
02-07-10, 01:27
Aš bandė įdiegti naudodami "Firefox". Įdiegti net nebūtų pradėti.

Aš perėjo į "Internet Explorer" ir "mod pradedant diegti.
Ji bėgo juosta per mano ekrano viršuje.
Tada naršyklės lango apačioje, kietas mėlyną juostą pradėjo mažėja iš dešinės į kairę. Po maždaug valandą ir 20 minučių, baras nustojo judėti ir nebuvo judėti vėl.

Niekas rodo, kaip įdiegti įskiepiai skyriuje.
Nr AdminCP -> Diskutuok.lt diskusijos parinktys -> Diskutuok.lt diskusijos parinktys -> VB Įmonių Vertėjas mano galimybės.

Aš einu vBulletin 4.0.4
2X dual core Xeon 1.60GHz, 1066MHz FRONT SIDE BUS ir
8 GB RAM
73 GB SCSI 300 10000 RPM diskas

Tai yra labai užimtas lenta su daugiau kaip 1,2 mln pranešimų ir 150K narių.

Prašome patarti,

kamilkurczak
02-07-10, 16:02
Atsiprašome, bet aš ne žinoti per daug apie tai, kas vyksta.

viskas, ką jums reikia padaryti, aprašyta README.html vBET ne įkelti aplanką.

1. ulpoad visus failus įkelti aplanką į savo forum_root aplanką
2. admincp -> įskiepių ir produktų, ir padaryti ne įkelti aplanką pridėti vBET XML failą iš
3. atitinkamų integracijos aprašyta failą README.html


It ran a bar across the top of my screen.
Then at the bottom of the browser window, a solid blue bar started shrinking from right to left. After about an hour and 20 minutes, the bar stopped moving and didn't move again.

Kaip paleisti šią Montavimo? Prašome, čia įklijuokite URL į savo forumą.

tbl33
03-07-10, 05:26
forums.sawomatang.com

kamilkurczak
03-07-10, 14:29
Mes turime šiuo klausimu pirmą kartą. Galbūt jūsų serveris yra labai įkrautas.
Taigi, aš siūlau šį sprendimai:

Pirma: pabandykite išjungti savo forumą. Eiti į admincp -> nustatymai -> Options -> Paverskite Jūsų vBulletin ir išjungimo, pasirinkite Ne.
Jei forumas bus išjungtas, pabandykite įdiegti vBET (importo Xml)
Po to vėl įjungti forumą.

Jei tai neveikia.
Antra: Galbūt konfliktų su kitais mod? Jūs turėtumėte išjungti kitą mados ir įrenginių vBET. Po to vėl galite įjungti mados.

tbl33
03-07-10, 18:20
Forumas buvo išjungtas pirmą kartą.

Aš neturiu kitomis modifikacijomis, įdiegta ten taip, kad nėra išjungti.

Forumas buvo beveik 1 1 / 2 valandas, o įdiegti bėgo ir niekada apdaila.

Kas yra laiko, kad ji turėtų imtis įdiegti šį forumą su 1,2 mln. Pranešimai?

Ar jis padarys viską, kad duomenų bazėse arba tiesiog pakeisti failus forumuose kataloge?

kamilkurczak
03-07-10, 21:58
Sveiki,

Aš turiu patikrinti, kas yra negerai.
Taigi, man reikia prieigos prie jūsų forumo admincp ir FTP. Prašome siųsti šią galimybę man PM. Aš pabandyti ją išspręsti.

tbl33
03-07-10, 22:14
Ar jūs tiesiog reikia ribotas admincp įskiepių dalims arba administratoriaus prieigą prie visą admincp?

vBET
04-07-10, 23:17
Kas yra laiko, kad ji turėtų imtis įdiegti šį forumą su 1,2 mln. Pranešimai?

Nėra laiko - įrengimas užtrunka tik kelias sekundes. Ir pranešimų skaičius neturi nieko bendro, nes vertimas yra daroma, kai vartotojai apsilanko jūsų puslapiuose pagal išverstas nuorodos. Įrengimas tiesiog prideda įskiepių, frazės, šablonus ir talpyklos lentelės.

Taigi, prašome pūdymas Kama instrukcijas - leiskite mums patikrinti, kas jose vyksta. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad įrenginys yra vykdomas vBulletin. Taigi, jei mes patvirtinti, kad ji saugo, jei tada greičiausiai jums teks prašyti paramos vBulletin komanda - vBET produkto failas yra teisinga, jokios klaidos atsitinka. Taigi, jei montavimo tiesiog nenorite baigti tada turbūt kažkas yra negerai su jūsų vBulletin. Bet pirmiausia - praneškite mums patikrinti.

Prašome PM man visą administratoriaus prieigą, galite jį pašalinti, kai baigsime. Aš tikrai nežino, ji bus reikalinga, bet jei jis turės kažką patikrinti, tada jis bus daug greitesnis, kad paklausti dar kartą, nes ne enought privilegijų. Taip pat prašome atsiųsti jam FTP prieigą, kad mes galės patikrinti, kad vBET failai buvo įkelti į jūsų serverį.

Taip pat galite paprastą testą ir bandykite importuoti produkto bylą bet kurios kitos mod tik patikrinti, tai bus.

tbl33
08-07-10, 01:43
Vis dar laukia, į kurį aš jau sumokėjo už galimybę naudoti programinę įrangą. :-(

kamilkurczak
13-07-10, 13:20
Aš bandė prisijungti prie jūsų admicp, bet aš negalėjau. Ar jūsų patvirtinti savo slaptažodį?

vBET
20-07-10, 15:45
Pagal PM info kurį mane galiu pasakyti, kad jūs tiesiog nebuvo pūdymas diegimo instrukcijas. Jūs nenurodėte įkelti reikalingus failus į reikiamą vietą. Prašome tik skaityti README.html ir pūdymas, montavimo instrukcijos. Taip pat prašome pūdymas šį failą importuoti produkto instrukcijos - kaip jūs PM man buvo tryig importo negerai failai (Admin CP).

Pasakykite tai yra darbo, kai jums pūdymas diegimo instrukcijas preciselly ir pirmą kartą įkelti reikalingus failus į reruired kataloge ir tada importuoti produkto failo. Taip pat atminkite ARBO konfigūracija, kai ji bus pasirengusi.

vBET
21-07-10, 07:14
Tiesiog gauti patvirtinimą PM, kad įrenginys yra gerai:) Atsiprašome užtruko taip ilgai, bet jūs turite tinkamas sprendimas, labai pirmasis atsakymas - tie nurodymai buvo ignoruojami. Mes galvojome, kad jūs fallowed ir vis dar turėjo klausimų - mus supainioti ir sukant aplink, ieško klausimas, kuris nėra iš tikrųjų egzistuoja;) Ateityje prašome pūdymas įrengimas / atnaujinti instrukcijas ir tai bus padaryta iš karto:)

Didelis, kad jūs galite mėgautis vBET dabar! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1