PDA

Žiūrėti pilną versiją: vBET 4.2.3 perskirstytas



vBET
30-06-10, 07:29
Hi all.

Dėl kai kurių papildoma funkcija prašo mes turime pakeisti 4.2.3 išleidimo data. Mes ruošėsi ją kitą savaitę ir gali būti išleisti kaip tai yra dabar. Dar mes gavome vertingų atsiliepimų apie galimus patobulinimus Viso failų talpyklos Svečių funkcionalumą, pavyzdžiui, išjungti normalus puslapių, pašto turinio saugomi diske, numatytą užduotį kliringo senas skausmas failus.

Mes nusprendėme, kad bus geriau išleisti 4.2.3 tie pokyčiai, įtraukti. Taigi, mes negalėsime pristatyti pirmą liepos savaitę. Atsiprašome už nepatogumus, bet šis perplanuoti duos geriausią sprendimą mūsų vB4 vartotojai:)

Kolbi
30-06-10, 08:47
Sveiki, aš manau, kad tai ne problema. Žvelgiant į ateitį, į kitą versiją! Sveikinimas VLT. su statistiniais duomenimis, kurių vertimas yra naudojamas ir kaip dažnai?

vBET
30-06-10, 09:52
Mes planuojame pridėti statistikos šalia išleidimo.

bhanuprasad1981
30-06-10, 18:48
tikiuosi gauti rankų netrukus;)

linuxtuts
02-07-10, 02:08
Puikios naujienos vBet! Ačiū, nes mano klaidų verčiant straipsnius grįžo po atnaujinimo dėl kokios nors priežasties.

Ačiū,

vBET
02-07-10, 22:26
Puikios naujienos vBet! Ačiū, nes mano klaidų verčiant straipsnius grįžo po atnaujinimo dėl kokios nors priežasties.

Ačiū,

Atsiprašome, bet aš ne suprasti, kad prane ¹ im ±. Ar esate laimingas, ar turite kokių nors klaida po atnaujinimo? Ir kaip galėtumėte atnaujinti į 4.2.3, jei ji dar neegzistuoja? Jūsų informacija yra tikrai apie 4.2.3?

linuxtuts
07-07-10, 05:13
Ne, aš buvo kalbama apie mano vBulletin atnaujinti iki versijos 4.0.4 PL1 Matė.
"Puikios naujienos", ruošiasi išleisti ..:)

Ačiū,

bhanuprasad1981
20-07-10, 16:55
visus atnaujinimus: D

vBET
20-07-10, 19:27
Aš ką tik grįžo iš atostogų, todėl pirmiausia reikia spręsti visus klausimus ir tada atnaujinti grafiką:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations