PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išleisti vBET 3.3.4



vBET
21-06-10, 16:54
Hello:)

Mes turime jums naują versiją vBET. Šioje versijoje mes turime darbo efektyvumu (svarbiausia - visą failų talpyklos svečiams), o taip pat keletas naujų funkcijų ir keletą klaidų, pataisyti. Mėgaukitės! :)

Naujas:

Padidinti energijos efektyvumą

Ankstesnės vBSEO neteisingas URL nukreipimus
Viso failų talpyklos svečiams

Konfigūruojami failų talpyklos laiko gyventi
Konfigūruojami failų talpyklos laiko gyventi mažiau atitinkamus puslapius
Konfigūruojama nustatyti mažiau atitinkamus puslapius
Konfigūruojama puslapių ignoruojamas failų talpyklos Svečiai

Visų šalių vėliavomis nufotografuotus vaizdus kaip vieną failą iš serverio (CSS Sprite remiamų)

Ignoruojamas žodžių / sakinių, funkcionalumas

Pritaria pranešimų, grupės žinutes, lankytojų pranešimai Paveikslėlio komentarai asmeninius pranešimus

Nepermatomas ignoruojami žodžiai jau esamus pranešimus

Palaiko: Pranešimai, grupės žinutes, lankytojų pranešimus, nuotraukos komentarus

Galimybė ne versti turinio kodas HTML tegus


Pasikeitė šablonai:

vbenterprisetranslator_inpost_translate
vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
vbenterprisetranslator_flag


Klaidas ištaisyti:

Apibrėžta rež už vBSEO
Span nesilaikantiems kai kurie maketai
Versti langtitle atsakyti į pranešimą
3.5 su vBSEO archyvas
Taupymo užsakymą profilis srityse pagal išverstą puslapį
Skaldyti langtitle ilgą pavadinimų auto "Re:" parinktį
langtitle analizuojama, newreply išverstas vaizdas
Multi langtitle nepermatomas


Ir keletą žodžių apie naują Viso failų talpyklos Svečių funkcionalumą. Kai įjungti jį patikrins, ar prašymas yra vartotojas nėra prisijungęs. Jei jis yra iš svečių, bus patikrinti rezultatas nėra jau išsaugotos. Atveju ji yra - visą HTML atsakas bus imtasi iš talpyklos. Jei ne, tada jis bus išsaugotas po to, kai produkcija yra gaminama. Atkreipkite dėmesį, kad ji bus dirbti taip pat savo originalaus puslapius - todėl pagerės kartos laikas ir mažiau BP užklausas taip pat ne išverstų puslapių. Jis yra labai konfigūruojama. Tai reiškia, kad galite nustatyti ne tik laikinojoje laikas, bet jūs taip pat galite apibrėžti, kuriuos puslapius jūs confider mažiau aktualūs ir tuos puslapius, galite nustatyti ilgesnį laiko talpyklą. Pagal nutylėjimą normalus puslapių talpyklos laikas yra 1 valanda (tai reiškia, kad svečiai gali matyti forumą pokyčiai po 1 valandos, jei puslapis buvo tiesiog talpyklą) ir mažiau atitinkamus puslapius pagal nutylėjimą yra 15 dienų. Žinoma tai yra konfigūruojama Admin CP. Taip pat galite nustatyti, kurie puslapiai turi būti ignoruojama Viso failų talpyklos Svečių.
Mes buvo bandymų, vis dar kurį laiką mūsų forumuose apsvarstyti šią funkciją, nes beta. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad jums teks nustatyti atitinkamas privilegijas šiai talpyklai katalogą galėtų naudoti ją kitaip talpyklos failus negali būti generuojami. Informacija konfigūracijos aprašymas.

PS.
Mes taip pat apims vBET 4.x greitai:)

Snake
21-06-10, 17:46
I dont suprasti šį failą talpyklos, kodėl jums reikia 2. Talpyklos, jau išsaugo puslapius ir tik atnaujinimus, kai naujas turinys yra pridėta, taigi, kodėl talpyklą 1 valandą vėl, jūsų paaiškinimo sunku suprasti.

linuxtuts
21-06-10, 18:36
Super Mate!

Ačiū mln.

Darn: manė, kad tai buvo 4.0.x. .. Cool Bet kuriuo atveju, nors ... Ar ne laukti 4.0.x versija. :)

bhanuprasad1981
21-06-10, 18:51
4.x versija laukia:)

Snake
21-06-10, 21:55
Kaip redaguoti CSS vėliavas prašom, reikia pakeisti, kaip jie rodomi kaip tai atrodo keista, nes ji yra.

steve
21-06-10, 22:39
Yra klientų remti šiuo metu turima? Šis atnaujinimas sukelia nukreipti kilpos, ir aš skubiai reikia asistentas.

Goanna
21-06-10, 23:17
4.x versija laukia:)

Sveiki,

Aš taip pat laukti 4.x versija ;-)

wowglider.de
22-06-10, 00:05
Nr montavimo instrukcijos (ar atnaujinti instrukcijos)?

hotslot
22-06-10, 00:07
J. kodėl mes atnaujinti vb 3 dalykus, kai jos vb4. dabar.

ateiti apie vbet turėtume gauti vbet modernizuotos vb 4 Pirmosios!

Ramses
22-06-10, 00:46
J. kodėl mes atnaujinti vb 3 dalykus, kai jos vb4. dabar.

ateiti apie vbet turėtume gauti vbet modernizuotos vb 4 Pirmosios!
Kodėl jūs manote, kad yra kažkas geriau, nes VB3 vartotojai?

rootksk
22-06-10, 11:35
Patobulinta po serverio apkrovos problema: (

steve
22-06-10, 11:49
Ar kas nors turi bet kokią idėją, kaip didelių failų talpyklos gali gauti prieš tai turi neigiamą veiklos poveikį?

vBET
22-06-10, 15:44
I dont suprasti šį failą talpyklos, kodėl jums reikia 2. Talpyklos, jau išsaugo puslapius ir tik atnaujinimus, kai naujas turinys yra pridėta, taigi, kodėl talpyklą 1 valandą vėl, jūsų paaiškinimo sunku suprasti.

Duomenų bazės talpyklą išsaugo tik tie vertimai,. Ne visą HTML turinį. Taigi, kai generuoja šiek tiek išverstą puslapį, tada pirmą įprastą puslapio sukuriama ir po to ji analizuojama ir išversti. Per vertimo BP talpyklos ir išversti sakiniai paimti iš ten. Tiesiog sakiniai - ne visą HTML, nes kiekvieną kartą, vertimai gali būti skirtingi (ty skirtingų vartotojų privilegijas, pasikeitė turinį). Viena HTML puslapyje galite turėti šimtus sakinių versti - vBET turinį tarp HTML žymes. Dėka BP talpyklos tuos vertimus nėra, turi būti imamasi iš "Google" kiekvieną kartą - kas sunaudoja daug laiko - vietoj to, jie yra paimti iš savo vietos BP. Dar - normalus puslapis turi būti sukurtas ir po, kad išversta.

Viso failų talpyklos svečiams veikia tik svečiams. Ačiū, kad mes neturime nerimauti, kad vartotojai turi skirtingas privilegijas ir pamatyti skirtingus dalykus. LL svečiai mato tą patį turinį. Dėl to mes ne turi išanalizuoti rezultatus ir išversti dalimis kiekvieną kartą - mes galime tiesiog daryti viena, o ir talpyklos visą HTML kodą. Taigi šiuo atveju, kai visas puslapis nėra talpyklą, arba talpyklos turinio yra per senas, tada įvyksta normalus vertimas - kaip aprašyta anksčiau. Tačiau šį kartą pačiame gale visą HTML kodą įrašyti į failą. Todėl kitą kartą, kai pačios prašymu ateina iš svečių nereikia generuoti net įprastą puslapio turinio - mes tiesiog srautas svečių jau išsaugotos HTML failą. Štai kodėl mes išgelbėti daug SQL užklausų, CPU ir atminties. Mes tiesiog suteikiame vartotojo turinys iš statinis failas. Štai kodėl tai yra svarbu nustatyti, kiek laiko tai talpyklos galioja. Nes, jei kas nors keisis, ty naujas pranešimas atvyks siūlai, svečiai nemato šį naują postą, kol baigs galioti jau talpyklą failą. Po, kad per artimiausius prašymą vėl įprastą puslapio bus surinkta, išversta ir išsaugotas, ir šio turinio svečiai matys, ty dar vieną valandą (konfigūruojama). Jie nematys jokių pakeitimų, kol talpyklą failą baigiasi dar kartą. Žinoma jūsų vartotojai galės matyti viską, nes ji veikia tik svečiai (taip pat robotai, nes robotai nuskaito jūsų forumą kaip svečiai).

Pasakykite padėti Jei turite klausimų, tiesiog paprašykite - mielai ją apibūdinti:)

vBET
22-06-10, 15:49
Super Mate!

Ačiū mln.

Darn: manė, kad tai buvo 4.0.x. .. Cool Bet kuriuo atveju, nors ... Ar ne laukti 4.0.x versija. :)

Ji bus, ji bus:) Dauguma naujų dalykų ten yra jau išbandyti. Mes tiesiog turime daugiau daryti tuo atveju Viso failų talpyklos svečiams apie vB4, nes mes palaikome ten daugiau rūšių URL vBSEO ir draugiškas URL iš VB vertimo. Ir visi mes turime jį išbandyti labai atsargiai ir vis dar anksčiau nukreipti kai tų įgyvendinti paramą. Taip pat - mes naudosime šį papildomą laiko patikrinti visas galimas problemas, su Viso failų talpyklos svečiams (kuris yra laikomas BETA) VB3 forumuose. Mes išbandyti jį gerai, tačiau ji yra visada geriau, labiau rūpi geros kokybės:)

vBET
22-06-10, 15:52
Kaip redaguoti CSS vėliavas prašom, reikia pakeisti, kaip jie rodomi kaip tai atrodo keista, nes ji yra.

failo / images / vbet / Vėliavos / vbet.css
Prašome apibūdinti geriau ką tai reiškia, "keistai", - gal mes jums padėti. Taip pat rekomenduojame naudoti tokių dalykų Firefox įskiepiai Firebug, - ji leis parodyti jums, kurie tiksliai nurodyta elementai naudojami CSS stilių. Tai tikrai naudinga:)

vBET
22-06-10, 15:53
Yra klientų remti šiuo metu turima? Šis atnaujinimas sukelia nukreipti kilpos, ir aš skubiai reikia asistentas.

Mes turime savo elektroninio pašto adresą ir ją patikrinti. Mes negalime atkurti jūsų serveryje. Jūs turite klausimą apie tikslų URL, kurie šio ciklo atsako. Prašome patikrinti ir atsakyti į ten:)

vBET
22-06-10, 15:54
Nr montavimo instrukcijos (ar atnaujinti instrukcijos)?

Standartas. Tiesiog įsitikinkite, kad jums padaryti viską. Dažniausiai vartotojai neturi norite įkelti nuotraukas - turite šią versiją. Dabar mes turime vieną vaizdą visų valstybių vėliavomis,. Jei ne visiškai atnaujinti, pamatysite skaldytų vėliavomis.

vBET
22-06-10, 16:00
J. kodėl mes atnaujinti vb 3 dalykus, kai jos vb4. dabar.

ateiti apie vbet turėtume gauti vbet modernizuotos vb 4 Pirmosios!

Žinau, kad visi jo versija yra svarbiausia;) Ir mes nenorime, kad ginčytis su tuo:) šiuo atveju vBET3.x yra ankstesnė už labai gerą priežastį: KOKYBĖ. Mes pridėti naujų svarbių funkcijų (Viso failų talpyklos svečiams) šioje versijoje, ir buvo daug lengviau pridėti į VB3, nes nėra draugiškas URL, ir mes verčiame tik thread URL vBSEO. Atveju vB4 sudėtingesnis - draugiškas URL turi būti remiami, ir mes verčiame daug daugiau rūšių, URL. Išleidimą ji pirmą kartą VB3. leido mums išbandyti jį labai gerai nekilnojamojo forumuose, patikrinkite, kad ji veikia gerai, galbūt parodys keletą klaidų, kol ji eiti į vB4. Ir po to, kai mes Visiškai užtikrinti, kad visi bauda, mes vis dar turime pridėti vB4 Aditional parama (Friuendly URL, translted URL). Štai kodėl šį kartą vBET3.x anksčiau, o mes vis dar reikia 2 savaites, vBET4.x. Ir ačiū, kad jūs gausite tirpalą, kuris yra labai geros kokybės, Ewen, jei jis yra sudėtingesnis thatin atveju VB3

vBET
22-06-10, 16:02
Patobulinta po serverio apkrovos problema: (

Prašome atidaryti naują temą į skyrių "Trikčių diagnostika ir aprašyti ją daugiau.

vBET
22-06-10, 16:08
Ar kas nors turi bet kokią idėją, kaip didelių failų talpyklos gali gauti prieš tai turi neigiamą veiklos poveikį?

Ten turėtų būti, nėra tokio dalyko kaip neigiamo veiklos poveikio, nes failų talpyklos. Jis yra, nes Failų talpyklos nėra auga ... Mes sukurti atskirą failą kiekvieną prašymą URL. Taigi, kiekvienas failą talpyklos tiesiog statinis HTML failo (talpyklos produkcija prašymą). Kai jūsų serveris išsaugo daugiau ir daugiau vBET, tiesiog sukuria vis daugiau ir daugiau failų. Taigi kiekvieną kartą, kai toks failas yra nuskaitomas:
1. Ji yra skaitoma tik rezultatas, šiuo konkrečiu URL
2. Mes net nereikia skaityti į atmintį - tiesiog srautas klientui naudojant PHP funkciją: readfile

Dėl, kad, net jei jūsų rezultatas puslapis yra tikrai didelis - taip failą talpyklos taip pat didelis, jis neturi neigiamo veiklos poveikio, nes jis bus tiesiog srautas šį vieną failą, be net skaityti visa tai į atmintį. Taigi pamatysite privalumus ne trūkumai.

Snake
22-06-10, 16:51
Ačiū už paaiškinimą, aš dabar suprantu, i mento vėliavas atrodo susibūrė, todėl aš išdėstyti juos su kai kurių užsakymą CSS margin.

Ir paskutinis dalykas, naujojo kodo nėra patvirtinti W3.

[Neteisingas] aprašų patvirtinimas http://www.computer-juice.com/forums/f43/pc-overclocking-guide-4465/ - W3C Markup patvirtinimo medžiagų (validacijos)

Snake
22-06-10, 17:02
Kitą klaidą, i leistų vbet, kai kuriuose puslapiuose ir siūlai įrankiai pertraukas, ty nuorodą viršuje - meniu pertraukos lašas. Tada Temos įrankiai sriegio dugno nėra jo piktogramos. "Post Reply" piktograma dingsta. Ši klaida nustato pats, jei išjungiu vbet. ir tai įvyksta tik svečiams. Ačiū.

Žiūrėkite čia - Amžinasis "įgyjančioji tinklo adresas" tinklo plokštė - Kompiuteriai sultys

vBET
22-06-10, 17:16
Ačiū už paaiškinimą, aš dabar suprantu, i mento vėliavas atrodo susibūrė, todėl aš išdėstyti juos su kai kurių užsakymą CSS margin.

Ir paskutinis dalykas, naujojo kodo nėra patvirtinti W3.

[Neteisingas] aprašų patvirtinimas http://www.computer-juice.com/forums/f43/pc-overclocking-guide-4465/ - W3C Markup patvirtinimo medžiagų (validacijos)

Taip - esate teisus. Mes perkelti mūsų CSS nurodo į kitą vietą. Ačiū už dėmesį:)

vBET
22-06-10, 17:19
Kitą klaidą, i leistų vbet, kai kuriuose puslapiuose ir siūlai įrankiai pertraukas, ty nuorodą viršuje - meniu pertraukos lašas. Tada Temos įrankiai sriegio dugno nėra jo piktogramos. "Post Reply" piktograma dingsta. Ši klaida nustato pats, jei išjungiu vbet. ir tai įvyksta tik svečiams. Ačiū.

Žiūrėkite čia - Amžinasis "įgyjančioji tinklo adresas" tinklo plokštė - Kompiuteriai sultys

Prašome atidaryti naują temą šiame Klaidų atskaitomybės skyrių:) Mes galėsime valdyti. Be to, kai rašysite ten patvirtinkite daro, tai atsitinka su Full failų talpyklos Svečiai įjungtas, ar nesvarbu.

steve
22-06-10, 21:57
Mes turime savo elektroninio pašto adresą ir ją patikrinti. Mes negalime atkurti jūsų serveryje. Jūs turite klausimą apie tikslų URL, kurie šio ciklo atsako. Prašome patikrinti ir atsakyti į ten:)

Hi there

VBSEO atnaujinta versija 3.3.0, 3.5.1 ir problemos nuėjo:)

ačiū

steve
23-06-10, 00:16
Ten turėtų būti, nėra tokio dalyko kaip neigiamo veiklos poveikio, nes failų talpyklos. Jis yra, nes Failų talpyklos nėra auga ... Mes sukurti atskirą failą kiekvieną prašymą URL. Taigi, kiekvienas failą talpyklos tiesiog statinis HTML failo (talpyklos produkcija prašymą). Kai jūsų serveris išsaugo daugiau ir daugiau vBET, tiesiog sukuria vis daugiau ir daugiau failų.

Puikus, vienas iš mūsų forumuose talpyklos katalogą daugiau nei 10GB po to, kai buvo paleista apie 12 valandas, rezultatai yra fantastinis puikus sprendimas.

Taurus
23-06-10, 11:18
Aš skubiai reikia pagalbos. Po atnaujinimo, aš tai ant mano forumas klaida:

Įspėjimas: array_merge () [function.array-sujungti]: Argument # 1 [kelias] masyvas / global.php (400): eval () 'd kodą on line 1153

Mano visą forumą visiškai messed up. Dėl tam tikrų priežasčių tai atsitinka, jei tik nesate prisijungęs. Taigi svečiai. Jei prisijungęs, viskas yra gerai.

EDIT: Gerai supratau, kad po to, kai aš neįgaliesiems Naudoti Viso failų talpyklos svečių (BETA!) "viskas yra gerai. Taigi čia turi būti kažkas negerai ten. (Aš chmod 777-R vbet_guestcache)

steve
23-06-10, 11:27
Aš skubiai reikia pagalbos. Po atnaujinimo, aš tai ant mano forumas klaida:

Įspėjimas: array_merge () [function.array-sujungti]: Argument # 1 [kelias] masyvas / global.php (400): eval () 'd kodą on line 1153

Mano visą forumą visiškai messed up. Dėl tam tikrų priežasčių tai atsitinka, jei tik nesate prisijungęs. Taigi svečiai. Jei prisijungęs, viskas yra gerai.

Kas yra URL?

steve
23-06-10, 11:30
EDIT: Gerai supratau, kad po to, kai aš neįgaliesiems Naudoti Viso failų talpyklos svečių (BETA!) "viskas yra gerai. Taigi čia turi būti kažkas negerai ten. (Aš chmod 777-R vbet_guestcache)

Gerai, man reikia slopinti PHP klaidų, talpyklos buvo patikrinti failą amžiaus failų, kurie neegzistavo ir buvo bugging,. Failų talpyklos yra nuostabus to, jei jūs galite naudoti ją, jūs papratimas regret it.

Taurus
23-06-10, 11:36
Taip, aš suprantu tai. Aš tikrai tikiuosi, Michael galima rūšiuoti.

steve
23-06-10, 11:45
Taip, aš suprantu tai. Aš tikrai tikiuosi, Michael galima rūšiuoti.

Nėra probs. Aš tiesiog rodo tai, nes kai aš paleisti į vakar panaši problema, buvau sutiktas su tyla čia. Spėju, bendruomenės nariai padeda vienas kitą? Aš asmeniškai nebūtų bandoma iš esmės pagerinti, jei aš žinojau, parama buvo nesiruošia būti prieinama per ateinančius 6 ar 8 valandas ar daugiau.

Taurus
23-06-10, 11:57
Thanks Steve vyras!! Aš tikrai vertiname tai!!

vBET
23-06-10, 17:09
Aš skubiai reikia pagalbos. Po atnaujinimo, aš tai ant mano forumas klaida:

Įspėjimas: array_merge () [function.array-sujungti]: Argument # 1 [kelias] masyvas / global.php (400): eval () 'd kodą on line 1153

Mano visą forumą visiškai messed up. Dėl tam tikrų priežasčių tai atsitinka, jei tik nesate prisijungęs. Taigi svečiai. Jei prisijungęs, viskas yra gerai.

EDIT: Gerai supratau, kad po to, kai aš neįgaliesiems Naudoti Viso failų talpyklos svečių (BETA!) "viskas yra gerai. Taigi čia turi būti kažkas negerai ten. (Aš chmod 777-R vbet_guestcache)

Prašome atidaryti naują temą šioje pranešimus apie klaidas. Mes galėsime valdyti šį ten.

vBET
23-06-10, 17:18
Gerai, man reikia slopinti PHP klaidų, talpyklos buvo patikrinti failą amžiaus failų, kurie neegzistavo ir buvo bugging,. Failų talpyklos yra nuostabus to, jei jūs galite naudoti ją, jūs papratimas regret it.

Tai yra tikslas - mes ne patikrinti, ar failas egzistuoja, kad būtų išvengta nereikalingų IO operacijos. Pagal PHP manual (PHP: filemtime - rankinis (http://php.net/manual/en/function.filemtime.php)) funkcija filemtime grąžina false ne esamus failus. Mes nežinojo apie kokių nors klaidų pranešimų - pagal šį vadovą funkcija neturėtų siųsti bet kuriuo atveju ne esamo failo klaidas. Ar galite, prašome atidaryti naują temą Troubleshoting arba pranešimus apie klaidas, kad jūsų klaidos pranešimų, pavyzdžiui?

Visiems - prašome netraktuoja šioje temoje kaip tik apie šį vBET versija. Bėdų ar klaidų - rašykite atitinkamuose skyriuose. Mes negalime valdyti savo problemas, jei šie bus čia.

haiduongbk
24-06-10, 09:27
Aš atnaujinau nuo 3.3.4 iki 2 dienų. Pirmąją nuorodą "Google" Atsiuntė ne tiek, kiek kiekvieną dieną, o šiandien pamačiau mažėja. Aš nesuprantu, kodėl, nepaisant visų pranešimų temas ir vis dar auga normaliai. Kas panašus į mane? Aš sumažėjo nuo 145.000 iki 139.000 nuorodos "Google"

vBET
24-06-10, 09:42
Aš atnaujinau nuo 3.3.4 iki 2 dienų. Pirmąją nuorodą "Google" Atsiuntė ne tiek, kiek kiekvieną dieną, o šiandien pamačiau mažėja. Aš nesuprantu, kodėl, nepaisant visų pranešimų temas ir vis dar auga normaliai. Kas panašus į mane? Aš sumažėjo nuo 145.000 iki 139.000 nuorodos "Google"

Tai neturi nieko daryti su atnaujinta vBET3.3.4 - "Google" tiesiog nereaguoja skrybėlę greitai. Gali būti daug priežasčių, tačiau ji nėra vBET:)
Vienintelė priežastis, tai būtų galima padaryti vBET (bet ne per tokį trumpą laiką), jei kai kurie išverstų puslapių nesukuria. Jei rasite, kad kai kurie puslapiai yra nepasiekiamas - atkreipkite dėmesį mums. Jūs galite rasti jį į žiniatinklio tvarkytojams.

haiduongbk
24-06-10, 09:52
Dėka Michal. Aš po jo daugiau laiko. ir mokytis priežastis.

vBET
24-06-10, 10:24
Dėka Michal. Aš po jo daugiau laiko. ir mokytis priežastis.

Daugiausia bendrų, kad žmonės pamiršo, kad jie padarė pakeitimus robots.txt 2-3 mėnesiais anksčiau (taip "Google" reaguoja tokiu laiku - galima greičiau, jei turite super aukšto Page Rank). Taip pat kartais žmonės atrodo "Google" paieškos rezultatai - kai yra tik apytiksliai indeksuotų puslapių skaičių, o ne realus. Taigi derinimas gali pasikeisti geriau ir tai nereiškia, kad bet kokia jūsų puslapiuose buvo pašalintas iš indekso. Taip pat - "Google" yra didžiulis ir daug duomenų bazių, kurios laikas nuo laiko yra atnaujinami, pakartoti ir tt - tai gali būti tik darbo "Google" duomenų bazės algoritmai. Taip pat "Google" keičia savo indeksavimo algoritmus ir ty tai yra įmanoma, kad kai jūsų jau indeksuojami puslapių dabar yra laikomas dvigubo turinio (ty daugelis valstybių puslapių yra 99% paties) ir pašalinamas iš indeksų.

Tol, kol jūs nematote daug klaidų jūsų įrankių webmasters galite manyti, kad ji yra tik kaip "Google" bendradarbiauja. Tačiau jei matote klaidų - tada jis yra jūsų pusėje, ir tada jums turėtų reaguoti.

tavenger5
28-06-10, 21:59
Ten turėtų būti, nėra tokio dalyko kaip neigiamo veiklos poveikio, nes failų talpyklos. Jis yra, nes Failų talpyklos nėra auga ... Mes sukurti atskirą failą kiekvieną prašymą URL. Taigi, kiekvienas failą talpyklos tiesiog statinis HTML failo (talpyklos produkcija prašymą). Kai jūsų serveris išsaugo daugiau ir daugiau vBET, tiesiog sukuria vis daugiau ir daugiau failų. Taigi kiekvieną kartą, kai toks failas yra nuskaitomas:
1. Ji yra skaitoma tik rezultatas, šiuo konkrečiu URL
2. Mes net nereikia skaityti į atmintį - tiesiog srautas klientui naudojant PHP funkciją: readfile

Dėl, kad, net jei jūsų rezultatas puslapis yra tikrai didelis - taip failą talpyklos taip pat didelis, jis neturi neigiamo veiklos poveikio, nes jis bus tiesiog srautas šį vieną failą, be net skaityti visa tai į atmintį. Taigi pamatysite privalumus ne trūkumai.

Hrmm, Man patinka idėja spartinimo išverstas duomenis, bet ar nebūtų efektyviau, jei jis naudojamas kaip memcache kažką? Vietoj skaityti duomenis iš disko, tai jį perskaityti iš atminties.

vBET
30-06-10, 07:22
Hrmm, Man patinka idėja spartinimo išverstas duomenis, bet ar nebūtų efektyviau, jei jis naudojamas kaip memcache kažką? Vietoj skaityti duomenis iš disko, tai jį perskaityti iš atminties.

Remti esamų talpyklą bibliotekų iš TODO sąrašo. Be to, svečiams failų talpyklos gali būti tikrai didelis didelis forumuose. Per didelis, kad laikyti jį vien tik atmintyje - mes ieškosime sprendimų, kurie leis sujungti privalumai išlaikyti cache atminties ir disko.

haiduongbk
02-07-10, 01:29
Daugiausia bendrų, kad žmonės pamiršo, kad jie padarė pakeitimus robots.txt 2-3 mėnesiais anksčiau (taip "Google" reaguoja tokiu laiku - galima greičiau, jei turite super aukšto Page Rank). Taip pat kartais žmonės atrodo "Google" paieškos rezultatai - kai yra tik apytiksliai indeksuotų puslapių skaičių, o ne realus. Taigi derinimas gali pasikeisti geriau ir tai nereiškia, kad bet kokia jūsų puslapiuose buvo pašalintas iš indekso. Taip pat - "Google" yra didžiulis ir daug duomenų bazių, kurios laikas nuo laiko yra atnaujinami, pakartoti ir tt - tai gali būti tik darbo "Google" duomenų bazės algoritmai. Taip pat "Google" keičia savo indeksavimo algoritmus ir ty tai yra įmanoma, kad kai jūsų jau indeksuojami puslapių dabar yra laikomas dvigubo turinio (ty daugelis valstybių puslapių yra 99% paties) ir pašalinamas iš indeksų.

Tol, kol jūs nematote daug klaidų jūsų įrankių webmasters galite manyti, kad ji yra tik kaip "Google" bendradarbiauja. Tačiau jei matote klaidų - tada jis yra jūsų pusėje, ir tada jums turėtų reaguoti.
1 savaitė praėjo nuo mano svetainę Google akivaizdoje lieka iš esmės nepakitusios ir net aukštyn ir žemyn labai mažas, bet negali būti pasiektas numerius 145000 (praeitą savaitę. Skaičiai) 2 dienų prieš, kad ji liktų 145000. Ir šiandien yra 143000. Aš ne nustatyti arba pakeisti robots.txt failą nuo 6 mėnesių. Aš robots.txt failą ir konfigūruoti taip: User-agent: * Uždrausti "Mediapartners-Google": sitemap buvo atnaujintas būklės ataskaita yra sėkmingas, tačiau išaugo pateikti URL URL web indeksas taip pat buvo sumažintas diapazonas dieną. Aš nežinau, kas atsitiko su manimi, Ar galite padėti man, kodėl ne? Aš nežinau, kad ji gali sukelti. Aš apie 1 mėnesių programos vB 02:10 bet aš ne vBSEO Sitemap Generator konfigūracijas kaip jūsų vadovas čia bet kai įjungtas į komercinę versiją 3.3.3 domėjausi ir perskaityti sitemap config failą instrukcijas. Iš pradžių radau stabilų 3.3.3 versija labai susijaudinęs apie "Google" indekse bangą. Nuo atnaujinti į 3.3.4, tai yra. Aš nežinau, kodėl vėl? Laukiame jūsų pagalbos. tik 19 klaidų ataskaitų laiko iš mano svetainę Google Webmaster Tools

vBET
02-07-10, 22:33
1 savaitė praėjo nuo mano svetainę Google akivaizdoje lieka iš esmės nepakitusios ir net aukštyn ir žemyn labai mažas, bet negali būti pasiektas numerius 145000 (praeitą savaitę. Skaičiai) 2 dienų prieš, kad ji liktų 145000. Ir šiandien yra 143000. Aš ne nustatyti arba pakeisti robots.txt failą nuo 6 mėnesių. Aš robots.txt failą ir konfigūruoti taip: User-agent: * Uždrausti "Mediapartners-Google": sitemap buvo atnaujintas būklės ataskaita yra sėkmingas, tačiau išaugo pateikti URL URL web indeksas taip pat buvo sumažintas diapazonas dieną. Aš nežinau, kas atsitiko su manimi, Ar galite padėti man, kodėl ne? Aš nežinau, kad ji gali sukelti. Aš apie 1 mėnesių programos vB 02:10 bet aš ne vBSEO Sitemap Generator konfigūracijas kaip jūsų vadovas čia bet kai įjungtas į komercinę versiją 3.3.3 domėjausi ir perskaityti sitemap config failą instrukcijas. Iš pradžių radau stabilų 3.3.3 versija labai susijaudinęs apie "Google" indekse bangą. Nuo atnaujinti į 3.3.4, tai yra. Aš nežinau, kodėl vėl? Laukiame jūsų pagalbos. tik 19 klaidų ataskaitų laiko iš mano svetainę Google Webmaster Tools

Mano nuomone tikriausiai nieko neįvyksta. Jūs neturite žiniatinklio tvarkytojams klaidas. 143 000 arba 145 000 - tai atrodo kaip įvertinti ne tikros, tikslios indeksuotų puslapių skaičių. Ir jei ji Vertinant įvertinti tada rezultatai gali skirtis. Iš kur jūs vartojate tuos numerius?

vBET
09-08-10, 22:19
Kitą klaidą, i leistų vbet, kai kuriuose puslapiuose ir siūlai įrankiai pertraukas, ty nuorodą viršuje - meniu pertraukos lašas. Tada Temos įrankiai sriegio dugno nėra jo piktogramos. "Post Reply" piktograma dingsta. Ši klaida nustato pats, jei išjungiu vbet. ir tai įvyksta tik svečiams. Ačiū.

Žiūrėkite čia - Amžinasis "įgyjančioji tinklo adresas" tinklo plokštė - Kompiuteriai sultys

Pataisyta ir bus įtraukti į vBET 3.3.5:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1