PDA

Žiūrėti pilną versiją: priimta Kaip praleisti <code> </ code>?



Morgan
17-06-10, 16:19
Sveiki, Esu naujas su VBET, ir aš turiu programavimo forumas .. ir visas temas <code> </ code>, tai ir aš noriu praleisti vertimo, kad ..

Kokių nors idėjų?

mano forumas: www dot programmershere dot com

kamilkurczak
18-06-10, 08:40
Aš negaliu atkurti problema, gal senesnės versijos forumo. Prašome parašyti man, ką tu tiksliai vBulletin versiją, ir aš pabandysiu atgaminti VB versija kaip jūsų forumą.


šią problemą tikriausiai sukelia pašalinti komentarus įskiepiai (vBET naudoja komentarai NTD - ne tranlated plotas - laukui apibūdinti, be vertimo).

Pabandykite išjungti šią įskiepiai (pašalinti Komentarų).
Bandykite rasti konflikto su kitomis modifikacijomis. Norėdami tai padaryti, išjungti kitus mados ir palikti tik vBET. jei klaida neįvyksta, pereiti ruožtu toliau mados pamatyti, kur yra konfliktas.

Pridėta:
Atkreipkite dėmesį, kad vBET palaiko praleidžiant kodas, PHP ir HTML BBCodes vertimo. , Jei tai neveikia jūsų forumą, tada tikriausiai turite įjungti ceaning HTML komentarai (kaip aprašyta anksčiau), kas yra draudžiama, nes HTML Jūsų komentarai vBET ženklai produkcijos dalis, Nr tarkime išverstas (mes jį vadiname ne Išversta Plotas - NTD).

Morgan
18-06-10, 15:33
Dėka kamilkurczac, tačiau jos ne problema ..

aš noriu praleisti HTML turinį vertimo viduje <code> žodžius

Pavyzdžiui:


Dabar yra: <? Php funkcija moduliuoti {echo $ moduliuoti;}> <code> </ code>
Dabar: VBET versti, kad visomis kalbomis .. aš noriu išlaikyti, kad anglų kalba be vertimo

suprasti?

Noriu VBET praleisti visą tekstą, kad viduje <code> </ code>!

vBET
18-06-10, 19:44
Sveiki. Atsiprašome už sumaištį. vBulletin palaiko bbcode kodą, ir jūs, rašyti apie HTML kodas tegus - nesusipratimų šaltinis.

Jei naudojate kodo HTML tegus šablonus, tada redaguokite tuos šablonus ir pateikti visą kodo turinio viduje ne išversti srityje - todėl padėkite jį tarp and

Jei naudojate kodo HTML tegus pranešimų, tada redaguokite tų pranešimų ir pakeisti kodą į kodą BBCode HTML tegus.

Prašome pasakyti, kad jis sprendžia savo problemą.

Morgan
19-06-10, 15:07
galite priimti mano forumas ieškoti

Programuotojai Čia (http://www.programmershere.com)

220,000 pranešimų su <code>, kaip i juos redaguoti? : D

yra bet koks kitas sprendimas?

žr. pavyzdį čia

programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

vBET
20-06-10, 02:09
Šiuo metu vBET nėra paremti šį, tačiau mes galime. Aš perkelti savo pranešimus, prašymus funkcija.

Ir dabar vBET nevers ourputs PHP kodas ir HTML BBCodes. Mes ne turėjo, bet ne vertimas kodas HTML tegus prieš prašymu. Nes veiklos mes tai konfigūruojama. Galėsite įjungti variantas, kuris bus apsaugoti turinį kodo HTML tegus prieš vertimą. Jis bus įtrauktas į kitą spaudai:) Dėl sudėtingumo (mes tiesiog tą patį scenarijų ir stilių HTML žymes), mes negali suteikti greitai nustatyti anksčiau - atsiprašome turite laukti. Bet mes planuojame naują vBET 3.x spaudai šį / kitą savaitę ir kitą vBET 4.x išleisti iki kito mėnesio pirmą savaitę, todėl tikiuosi, kad jūs galite laukti šį trumpą laiką:)

vBET
20-06-10, 15:58
Priimta bus įtraukti į kitą spaudai:)

Morgan
22-06-10, 03:57
Thanks a lot!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1