PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Ačiū už vbet, tačiau aš pastebiu, kai keista problema su cmps_index puslapis



symbianist
15-06-10, 14:28
Ačiū už vbet, tačiau aš pastebiu, kai keista problema su cmps_index puslapį.
Aš turiu pervadinta į bindex.php cmps_index.php pag. Bet kai aš bandau spustelėkite trnalstor pavyzdžiui, arabų, tai rodo supjaustyti nuorodą kaip


www.mywebsite.com / su / b
kuri tariamai


www.mywebsite.com / AR / bindex.php

Ir tai yra tas pats visiems vertimas. ką man daryti, kad ištaisyti šią klaidą. ačiū iš anksto.

vBET
15-06-10, 17:35
vBET gabalai index.php url - Štai kodėl jūs turite šią problemą. Norėdami greitai nustatyti, prašome:
1. Redaguoti failą / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php
2. Ieškoti:


if (false !== strpos($address, 'index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('index.php','',$address);
}

2. Pakeisti:


if (false !== strpos($address, '/index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('/index.php','/',$address);
}


Prašome patvirtinti tai padeda. Mes įtrauksime jį į kitą spaudai, todėl galite būti ramus apie tai per atnaujinimus:)

symbianist
16-06-10, 10:25
Aš esu neteisus. Tai yra originalus index.php pervadinta į bindex.php ir mano cmps_index.php index.php.
Mano vertėjas index.php (iš pradžių cmps_index.php), atrodo, dirba gerai, bet neveikia bindex.php (iš pradžių index.php).

Ir aš negaliu rasti šio kodai / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php


jei (klaidingas! == strpos ($ adresas, "index.php") & & klaidingą === strpos ($ adresas, / Archyvas / ")) {
$ Adresas = str_replace ('index.php','',$ adresas);
}

Tai, ką aš turiu, / / vbenterprisetranslator_functions_url.php

jei ($ indeksas = strpos ($ adresas, "index.php")) {
$ Adresas = str_replace ('index.php','',$ adresas);
}


Prašome atsakyti artimiausiu metu.

vBET
16-06-10, 20:08
Gerai - tai kodas, kuris jums rasti vieną. Aš jums davė kodą iš versija nėra išleistas dar. Bet nenaudokite jo, nes šis klausimas yra kažkas, kad jums apibūdino pirmą vietą.

Apie aktualiu klausimu. Pirma - įsitikinkite, kad tai nebus padaryta kai vBSEO parametrus (pavyzdžiui užsakymą perrašyti ar kažkas).

Kai būsite tikri, kad tai ne vBSEO, tada prašome PM savo forumo URL ir prieigos duomenys, admin CP, CP ir FTP vBSEO - turės patikrinti, ją vietoje.

vBET
05-07-10, 07:41
Nes jis nuėjo PM - patvirtinti, klausimas gali būti uždarytas?

vBET
07-08-10, 11:56
Nėra patvirtinimas - uždarymo klausimas. Tuo atveju, jei jis vis dar aktyvus atsakykite čia ir bus atnaujinti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1