PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Ne, verčiant iš nieko, bet anglų?



widotcom
04-06-10, 16:35
Puikiai veikia, versti anglų nieko kito ... Tačiau, jei aš į / Forumas / es /********** ir po ispanų, ne po konvertuoti atgal į anglų (ar kita kalba).

Aš:

Rodyti pirminį tekstą vartotojas: Pridėjo JavaScript

, ir taip pat bandė kiti variantai, bet nė vienas, atrodo, į darbą. Aš tikiu, kad kažkas kvailas darau ....

Be to, aš nematau išverstas URL, bet aš gerai dabar. (Naudojant vBSEO)

kamilkurczak
04-06-10, 22:16
Sveiki,

(apie jūsų antrasis klausimas) pirmiausia - Nuorodos, kurios buvo išverstos, jums reikia pakeisti du failus:
1. FORUM_ROOT / includes / functions_vbseo_createurl.php
2. FORUM_ROOT / includes / functions_vbseo_url.php
visa instrukcija turite daryti ne įkelti aplanką (readme.koi) - vBSEO integracijai (Integracija su kitomis modifikacijomis)

Dabar apie problemą (vertimas): go-> admincp-> vBET-> "Google"
Siūlau pasitiki "Google", kai pasitikėjimo vertas "Google" kalbos aptikimą
Galite nustatyti patikimumo lygis - siūlau nustatyti 0,1 (10%) "Google" kalbos aptikimą pasitikėjimą
Pagal numatytuosius parametrus, jei ji yra 0,1 -, todėl, jei "Google" yra bent 10% tikrai apie pranešimą kalbą tada vBET bus pažymėti naują pranešimą lang bbcode automatiškai. Jei "Google" nebus tikrai pakanka - pranešimas lieka kaip ir administratorius, galite atnaujinti rankiniu būdu, jei tai yra būtina.

reikalaujama, jums reikia rankiniu būdu redaguoti esamus pranešimus. Jūs turite įdėti esamą tekstą [lang =] žymes.
viskas yra aprašyta čia:

widotcom
05-06-10, 00:03
Vertimas klausimas: aš jį gauti, jei aš noriu rašyti ispaniškai, aš galiu būti bet kokia kalba, įskaitant įsipareigojimų neįvykdymo, tačiau turi pateikti apie savo pranešimų [lang = es] BBCode tada, teisingai? Tada sistema Auto-versti, kokia kalba (kai aš pridėti lang BBCode)?

ETA: Praleistas vienas žingsnis vBSEO instrukcijas ... viskas veikia dabar .. AČIŪ ******

Vieną nedidelį dalyką ir aš įdomu, jei tai yra gerai .. Dabar žiūri thread .. Pavadinimas:

Realmente bueno nueva característica .

URL kirčiuotas i ... yra tai, kad gerai google ir tt?

realmente-bueno-nueva-caracter%C3%ADstica-628861/

kamilkurczak
07-06-10, 15:25
Sveiki,

tai ne OK (caracter% C3% ADstica)

Pleae kad užtikrinti, kad jūs padarėte visus reikiamus parametrus diskusijos (ir vBSEO jei turite), aprašyta README.html įdiegimo paketą. Jei ne, tuomet jūs galite turėti problemų su kai kurių kalbų simbolius.

vertimo problema: jei "pasitiki" Google ", kai rezultatas yra verta pasitikėjimo" Naujų pranešimų bus automatiškai įtraukti į lang BBCode, bet jūs turite pakuotės senų pranešimų šiame tegus.
Jeigu jums reikia parašyti forume gimtoji kalba šis tekstas negali būti supakuoti žymę.

kamilkurczak
10-06-10, 09:35
O, man labai gaila ..

Tai nėra problema. Pabandykite patikrinti šią nuorodą kitame naršyklės (Opera, Firefox),
turėtų būti išversti teisingai.
Tai yra naršyklės problema. "Google" nuskaito šią nuorodą teisingai (su raide).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations