PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Svetainės problemas ir sumažinti rezultatų skaičių "Google" svetainės adresas



haiduongbk
01-06-10, 08:54
Anksčiau aš nemokamą versiją 2.3.10. Už ne atidžiai perskaityti nurodymus, aš nepadarė operacijos, kuri turi pridėti vertimą sitemap, vBSEO Sitemap Generator kaip instrukcijas čia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vi/vbet-integration-other-plugins/98-sitemap-generator-integration.htmlTuy, ir aš pamačiau skaičių sitemap "Google" jis padidėjo labai greitai. kartu su adresų srities atnaujinti rezultatai "Google" žymiai išaugo. Aš neseniai įsigijo licenciją VBET ir ją įdiegti. Aš įdėti vadovas su vBSEO Sitemap Generator, kaip nurodyta pirmiau. Ir matau tituliniame puslapyje (indeksas URL) Sitemap ir Google rezultatų turi sušvelninti. Todėl ji neatitinka ne?-kita problema yra tai, kad "Google" žiniatinklio tvarkytojams taip pat radau svetainėje pakrovimo greitis diagrama buvo atidėtas. yra diagramos. prekybos išvalyti kambarį greičiau, nei jie yra iš tikrųjų. bet už prieinamą kainą ji balsų daugiau svetainių?

kamilkurczak
02-06-10, 16:40
Apie antrąjį klausimą:

vbet turi nieko bendro su "Sitemaps parsisiuntimo metu.
galbūt, jei tu negali integruotis savo Sitemap prieš - ji gali būti priežastis.
Jei tik dabar integruoti Sitemap - Sitemap - tai daug didesnis ir atsisiųsti yra lėtesnis.

pirmąjį klausimą, aš nesuprantu, ką tiksliai yra klausimas. Ar galite paaiškinti?

kamilkurczak
11-06-10, 08:59
Nėra atsakymo. Aš pakeisti pokalbio statusą į išspręsta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1