PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta vbet saugumo pažeidimus



hotslot
12-05-10, 16:22
http://www.hotslot.org/new-member-introductions/


Bėgu vbet ir 4.0.3

Atrodo, pateko į JS virusas nukreipti nuo vbet.

vBET
12-05-10, 16:58
Aš patikrinti ji greitai. Ką viruso jūs turite galvoje ir kaip jūs manote, kad gavo iš vbet?

hotslot
12-05-10, 17:03
mes stengiamės padėti jums pone .. Akivaizdu, kad ne tavo kaltė! Bet jei jūs galite padėti rasti atokiau nuo šito naujo, kad būtų cool.

ačiū

hotslot
12-05-10, 17:13
http://www.hotslot.org/new-member-introductions/


Bėgu vbet ir 4.0.3

Atrodo, pateko į JS virusas nukreipti nuo vbet.


Patikrinkite nuorodą aukščiau, jos gana akivaizdu, nukreipti. AVG blokuoja mano naršyklėje po to.
http://www.hotslot.org/vbenterprisetranslator_seo.php

vBET
12-05-10, 17:27
Matau, kad jūsų pagrindinį puslapį neveikia teisingai - išėjimo HTML sumažinti. Kas pasikeitė nuo paskutinio karto kai forume paleisti tinkamai?

vBET
12-05-10, 17:33
Patikrinkite nuorodą aukščiau, jos gana akivaizdu, nukreipti. AVG blokuoja mano naršyklėje po to.
http://www.hotslot.org/vbenterprisetranslator_seo.php

Taip, aš matau šį nukreipti, tačiau nebuvo nustatyta priežastis - rašė apie kai kurių viruso, taigi aš maniau, kad žinote, apie ką rašote. Prašome apibūdinti, ką AVG?

Aš tiria šį klausimą dabar ir rąstų Matau, kad nuoroda, kurią jums davė suteikia keistą htaccess nukreipti į: / var / chroot / home / content / h / o / t / hotslot. / Html / vbenterprisetranslator_seo.php
Kas sukelia Šiuo tikslu naršyklės URL. Galvoju dabar, kodėl vBET niekada nemato narys Įvadas URL ... Atrodo kai nukreipimas įvyktų anksčiau, bet aš nematau, tai. Htaccess

Jei turite dargi informacija, kuri galėtų padėti - pateikite jį.

hotslot
12-05-10, 17:34
Geras klausimas. Forumas buvo visiškai funkcinis praėjusią naktį. Šį rytą, kai jis įvyko.

vBET
12-05-10, 17:36
mes stengiamės padėti jums pone .. Akivaizdu, kad ne tavo kaltė! Bet jei jūs galite padėti rasti atokiau nuo šito naujo, kad būtų cool.

ačiū

Tai nėra akivaizdu šiuo metu turi būti diagnozuota pirmą kartą.

vBET
12-05-10, 17:43
Geras klausimas. Forumas buvo visiškai funkcinis praėjusią naktį. Šį rytą, kai jis įvyko.

Paklauskite asmenys, kurie turi prieigą prie jūsų forumą, - jūs jau problema, kad kažkas jums pašalinti failus iš serverio. Jūs turėtumėte apriboti prieigą ir pakeisti visus savo slaptažodžius. Mes jau davė jums patarimų pasikeisti FTP slaptažodį ir jūs ignoravo, po to, kai kai kurie failai dingsta iš serverio ... Prašome apsvarstyti iš naujo daryti, kad.

Taip pat, kaip aš parašė savo pagrindinį puslapį nėra tinkamai generavimo, kas ne vBET kaltės ir rodo, kad visą savo forumą statusas sudužo. Tai įmanoma, kad tų keistų nukreipimai yra, nes jūsų forume didesnis klausimas, kai jums nustatyti savo forumo klausimas, tada viskas vėl veiks. Žinoma, tai yra tik galimybė, bet dabar galiu pasakyti, kad kai kurie klausimai yra akivaizdžiai ne vBET kaltės.

Ar turite bet nukreipimai nustatytas taisykles prieš Htaccess failą Apache konfigūracijos? Atrodo, kad nukreipimas vyksta prieš vBET taisyklių, imasi veiksmų ir tai gali sukelti išdavimo. Jei neturite - prašome pateikti tų čia. Šiuo metu neturi clue, kodėl nukreiptų prieš vBET taisyklė taikoma ...

Taip pat, jei jūs turite atsarginę kopiją iš vakar - prašome apsvarstyti jį naudoti.

vBET
12-05-10, 18:53
Už bet kokius komentarus į paskutinę žinutę? Man reikia kokių nors galite suteikti man informacijos, padėti jums išspręsti šią problemą.

tavenger5
13-05-10, 00:27
Saugumo klausimas - vBulletin SEO forumuose (http://www.vbseo.com/f3/security-issue-41463/)

hotslot
13-05-10, 03:28
Aš nežinau, ką pasakyti?

Vis dar yra

vBET
13-05-10, 18:34
Saugumo klausimas - vBulletin SEO forumuose (http://www.vbseo.com/f3/security-issue-41463/)

Labai ilgai gija - tai yra kažkas susiję į vBET?

vBET
13-05-10, 18:35
Bet kokius komentarus ir paskutinis mūsų pranešimus?:


Smiggy
13-05-10, 23:52
Tikiuosi, tai greitai nustatyti.

hotslot
14-05-10, 05:23
Aš akivaizdžiai nieko nežino apie šią medžiagą vaikinai .. Mano techs bandžiau visą dieną ir ne sėkmės. Vienintelis būdas gauti kontrolė forume vėl buvo iš esmės pradėti iš naujo ir prarasti visą turinį.

Aš ne turiu sąvokos, kas atsitiko. : O

Smiggy
14-05-10, 19:00
Tai kelia didelį susirūpinimą.

Neįgaliesiems dabar, kol klausimas buvo diagnozuota ir pritvirtinti.

hotslot
14-05-10, 19:36
I dont wanna freaking iš kitų narių. Michał profesionalus. Jo veikia puikiai vis dar, o gal ir jos, kaip ji veikia 4.0.3? kuris žino, bet mes turėjome išjungti visą forumą ir funkcijos, ir mes prarado visi yra turinio. Baisi žinia daug priežasčių, žinoma, "Google" ir daugelis saugumo programinės įrangos blokuoti įėjimus į jūsų URL. Mes tiesiog reikia išsiaiškinti, kaip, po velnių, jie išnaudojo. Tai nėra lengva užduotis. ir aš nieko nežinau apie šį stuff! Aš nesu įsitikinęs, jei Vbet buvo mano admin skyriuje išbandyti ir nustatyti, ar ne ir bandyti nustatyti, kaip tai atsitiko. Aš tikiuosi, kad jie yra, nes šis saugumo pažeidimas niekada būti nustatytas kitas protingas ir thats Geriausia.

vBET
14-05-10, 23:58
Mes ne nuėjo į savo Admin CP. Dar negavau jokių atsiliepimų apie pateiktus klausimus. Jei turite techninių vaikinas pilną priėjimą prie jūsų forumą - paprašykite jo. Ar turite Apache konfigūracijos lygio bet peradresavimo taisykles?
Taip pat jūs rado tai, ko buvo problema, susijusi su jūsų pagrindinį puslapį kartos? - Turite klausimus, kurie nebuvo susiję su vBET ir nukreipimai, gali būti šalutinis poveikis savo forumo didesnis klausimas. Kas nors buvo padaryta šioje srityje?

Prašome PM prieigos duomenys, jūsų Admin CP - Aš Visiškai dissable vBET patikrinti ji neturi nieko bendro su šiuo klausimu.

vBET
15-05-10, 00:04
Tai kelia didelį susirūpinimą.

Neįgaliesiems dabar, kol klausimas buvo diagnozuota ir pritvirtinti.

Šiuo metu nėra joks galutinis diagnozuoti dar. Mes nežinome, kokių pokyčių, nes forume paskutinį kartą buvo funkcinis. Mes nežinome, ar bet kokį saugumo pažeidimą buvo vBET. Mes žinome, kad forumas buvo sulaužytas srityse, kurios nėra susiję su vBET. Mes žinome, kad kažkas turėjo patekti į šį forumą, nes buvo problemų su trūkstamų failų prieš ir slaptažodžius pasikeitė savininkas.

Mūsų tikrasis diagnozuoti rodo, kad forumo savininkas neturėjo idėja, ką jis rašo apie savo pirmąją žinutę. Taigi, kad mes galima pasakyti, kad nebuvo jokio JS virusas pateko pagal vBET. Nuorodą, kuri buvo suteikta mums kažkuo buvo nukreipti prieš net gavo vBET htacces taisykles. Mes įtariame, kad tai buvo kažkas Apache konfigūracijos lygio, bet negali būti tikras, nes mes turime ne iš vartotojo savininkas šioje srityje bendradarbiavimas. Bet tikrai jokio JS - nes js yra vertinamas naršyklės pusėje ir šie nukreipimai serverio pusėje. Ir kaip aš jau rašė - jis buvo prieš vBET ėmėsi kokių nors veiksmų - buvo diagnozuota rąstų pridėta į vbenterprisetranslator_seo - tai pirmasis prieigos tašką vBET ir visą forumą. Todėl, kad ten nuvyko jau pasikeitė URL mes įtariate, šiek tiek aukštesnio lygio klausimas. Apie šį forumą puslapių generavimo tik pusė nėra išverstas požiūrį, kas patvirtina mūsų įtariamųjų. Vis dar - yra tik įtariamieji, nes mes turime ne iš forumo savininkas paprašė sričių bendradarbiavimą.

Netrukus - jis gali turėti nieko bendro su vBET. Ar gali ką nors daryti su vBET. Mes visiškai išjungti vBET forume Patikrinti, ji yra susijusi vBET ne visi.

Šiuo metu mes turime teisę manyti, kad saugumo pažeidimo priežastis buvo prasta apsauga / administravimo valdymo. Ankstesnis klausimai apie šį forumą, nes kažkam veiksmus (pašalinti. Htaccess taisyklės, pašalinti visą failus). Mūsų pasiūlymas, kai išnyksta kai kurių failų, pasikeisti FTP slaptažodžius buvo ignoruojami.

Atkreipkite dėmesį, kad mes vis dar šiuo klausimu ir, kaip parašiau yra ne galutinis diagnozuoti. Šiuo metu laukia savininkas atsiliepimus.

hotslot
19-05-10, 01:23
Aš atgal gaila ...

Taip, kad ilga istorija trumpa mes prarado viską ir įkelti šviežių .. Mes vis dar gauti tai vis dėlto ...

Ar tai turi kažką daryti su VBET?


Dėka NLP-er mėgautis automatinis vertimas (vBET 2.4.3)


<div id="footer_copyright" class="shade footer_copyright">

Dėl <a href="http://www.forum.simple-nlp.pl/"> NLP-er jums patiks </ a> automatinis vertimas (vBET 2.4.3) <br>

</ Div>

Manau, 1 raktažodį ir 1 URL pakanka, jei ji yra.

vBET
19-05-10, 19:02
Aš atgal gaila ...

Taip, kad ilga istorija trumpa mes prarado viską ir įkelti šviežių .. Mes vis dar gauti tai vis dėlto ...

Ar tai turi kažką daryti su VBET?





Manau, 1 raktažodį ir 1 URL pakanka, jei ji yra.

Kodėl jūs naudojate nemokamą versiją? Jūs turite licenciją apmokama. Kas jums kotiruojamos yra išėjimo iš nemokamą versiją.

hotslot
19-05-10, 22:11
Aš ne idėja!

LOL

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1