PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta keista simbolių URL



magmf
09-05-10, 23:05
turiu keletą keistų simbolių Pavyzdys URL, kurie rodomi



turėtų būti



Kaip galima išspręsti šią problemą?

vBET
10-05-10, 21:07
Prašom man parodyti URL į puslapį, kuriame galiu pamatyti šį keistą URL generuojami. Taip pat prašome PM man šiek tiek bandymų sąskaitos duomenis, nes matau, kad jūsų yra apsaugotas.

magmf
10-05-10, 21:11
vbet,

suteikti jums lengvai suprasti ... tiesiog paleisti savo svetainę su Rusijos

under-linux.org/ru /

galėsite matyti URL, kad aš kalbu apie ... jūsų forumas tai nevyksta ...

vBET
10-05-10, 21:18
Taip, matau ją. Mes pirmą kartą tokio klausimo. Prašome:
- Jei jūsų forumas yra UTF-8, prašome įsitikinkite, kad kodavimas mažosiomis raidėmis.
- Įsitikinkite, kad jums leidžia išlaikyti ne anglų simbolių URL.

Neturėsi kitų patarimų - jei tai neveikia, prašome PM prieigos duomenys Admin CP, FTP ir vBSEO KP - Aš patikrinti ir pataisyti jį vietoje.

magmf
10-05-10, 21:20
mano forumas yra ISO-8859-1 yra koks nors būdas išspręsti šią ne UTF-8 forume?

vBET
11-05-10, 20:07
mano forumas yra ISO-8859-1 yra koks nors būdas išspręsti šią ne UTF-8 forume?

Žinoma! vBET visiškai palaiko UTF-8 forumuose:) užuomina buvo "jei":)

O kaip su savo vBSEO nustatymas laikymo? Tai yra svarbi dalis vBSEO integracijos:


(Privaloma) Nustatykite parinktis Bendrieji parametrai-> Simbolių pakeitimas-> "Pakeisti Ne anglų Veikėjai URL?" į "Laikyti ne anglų simbolių URL"


Ar tai kaip ji turėtų būti?

Ir vėl - jei tai yra OK, tada prašome PM man prieigą prie informacijos ir aš pamatyti ir ištaisyti vietą.

magmf
11-05-10, 21:49
tai kad ne anglų simbolių URL

magmf
11-05-10, 22:29
VBet, buvau forumas vBSEO skaitymą ir manau, kad šis klausimas yra susijęs su UTF-8 suderinamumą taip, tikriausiai man reikia konvertuoti į UTF-8 mano forumas.

Aš leis jums žinoti, kai konvertuojamos.

Ačiū,

vBET
12-05-10, 17:54
Jums nereikia konvertuoti į UTF-8 forumą. Ne, nes vBET. Mes remiame ne UTF forumuose ir dauguma mūsų klientų yra tokios. Prašome atsiųsti man prieigos duomenys, ir aš patikrinti, kas ten vyksta.

magmf
12-05-10, 18:00
vBET,

Aš negaliu suteikti jums prieigą prie sistemos ... bet jūs galite parodyti man vieną ISO-8859-1 forumas, kad nėra kodavimas URL rusų, jei taškas man vienas galiu patvirtinti, kad tai nėra susiję UTF-8 koduoti ..

taip pat aš pamačiau jus diskutuoti apie tai vBSEO forumas
http://www.vbseo.com/f9/utf-8-thank-you-your-help-31270/

šio kodėl aš manau, kad tai yra susiję

vBET
12-05-10, 18:15
Nuoroda, kurią jums davė ne mūsų diskusijų.

Jūs paprašė apie forumą pavyzdžiui. Štai vienas mano ne UTF-8 forumuose (dirbantys pagal vB3.8): ne UTF-8 forumą remia vBET (http://www.forum.simple-nlp.pl/)

Aš negaliu suteikti jums mūsų klientams URL - gal kas nors duos tai patys jums, ar jūs rasite kai kurių klientų URL jau paskelbtas forume (galite easilly patikrinti originalo koduotę html produkcija dėmesį išverstą puslapį).

Mes taip pat išbandyti pagal vB4.0 forumas ne UTF-8, bet aš negaliu suteikti jums mūsų bandymas atvejais URL (tik VB ir vBSEO licencijos). Štai kodėl aš tikiu, kad tai nėra kažkas, kuris privers jus pakeisti koduotę ... Aš suprantu jūsų saugumo klausimus, - jūs turite bandymas su tuo pačiu elgesio atvejų arba gali sukurti kopiją ir leisti mums naudotis ten? Aš negaliu padėti, dabar - šiuo klausimu pažymėjo, kad pirmą kartą. Tai kodėl aš manau, kad kai konfigūracijos problemos.

magmf
13-05-10, 05:36
Aš naudoju vBSEO 3,5 aukso ir vBulletin 4,3 savo bandymo aplinkos naudojant šią versiją?

vBET
13-05-10, 18:10
Mūsų tikrasis (šiuo metu) bandymo aplinkos vBET4.x:
- VB: 4.0.3 (Leidyba Suite ")
- Kodavimas: ISO-8859-1
- VBET: 4.2.2
- VBSEO: 3.5.0 RC2

magmf
15-05-10, 22:14
Ei vbet Poprawiłem mano forumas, po perskaičiavimo į UTF-8:) ačiū už jūsų pagalbą

vBET
20-05-10, 17:16
Great išgirsti:) Vis konversijos nėra būtina - vBET palaiko ne utf8, forumus 100% Bet aš suprantu, kad jūs negalite mums patikrinti, kas vyksta jūsų serveryje.

Bet kokiu atveju - utf-8 jūsų forumą dirbti greičiau, nes bus ne kiekvienas vertimas konversijos tarp koduotes:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1