PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Pagrindinė klaida sukelia vBulletin pagrindinis puslapis nutraukti darbo



Jesh
07-05-10, 04:25
Programinė įranga: vbet, Vb 4.0.3, vBSEO rc3

forumuose blokai ir vienas blokas naujausią dienoraščių.

Kažkas padarė 3 dienoraščių kita kalba tada anglų kalbą, kuris naudojamas pagal nutylėjimą.

Bumas. Pagrindinis forumo puslapyje, blokai nebus apkrovos.

Aš esu 100 proc. VBSEO. Neįgaliesiems vBSEO ir viskas buvo ok. Pasuko atgal ir neįgaliųjų forumą bloko ir jis veikė. Įjungtas forume bloko ir jis nebeveikia. Ištrinta dienoraštį bloką ir vėl dirbo.


****** Dabar atsiprašau, jei pranešimas yra aplaistytas.

vBET
07-05-10, 10:31
Gerai - vBSEO arba vbet? ;)

Ir apie problemą - puslapis, kuriame dienoraštį blokas, kuriame pavadinimai kitomis kalbomis pertraukas, - matyti, kad, kaip gali daugintis?

vBET
07-05-10, 13:05
Gerai, mes tai ištaisyti - ji bus įtraukta į kitą spaudai:)

Jesh
07-05-10, 14:42
Gerai, mes tai ištaisyti - ji bus įtraukta į kitą spaudai:)

Atsiprašome Michalas buvo rašyti mobiliuoju telefonu, todėl buvo sunku aiškiai paaiškinti. Turėjo daryti su "Naujausi dienoraščiai forume bloko, kurio sudėtyje yra išverstas antraštės.

Matau, jūs paminėjote, buvo atnaujintas, todėl klausimas yra uždarytas.

Ačiū!

vBET
07-05-10, 15:13
Taip - mes, kur galėtų atkurti Paskutiniai siūlai "blokas, bet priežastis buvo pačios (langtitle) todėl ji sprendžia ir kitus blokus. Atveju mes neteisūs - tiesiog leiskite mums žinoti - aš atnaujinti problemą ir ją išnagrinėti iš naujo:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1