PDA

Žiūrėti pilną versiją: Pirmą į VBET



hmspain
04-05-10, 17:14
VBET yra revoliucinės, tačiau joje kartu žr. poveikio :-).

Mano pirmasis skundas buvo vėliavas per viršų! LOL Aš palikau vėliavas kaip reklama VBET, ir dėka "Google" vertimo paslaugas!

Galų gale, aš tikiuosi, kad mano tarptautinį vartotojai bus sugauti tai, kad mūsų vBulletin sistema nebėra tik anglų kalba ...

Ar kas nors galėjo gauti VBET darbo su Socialinės grupės ar Blogai?

vBET
04-05-10, 20:55
Sveiki Sveiki atvykę į mūsų forumą:)

Jis yra geras dėmesį sveikinimo laišką, kad palaiko savo gimtąja kalba kitomis kalbomis ir žmonės gali wite forume:)

Apie socialines grupes ir dienoraščiai. vBET visiškai remia socialinių grupių vertimą ir taip pat žmonės gali rašyti savo gimtąja kalba. Internetinis dienoraštis yra palaikoma VB 4.x Leidyba Suite, VB 3.x Deja dienoraščių nepalaiko daugiakalbėje lygio nepalaiko raštu įvairiomis kalbomis, tačiau turėtų būti išverstas kaip kitose forumą. Ir mes net ir negali visiškai paremti vB3.x, nes negali nusipirkti licenciją vBulletin ar net gauti bandymų puroposes - vBulletin dienoraščių 3.x yra negyvas projekto ir jis yra nebepalaikomi.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1