PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta VBET mums reikia tavęs



hotslot
03-05-10, 22:44
2 aukštai įvertino vbulletin.org programuotojams bandė nustatyti gedimų, jie sakė, vbet ir vBSEO kaltės. VBSEO, siūlai nuėjo, paėmė apsidairykite aplink ir nustatė keletą nedidelių dalykų, bet sakė, jos ne jie ir kad mums reikia su jumis susisiekti.

todėl vis dar neįvykdyti klausimai

1. "Google" klaidos "žymes", kurį pateikėte, kai temperatūra kodai "tai ne darbas
2. Vbet neveikia

Mes prašome jus pats žmogus prisijungti ir ištaisyti šias problemas, prašome.

vBET
03-05-10, 22:50
Sveiki

1. Aš nesuprantu, gali jums paaiškinti daugiau? Galbūt kai kurios nurodo vietą, kur jis vyksta ir aprašymas, kur ieškoti.
2. Kas tiksliai atsitinka?

Svarbus dalykas - tai, kas buvo pakeista forume nuo paskutinio laiko, kai vBET dirbo?

Redaguota:
Viskas yra OK - turite pašalinti vBET taisykles, todėl nuorodos neveikia. Tai yra gerai, ir būtų keista, jei jis dirbtų šiuo metu. vBET dirbs vėl, kai jūs įtraukėte vBET taisykles. Htaccess failą. Kažkas sumušė savo Htaccess taisyklės - paprašyti jį pataisyti šią ar tai padaryti pūdymo instrukcijos vBET Htaccess taisyklės.

Taip pat matau, kad turite vBSEO neįgaliesiems (arba taip pat ne darbo propertly) šiuo metu, nes nuorodos yra žaliavinio forma.

hotslot
03-05-10, 23:25
Paxel programa, vBSEO Personalas ir borbolo negali suprasti tai. Jie paprasčiausiai išjungė vBSEO apsaugoti PR ir eismo metu.

"Google" žymes ", pateikė tam tikros temperatūros kodai klaidos" Mes negalime priversti juos dirbti ..

Aš prašė keletą kartų jums eiti ir greitai nustatyti, nes jūsų vienintelis, kuris žino, kaip šios programos tikrai veikia. Dabar suprantu, kodėl Jūs dont suteikti paramą už savo produktą, mokėjau apie šią medžiagą, jos neįmanoma: (

Redaguota: (perkeltos iš atskirų siūlų admin)

Čia yra atnaujinti situacijos. Po išsamaus valandų vien suprasti, vBet "klausimai vBSEO (http://www.vbseo.com) nusprendė siekti šio didžiausią įmanomais būdais.

Jie davė man vBSEO kad net visuomenei dar 3,50 aukso išleido naują versiją! nes jie jautė mano skausmas. Dabar tai yra labai malonūs, jie taip pat vyko ir pataisytas ir wiggled septyniasdešimties aplink gauti ten programa dirbti be vargo vbet.

Taigi dabar tik po ranka yra tokie:

1. Temp nustatyti Vbet sąlyga negalioja.
2. Vbet net ne darbo. klaidų daugiau nei dabar

Aš noriu padėkoti visiems, dalyvavusiems padėjo man krūva. Dabar, jei aš galiu gauti vaikinas, aš sumokėta $ jo produktas "du kartus" man padės, aš laimingas kemperis.

Aš taip nusivylė šį vbet, tokia puiki programa, tačiau paslauga yra tiesiog baisus: (

Aš esu labai nauja ir turėtų būti remiama šių crazy susirūpinimą. Neduok man 3 puslapių "problemos sprendimo nuorodos" arba HTML kodavimas. Kad kaip sako 3 mėnesių kūdikis maistą vakarienei, tik nesiruošia atsitikti. Aš ne idėja, bet šios medžiagos.

vBET
04-05-10, 10:01
Aš suprantu, kad bėdų serveryje yra nieko gero, bet jūs turite mūsų paramą ir jūs turite greitai mūsų atsakas su diagnozuoti. Žinote, kas yra negerai su darbo URL ir kaip ją išspręsti. Taigi, prašome tai padaryti. Jūs turite viską, ko jums reikia, ir gavo mūsų paramą šiuo klausimu.

Jūs paprašė kartą gavo atsaką. Dabar mes matome kitą pranešimą ir į jį atsakyti. Pasakykite, ką darote nesupranta mūsų nurodymus apie. Htacces failą ir mes paaiškinti jums. Jūs turite visapusišką paramą mūsų forumą, kuris ateina be vBET licenciją. Bet koks kliento serverio intervencijų atveju vBET klaidų, kurios joks sprendimas dar, ar mokama paslauga (įrengimas, atnaujinimas, integracijos). Nėra problema - Jums teko dirbti vBET bet kažkas tave netvarka serveryje ir pašalinti vBET taisykles.
Atkreipkite dėmesį, kad mes negali laisvai valymo paslaugos, ir mes neturime eiti į kliento serverį kiekvieną kartą, kai kažkas pertraukos kažką ten. Šiuo metu mes turime dalykas, kad ji yra vBET klaidą jokios priežasties, nes aš tik pamačiau, kad turite sulaužytų taisykles, kaip matau vakar buvo pakeistas. Rasti, kas yra kaltas ir jį esant švarų. Jei norite mums tave vBET įrenginio, tai yra mokama paslauga: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Jūs turite nedelsiant diagnozuoti ir sprendimas. Tai, kas įeina nemokamas paramos forumą. Ir mes padėsime Jums šią problemą, kiek jums reikės ją išspręsti. Tačiau jei norite, montavimo paslauga, kuri moka jums reikia už tai mokėti. Tai yra normalu, kaip kiekvienoje parduotuvėje. Ir, jei yra nusivylusios, kad jūs turite, iki kurios turi būti mokama, parduotuvė, tada aš verry Atsiprašome ir tikimės, kad jums geriau jaustis labai greitai. Savo rūpesčius, nes vBET. Jūs turite nedelsiant paramą. Norite sumokėti - jokių problemų. Jūs WAN mokama vieną nemokamai - aš nematau šios priežasties tuo atveju, kai kažkas jau sugedo darbo įrengimo jūsų forume.

Jei vBSEO atnaujinta prašome padaryti visą vBSEO integracija pagal README.html iš vBET paketą instrukcijas.

Apie "jeigu kai temperatūra kodai" - aš vis dar nesuprantu, ką jūs turite galvoje - prašome nurodyti. Kas tai yra?

1. Ką nustatyti rašysi?
2. Taip, tai nėra ir neturėtų jūsų faktinė konfigūracija - kaip rašiau nuo pradžios, jūs neteisus Htaccess taisyklės. Prašome ištaisyti šią, kaip buvo aprašytas pirmasis atsakymas.

Taip pat prašome ne šlamštas forume. Tai yra jūsų išdavimo vieta. Mes tikimės, kad arba parama leis jums išspręsti problemą greitai:) Jei turite kokių nors klausimų - prašome tiesiog paklausti.

hotslot
04-05-10, 16:10
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

Aš jau sumokėjo už tai! Lol



Jūs davė mums šį kodą sudužo forume. Tai yra dalis problemos jokios priežasties, kodėl Jums nereikės nustatyti.

hotslot
04-05-10, 18:54
Aš, kuriems šiame forume pagalbos gaires. Vis dar yra ne išspręsti.

vBET
04-05-10, 20:39
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

Aš jau sumokėjo už tai! Lol

Ne - tu negali sumokėti už tai. Jūs už įrengimo ir vieno įrenginio padaryti savo serveryje. vBET bėgo ir funkcinės po to. Jūs jau suvartojo mūsų paslaugų. Jums nebuvo sumokėta už 2 įrengimą (arba atnaujinti). Jei perkate batus parduotuvės tada jums tas. Po kurio laiko jums nereikia grįžti ir pasakyti, kad jie turėtų duoti jums kitą batus, nes jūs jau sumokėjo už tai. Mes jums davė, ką mokama.

Jūs realią situaciją, nes kažkas sugedo jūsų Htaccess taisyklės. Mes davė jums, kas yra įtraukta į Nemokama pagalba tirpalo. Bet jei nori mus padaryti montavimo dar kartą - turite į mokamas vėl. Tiesiog patinka, kai tu atėjai į parduotuvę vėl apsipirkti jums sumokėjo vėl, ko tu nori imtis. Prašome atkreipti dėmesį, kad įdiegimo paslaugą, kurį sumokėjo prieš (ir kurią jau sunaudotos), tai reiškia, kad mes padarėme vieną įrengimo vBET funkcinių jūsų forumą. Tai ne reiškia, kad visą gyvenimą mes turime išspręsti visus jūsų rūpesčius. Kaip rašiau anksčiau, mes patikrinti, kas vyksta kliento pusėje, kai kalbama apie kai kurių klaidų, ar mes tarkime, kad ji yra. Jūsų atveju, jūs jau gauti diagnozuoti - negerai. Htaccess failą ir jau gauti tirpalą. Prašome naudoti sprendimas, kuris mums davė jums ar pirkti įdiegimo / atnaujinimo paslauga, jei norite mums padaryti tai už jus. Mes jums kiekviename žingsnyje, jei turite klausimų. Tiesiog susisiekite žingsnio instrukcijas jūs nesuprantate:)




Jūs davė mums šį kodą sudužo forume. Tai yra dalis problemos jokios priežasties, kodėl Jums nereikės nustatyti.

Tai nėra tiesa - Aš ką tik patikrino savo failą ir jūs neturite šio pakeitimo - jūs turite originalų kodą. Jūsų serveryje vbenterprisetranslator_seo.php paskutinis paskutinio modifikavimo datą, taip pat nuo balandžio 22 d.. Taigi prašome ne melagingus parodymus - jis nepadės mums padėti Jums.

Prašome pūdymas instrukcijas, mes davė jums išspręsti problemą, ar pirkti įrengimas / ugrade paslaugų, jei norite mums padaryti tai už jus. Jūs turite mūsų visišką paramą, bet problema, turės spręsti šią bylą. Tiesiog pasakyti, kuri žingsnis jūs nesuprantate, ir mes mielai jums remti:)

hotslot
04-05-10, 21:19
Atminkite, aš nežinau, kaip tai padaryti. Jie man pasakė, aš ruošiuosi tai, ką jie man pasakė.

hotslot
05-05-10, 02:06
Kai mes, sumokėtą už paskutinį įrenginio Įdiegėte pirminio kodo. Dabar, kad mes nustatėme klaidų pirminio kodo "vbenterprisetranslator_seo.php" Manau, Jūs turite grįžti atgal ir ją išspręsti. Ne mums

REDAGUOTI.

Ok bičiulių, aš ketinu tave pasiųsti dar 30 dolerių, tik sąlyga yra I dont turite mokėti už jį dar kartą ir jums pažadu padaryti Admin CP įskiepiai, kur mes galime tiesiog automatinis atnaujinimas, kai naujų atnaujinimų ateiti.

vBET
05-05-10, 12:41
Atkreipkite dėmesį, kad programinės įrangos klaidų yra normalus dalykas. vBET turi labai mažai klaidų, kurios ištaisomos labai greitai. Jūs galite pamatyti bet kokią programinę įrangą, kurią norite visą pasaulį ir pamatysite, kad jos nustatymo klaidas iš versijos į versiją. Ir vBET labai mažas klaidas tik pamatyti čia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/ - tai tik 6 klaidas i visa istorija vBET4.x visą istoriją - kai jau pataisyta per paskutiniąsias spaudai. Ir visi yra nedideli. Niekada nebuvo jokių didesnių ar kritinių. vBET yra programinė įranga, su labai geros kokybės.

Dėl klaidų jums aprašyti, mes davė greitai nustatyti, kuri, žinoma, bus įtraukti į kitą spaudai.

Mes negalime suteikti jums bet koks plotas ateities atnaujinimus pažadas dėl labai paprastos priežasties - vBET priklauso apie BB. Mes negalime garantuoti, ką vB darys ateityje. Taip pat, jei jūs naudojate kitus mados (pavyzdžiui vBSEO), mes taip pat neatsako ir negali būti atsakingi už savo kodą. Tai, kaip jūs einate į parduotuvę ir pasakykite: "Aš pirkti šį batus, jei man pažadėti, kad visas batai, kurių aš niekada dėvėti iš šios markės man tinka ir gerai atrodo su bet kuria kita drabužius, kurie niekada dėvėti Ir aš taip pat nori, kad tuo atveju, jei kažkas mano batai ir sumušė jį, tada jums bus pataisyti nemokamai už visą gyvenimą. ". Aš nesu tikras, kad jūs net suprasti, ką jūs klausiate. Atkreipkite dėmesį, kad tiesiog neįmanoma suteikti tokią garantiją.

vB ji nepalaiko tokio dalyko kaip automatinio atnaujinimo - ne mod duos jums, kad ir mes taip pat negali. Aš tikrai nežinau, kodėl jūs mus paprašė tai.

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų tikslas yra ne iš mūsų klientų pinigus vėl ir vėl, bet paskatinti mūsų klientams daryti atnaujinimus, kurie yra labai gerai aprašyta ir už kurią mes suteikiame mūsų internetinėje paramą klausimų atveju. Tiesiog pamatyti mūsų pirmasis atsakymas - mes davė jums tirpalas. Mes neturime slėpti bet kokios slaptos žinios. Mes suteikiame mūsų klientams visų būtinų informacija, atsakyti į jų klausimus ir padėti klausimais. Taip pat mes padarėme viską, diegti, atnaujinti ir integracijos taip paprasta, kaip įmanoma.

Trivialus (įkelti failus + importuotą produktą failą) įrengimas vBET.
Atnaujinti atrodo taip pat kaip diegimo ir tik kartais mes prašome papildomų veiksmų (visada, nes kitomis modifikacijomis kodą ne mūsų).
SEO Nuorodos Valdyk gerai apibūdintas ir jis tiesiog turi apimti Htaccess failą leidimas - nėra jokio kito būdo, nes tai yra serverio lygio ne vBET.
Integracija yra taip pat lengva, kaip ji leidžia integruotą mod. vBSEO nenori būti gražus kitomis modifikacijomis, ir ne bet kabliukų. Jų sprendimas verčia mus 2 bylos pakeitimo integruoti su vBET. Ir atkreipkite dėmesį, kad mes ieškome lengviau sprendimai - mes jau pasikeitė kelis kartus integracijos nurodymus, padaryti jį saugesnį forume.

Galite saugiai savo pinigus, jei jūs tiesiog pabandykite pūdymas instrukcijas ir tai padaryti patys. Mūsų įrengimo ir atnaujinimo paslaugas žmonėms, kurie nenori praleisti savo laiką ir nori mokėti. Jei norite mokėti, kodėl tu darai taip baisi - tai jūsų sprendimą pirkti paslaugą arba kad jis save tikslius nurodymus, ką daryti. Viskas, ko jums reikia, yra šiame forume, ir jei ne mes atsakysime į jūsų klausimus.

Jei nori tai padaryti ir norite mokamą tarnybą, tada prašome tiesiog padaryti, kad ir mes suteiksime Jums mūsų paslaugos įprastoms taisyklėms. Jūs gausite, ką mokama.
Taip pat atkreipkite dėmesį, kad mes galime įdiegti 4.2.2beta versija pakoregavo pastebėjote klaidų, bet nebuvo išleistas dar. Taigi jums reikės ne klausimas, kuris buvo aprašytas anksčiau srityse (taip pat galite tiesiog teisingas sau, naudojant greitų būdų išspręsti problemas, descried šiame forume).

hotslot
05-05-10, 15:47
Gerai, įsitikinkite, kad Jūs gaunate, kad "nustatyti", jūs taip pat paminėjo, kad prašome.


turėtų būti apie savo kelią bet sek.

vBET
05-05-10, 16:56
Mes turime keletą užsakymų šiandien. Nė vienas iš jūsų elektroninio pašto adresą - prašome PM / el kuri tvarka yra tavo. Gali būti atsakas į patvirtinimo paštu, kad ID, paypal transaction ID, bet ko, kas leis mums įsitikinti, kad tų užsakymų iš jūsų:)

hotslot
05-05-10, 18:02
PM SIUNČIAMOS ....

vBET
05-05-10, 22:01
Atlikta. Kaip rašė prieš integraciją su vBSEO reikėjo dar kartą, nes vBSEO atnaujinti ir kažkas sulaužė savo taisykles. Prašome patikrinti savo forumà ir leiskite mums žinoti, atveju bet kokio klausimo:)

hotslot
06-05-10, 18:00
Mano webmaster klaidų buvo padaugintas kartų 10. Mes miežių google išvardytų, mes dabar net problemų su nuskaitymo struktūra.

Turiu sumokėti daugiau nei $ 4000 JAV dolerių už viską, ir tai turėtų niekada neįvyko. VBSEO ir VB.org programuotojams sako, kad jos šią programą .. Kas vyksta čia kas nors yra atsakingas

vBET
06-05-10, 20:55
Kas webmaster klaidų? Prašome pateikti pavyzdžių tų. Aš negaliu pasakyti jums, kas vyksta, jei aš neturiu pakankamai informacijos.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad mes nesame atsakingi už kitų - pinigų rašote apie vBET nebuvo išleisti, ir nurodantis ją nieko surasti jūsų sprendimas.
, Jei jie yra vBET pusėje, mes mielai jums padėti - pirmiausia nustatyti, ir šiuo metu mes tikrai nežino, apie ką rašote. Prašome pateikti pavyzdžių iš savo tinklo administratoriaus klaidos

hotslot
06-05-10, 21:25
MP negali pridėti CSV failą tiesiai iš "Google" čia ..

Jis eina į smulkmenas what negerai. Jei tau patinka, aš galiu duoti jums Google webmaster tools vartotojo info prisijungti tt

vBET
06-05-10, 23:26
OK - galite PM man prieiti prie informacijos ar siųsti failą el. Tačiau mums nereikia visų klaidų, tik pavyzdžiai, kurį taip pat galite įtraukti čia.

vBET
07-05-10, 15:20
Vis dar galite gauti iš tavęs nieko ... Ar jūs tikrai jokių faktinių žiniatinklio valdytojo įrankių klaidas ar ne? Jei taip - prašome pateikti tų, todėl mes galėsime patikrinti, kas vyksta.

hotslot
07-05-10, 17:49
Aš atgal gaila,

žinutės siunčiamos su prisijungimo informacija.

vBET
07-05-10, 19:07
Gerai. Buvau ten ir ką aš galiu pasakyti, kad ten jokios klaidos pranešimą, kuris buvo pagamintas po vBET įrenginys buvo nustatyta mūsų serveryje. Dauguma šių klaidų buvo foung "Google" robotai laikas, kai sulaužė. Htaccess failą į savo serverio, ką jūs galite patikrinti save pagal datą.

Atkreipkite dėmesį, kad "Google" suteikia jums dienos, kai klaida buvo nustatyta ir tai, ką matote, yra istoriniai duomenys - dauguma iš jų yra jau tai, ką galite tiesiog patikrinti tiesiog paspaudę nuorodą rodomas "Google". Daugiau specifinių:
- HTTP klaidos - visi tik istorija, nuorodos, darbo
- Sitemap - istorija, visos nuorodos veikia ir datos rodo, kad buvo nustatyta, kai jūsų forumas buvo crasched
- Ne vėliau - su vbet_lang viduje turėtų būti istorinių dabar - tie sukėlė vBET klaida jau ištaisyta. Jei radote naują panašaus (tai reiškia ir po naujinimo datą), prašome mums pranešti. Matau, kad vis dar yra kai kurių problemų su nuorodos turintys% 20 viduje - aš rūpintis apie tai šiandien / rytoj.
Nerasta yra kai kurių tuščių ryšius, kurie neveikia. , Ji neturi nieko daryti su vBET, tik ryšius su kai kvailas numeriai - jei jūs vis dar jį gauti, galite apsvarstyti, kur rasti jūsų forumą. Taip pat tų, atrodo kažkas žaisti su vBSEO savo serverio konfigūraciją ir ieško nuo datos, galiu pasakyti, kad tai labai tikėtina. Taigi, greičiausiai "Google" nuskaityti jūsų svetainę, kai jūs turėjote kitų vBSEO konfigūracija Nuorodos modelius (kad kodėl tie / numeris / numeris title nuorodos). Aš negaliu būti tikri, apie tai, bet aš tikiu, kad ji nieko bendro su vBET - tie, kurie nėra išversti nuorodos.
- Nėra - tiesiog istorijos, kai jūsų forumas sulūžo (3dr gegužės visur) - nuorodos dirba.

Darant prielaidą, kad po atnaujinimo rašė, kad žiniatinklio valdytojo įrankiuose klaidų skaičius išaugo 10 kartų, tačiau nė viena klaida po atnaujinimo data ...
Taip pat ką nors daugiau kaip 95% klaidų, yra istorijos ir nuorodos dirba ten. Tik klaidos Ne vėliau skyriuje sukėlė vBET klaidą - dauguma neturėtų atsitikti daugiau. 1 klausimas vis dar egzistuoja ir mes pasirūpinsime apie tai.

Prašome sužinoti, kaip naudotis žiniatinklio valdytojo įrankiuose ir išlaikyti dėmesį, ką jūs ieškote kažką realaus ar tik istorija. Tai gali saugiai jums daug briedis bitai;) Tik apie klaidą datos, kuri rodo laiką jūsų forumą atsilaiko ir spustelėję nuorodą patikrinti faktinį statusą, galite patikrinti, kad jis nėra realus dalykas nebėra, ir tai sukėlė jūsų forumą neteisinga konfigūracija (kuri yra jau ištaisytos).

Atkreipkite dėmesį, kad istorinės klaidos išnyks laikas nuo laiko savo žiniatinklio valdytojo įrankių ir faktinės bus rodomas, jei toks valios.

Ar turite kokių nors klausimų apie faktinį statusą? Ar reikia daugiau paaiškinimą? :)

hotslot
07-05-10, 22:23
1 klausimas vis dar egzistuoja ir mes pasirūpinsime apie tai.

Ačiū už didelį darbą. Kada galime tikėtis, kad tai turi būti padaryta?

vBET
08-05-10, 03:14
Tai jau padaryta.

Tai nurodo, kuris neveikė iki: http://www.hotslot.org/ga/tags/cleopatra "% 20gold% 20slot.htm

Priežastis buvo, kad po peradresavimo URL, paimta iš "rediredted" parametras buvo pakeistas, ir netilpo, ką buvo tikėtasi vBSEO. Atkreipkite dėmesį, kad aš turėjo pakeisti nustatyti tikrą ryšį po peradresavimo - kad yra tik 1 eilutę kodo, tačiau reikšmingas. Dabar mes tiesiog sumažinti kalbos kodą nuorodą, o ne perrašyti jį iš "nukreipti" parametro vertės.

Aš padariau bandymus jūsų forume, ir atrodo gerai dabar. Dar prašome išversti nuorodos ir stebėti Webmaster Tools klaidų, o kai kuriuos patikrinimus. Kilus bet kokio klausimo, tiesiog parašykite - mes mielai jums padėti.

Taip pat, jei mūsų kaitos nebus jokių netikėtų elgesį, jis bus įtrauktas į ateities spaudai - bet už tai mes turime patikrinti, pirmą kartą ar kitų serverių elgtis tokiu pačiu būdu šioje srityje.

hotslot
08-05-10, 18:55
Ačiū Michalas

Ar turite, bet kaip aš galiu gauti savo svetainę paieškos rekomendacijas? Dar ten, bet prarado didžiulę vertę nuo prastovos. Kas vBSEO nuorodų struktūrą jūs naudojate?

nuoširdžiausi linkėjimai

hotslot
08-05-10, 20:56
Mes vis dar gauna klaidų, vis dar galioja, tačiau tonų.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Visi vbet konversijos žiniasklaidos skyriaus grįžta blogas.

Taip pat tais atvejais, kai šie iš?

hotslot.org/366023421

vBET
08-05-10, 22:02
Mes vis dar gauna klaidų, vis dar galioja, tačiau tonų.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Visi vbet konversijos žiniasklaidos skyriaus grįžta blogas.

Taip pat tais atvejais, kai šie iš?

hotslot.org/366023421

Pirmuosius 2: nėra vBET kaltė - tokie ryšiai yra ne originalas - negali dirbti vertimas. Ieškoti, kur jūsų forumą padirbtą nuorodų žiniasklaidos ir pašalinti tas.

Naujausia nieko daryti su vBET - nėra kalbos kodą. Atkreipkite dėmesį, kad mes vBET paramos - kreipkitės į mus tik apie vBET susijusių dalykų. Žinoma, jei nesate tikri - tiesiog paklausti;)

hotslot
09-05-10, 18:55
Warning: require_once (/ home / content / h / O / T / hotslot / html / includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php) [function.require-kartą]: failed to open stream: Nėra tokio failo ar katalogo in / home / content / h / o / t / hotslot. / html / vbenterprisetranslator_seo.php on line 55


Fatal error: require_once () [function.require]: Nepavyko atidaryti reikia "/ home / content / h / O / T / hotslot / html / includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php '(include_path ='.:/ usr/local/php5 / lib / php ') in / home / content / h / O / T / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php linija 55


Forumas sudužo dar kartą.

vBET
09-05-10, 19:49
Jūs neturite jokių vBET failus, kurie apima kataloge turėtų būti. Kažkas ištrynė jį ir sumušė savo forumą.

Prašome įkelti į FTP failus iš vBET paketą. Taip pat, jei tu negali pašalinti tuos ir nežinau, kas tai buvo, tada jis bus protingas pakeisti slaptažodį į jūsų FTP. Tuos failus neišnyko stebuklingai ... Jei žinote, kas buvo - taip pat būtų protinga apriboti savo galimybes ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1