PDA

Žiūrėti pilną versiją: priimta Rankiniu būdu išversti konkrečios frazės nustatymas



StarBuG
11-04-10, 09:55
Labas

Aš pastebėjau mano forumas, kad "Google" nėra svarbus forumas ar forumo pavadinimai teisingai išversti.

Pavyzdžiui, "atsijungti" tampa "Cancle", kuri yra labai paini,

Taip pat mano "Įvadas" forumas tampa "atstovybių"

Aš tikrai norėtų, kad galimybė rankiniu būdu išversti vBulletin frazės arba forumo pavadinimai.

Gal rankena kaip vBSEO būdas rankenos forume strypeliai

sukurti failą config kiekvienos kalbos, kad vartotojas nori, kad rankiniu būdu nustatyti tam tikras frazes ir tada vartotojas gali pridėti

vbet_eng.php
$ Frazė [logout] => 'Atsijungti'
forumid => "pristatymas"

Kad būtų visiškai man padėti.

Žinau, kad neįmanoma su kaip 52 kalbas, aktyvinti administratoriai.
Štai kodėl aš nemanau admincp variantas būtų gera.
bet tvarkyti config failą bazinį lygį, tikrai man padėti

StarBuG

vBET
11-04-10, 14:51
Hi:)
Mes jau planuoja integruoti vBET su vBulletin frazės sistema tokiu būdu, kad bus imtasi tinkamų kalbos frazes iš. Tokiu būdu būtų tvarkomi automatiškai by VB - jei tinkamas kalbos frazių egzistuoja tada imtis, jei ne tada originalus. Tai reikalauja, kad visų skirtingų kalbų frazių turės būti ne versti plotas viduje (mes planuojame pridėti paprastas įrankis, kuris bus matinis, tų frazių, todėl jums nereikės daryti rankiniu būdu). Kas šis sprendimas yra svarbus ir labai gerai, kad jūs galite rasti paruoštų frazių rinkinių, skirtingų kalbų VB.
Šiuo metu matome, šiame tirpale keletą galimų klausimų, bet mes eiti į jį greičiau ir laimėti su klausimais, jei jie atvyksta:)

Ar toks sprendimas bus patenkinti jūsų?

Marcin Kalak
27-02-13, 12:51
Atsiprašome už pavėluotą atsakymą. Išleidimo 4.5.0 mes pridėjome vadovą vertimo teksto puslapyje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1